Autor Wątek: ACS Vesuvius Evo Leva  (Przeczytany 9733 razy)

Offline Coffee Geek

  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: ACS EVO LEVA
  • Młynek: EUREKA/Comandante
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Styczeń 2022, 14:21:41 »
Coffee Geek nie myślałeś o Londinium ?
Myślałem i była to realnie druga opcja, którą na poważnie brałem pod uwagę. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że 3xPID i manometr tworzą wartość dodaną kiedy od czasu do czasu masz ochotę się pobawić i poeksperymentować z różnymi kawami albo tą samą mieszanką na różne sposoby. "Last but not least" maszyna jest produkowana w Neaopolu...:)

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1087
  • Ekspres: LA Marzocco Linea MINI
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic, EUREKA Atom Specialty 65, WILFA.
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Styczeń 2022, 16:14:58 »
Gratuluję wyboru, moje krótkie, jednodniowe obcowanie z Evo Leva ACS wystarczyło by zakochać się w „dźwigni” i to tej konkretnej. Fantastyczne espresso  kawka
Kupiłeś w Coffe-lovers?
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline Coffee Geek

  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: ACS EVO LEVA
  • Młynek: EUREKA/Comandante
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Styczeń 2022, 23:12:47 »
Gratuluję wyboru, moje krótkie, jednodniowe obcowanie z Evo Leva ACS wystarczyło by zakochać się w „dźwigni” i to tej konkretnej. Fantastyczne espresso  kawka
Kupiłeś w Coffe-lovers?
Zamówiłem przez kontakt z forów anglojęzycznych, dopiero później natrafiłem na informację/kontakt Coffee-lovers.

Prezentuje się jn. na zdjęciu ale w rzeczywistości jeszcze lepiej ;)

image2-3.jpeg
image1-2.jpeg
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2022, 00:13:19 wysłana przez Coffee Geek »

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1087
  • Ekspres: LA Marzocco Linea MINI
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic, EUREKA Atom Specialty 65, WILFA.
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Styczeń 2022, 19:38:23 »
Nie wiedziałem, że produkują z białymi bokami, czy to folia nie zdarta jeszcze?  [emoji14]
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline Coffee Geek

  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: ACS EVO LEVA
  • Młynek: EUREKA/Comandante
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Styczeń 2022, 23:31:33 »
Mam nadzieję, że to nie folia 😉 a tak na poważnie obok klasycznej wersji w kolorze stali byl/jest opcjonalnie do wyboru kolor biały i czarny dla bocznych paneli. Klasyka zawsze w cenie ale zdecydowałem się na kolor bo daje bardziej modernistyczny wygląd i pasuje do domowego wnętrza…moim zdaniem 😁. Nie jest to najważniejszy argument ale w procesie decyzyjnym był to kolejny punkt przemawiający za tą maszyną.

Nawiasem mówiąc teraz nie zamieniłbym jej na żadną inną, dźwignia LSM 54mm, która jest tu wykorzystywana ma bezapelacyjnie swój urok👌
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2022, 23:40:13 wysłana przez Coffee Geek »

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1087
  • Ekspres: LA Marzocco Linea MINI
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic, EUREKA Atom Specialty 65, WILFA.
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Styczeń 2022, 22:29:12 »
Cała maszyna mnie powaliła i teraz choruję   :lol2: :lol2: :

Nie wspomnę jakości kawy  kawka kawka kawka
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline arizonaoov Mężczyzna

  • Wiadomości: 179
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Styczeń 2022, 22:05:17 »
Super machina. Też choruję trochę na dźwignię, na szczęście budżet skutecznie odstrasza :)

Offline Coffee Geek

  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: ACS EVO LEVA
  • Młynek: EUREKA/Comandante
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Styczeń 2022, 11:38:25 »
Cześć, w dniu dzisiejszym wrzuciłem na yt 2 filmiki na temat ACS EVO LEVA, są to pierwsze kroki więc proszę o wyrozumiałość ;).

Ponieważ mam problem z wrzuceniem linku bezpośrednio na forum, jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam na yt. Filim powinien wyskoczyć po wpisaniu "ACS EVO LEVA AF".

Offline yann

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: La Pavoni Pro '83 mosiądz + '93 miedź | V60 | Kalita 155 | Cafec Tsubame Pro + "Holy Water"
  • Młynek: DF64V (stock + SSP MP) | Pharos v2.0 | C40 Mk3
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Styczeń 2022, 23:05:30 »
Cześć, bardzo fajny sprzęt! Filmik, istotnie, da się odnaleźć, ale najlepiej posortować po dacie dodania.
Napisałbyś przy okazji dalszych recenzji sprzętu jakiej kawy użyłeś? Nie chciałbym tworzyć off-topiców, bo to jednak wątek o sprzęcie, jednak taka wiedza nieco przybliża profil/charakterystykę samej maszyny.

Offline Coffee Geek

  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: ACS EVO LEVA
  • Młynek: EUREKA/Comandante
Odp: ACS Vesuvius Evo Leva
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Luty 2022, 20:26:23 »
Cześć, bardzo fajny sprzęt! Filmik, istotnie, da się odnaleźć, ale najlepiej posortować po dacie dodania.
Napisałbyś przy okazji dalszych recenzji sprzętu jakiej kawy użyłeś? Nie chciałbym tworzyć off-topiców, bo to jednak wątek o sprzęcie, jednak taka wiedza nieco przybliża profil/charakterystykę samej maszyny.
Jak najbardziej, dam więcej informacji o kawie i zbliżenie na flow bezpośrednio podczas ekstrakcji. Dzięki za uwagę  👍🏻😁

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi