Autor Wątek: Poznaj caffegusto.pl - reprezentujemy Caffe Cannizzaro w Polsce  (Przeczytany 2020 razy)

Offline MateuszOdKawy

    • Caffe Cannizzaro / caffegusto.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 30
    • caffegusto.pl
Cześć

Reprezentuję włoską palarnie kawy Caffe Cannizzaro, która mieści się w słonecznej i gorącej Calabrii.
Ja osobiście sprowadzam południową energię w postaci ziarenek kawy ;)
Caffe Cannizzaro w swojej ofercie ma głównie mieszanki wspomnianej kawy w ziarnach, ale to nie wszystko - do tego w ofercie znajduje się kawa mielona, saszetki (pody) ESE44 oraz kapsułki kompatybilne ze znanymi systemami jak np. Dolce Gusto i Nespresso.
Swoje działania koncentruję jednak wokół kawy ziarnistej, której odbiorcami są klienci indywidualni, restauracje, kawiarnie, biura siłownie oraz wiele innych. Dlatego kilka słów o mieszankach w naszej ofercie :

ELITE 100% ARABICA Najbardziej szlachetna mieszanka od Caffe Cannizzaro charakteryzująca się typowym dla Arabici świeżym smakiem i aromatem pozostawiając nuty owoców cytrusowych.
SUPER 75% ARABICA 25% ROBUSTA Tutaj już pojawia się Robusta, która nadaje kawie odrobinę wyraźniejszego charakteru będąc nadal kawą delikatną i subtelną.
EXTRA BAR 60% ARABICA 40% ROBUSTA To najbardziej klasyczna włoska mieszanka wyróżniająca się swoją uniwersalnością, dlatego jest najczęściej wybierana we włoskich kawiarniach - posmakuje smakoszom kawy czarnej oraz miłośnikom kawy z mlekiem
AROMA INTENSO 30% ARABICA 70% ROBUSTA Jak sama nazwa wskazuje - jest to kawa intensywna o mocniejszym stopniu wypalenia. Pozostawia intensywne nuty gorzej czekolady, karmelu i orzechów
VIGOROSA 10% ARABICA 90% ROBUSTA Tutaj już nie ma żartów, Robusta to Robusta, albo się ją kocha albo nienawidzi - jeśli zaliczasz się do tych pierwszych powinieneś spróbować tej mieszanki. Mocny charakter, dużo cremy, goryczka i dużo kofeiny.

Dla forumowiczów przygotowałem specjalny kod rabatowy:
WSZYSTKOOKAWIE - z tym kodem macie -15% rabatu na pojedyncze opakowania kawy w ziarnach w sklepie caffegusto.pl
Rabat nie dotyczy produktów objętych promocją oraz zestawów kawowych

Zachęcam do współpracy również inne sklepy internetowe z kawą, które chcą urozmaicić swoją ofertę w Caffe Cannizzaro - forma współpracy jest dość elastyczna z mojej strony ;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Offline kabzior

  • Wiadomości: 829
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: Poznaj caffegusto.pl - reprezentujemy Caffe Cannizzaro w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2022, 11:56:44 »
Cześć Mateusz :)

Wszystkie typy Caffè Cannizzaro na Twojej stronie podaną maja datę przydatności do spożycia (i zazwyczaj jest to lipiec/sierpień/wrzesień 2023).
Czy ta kawa ma ustalany termin przydatności 2 lata po paleniu i przyjąć możemy że kawy u Ciebie są palone te ok 10 miesięcy temu?
Najlepiej w ogóle byłoby gdybyś dodał info na temat daty palenia na stronie, kawosze lubią to wiedzieć ;)

Offline MateuszOdKawy

    • Caffe Cannizzaro / caffegusto.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 30
    • caffegusto.pl
Odp: Poznaj caffegusto.pl - reprezentujemy Caffe Cannizzaro w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:24:50 »
Kawa od Caffe Cannizzaro ma ustalony termin przydatności 1,5 roku po wypaleniu ;)
Zazwyczaj kawa dla mnie wypalana jest co 3-4 miesiące, ale czasami musi najpierw zejść mi kawa z poprzedniej dostawy zanim pojawi się ta świeższa.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi