Autor Wątek: Najbardziej opłacalna forma płatności w internetowych sklepach zagranicznych  (Przeczytany 37954 razy)

Offline kyeelt

  • Wiadomości: 71
  • Ekspres: Bezzera DUO TOP MN Poprzednio: La Pavonii Europiccola
  • Młynek: Ceado E37J Poprzednio: Barazza Sette 270
Z racji, że sam się bawię w międzynarodówkę polecam Credit agricole.
Dla drobnicy bezpłatne konta walutowe z karta wielowalutową, ale co najważniejsze w każdym oddziale można dokonać
wpłaty walutowej (euro funt dolar).
Telefoniczny kantor powyzej 6tys euro zbliża się do kursu hurtowego w zaprzyjaźnionym kantorze.
Egzotyczne przelewy potwierdzane telefonem z centrali ( zapobieganie terroryzmowi :) )
Jedyne co pozmieniali to większe wypłaty trzeba zgłaszać wcześniej - można przeklikać przez stronę.

Wpadłem do nich jak bnp usunął wpłaty walutowe w mniejszych oddziałach i sobie chwalę.

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2390
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Revolout robi się mega upierdliwy, faktycznie usiłują realizować etap zyskowności ale też samo ciągłe atakowanie ofertami, produktami zaczyna być męczące. Zdaje się że Lachowscy, to ci pomysłodawcy mbank na samym początku, startują już z Wealthseed, ma być karta wielowalutowa, darmowe konto w kilku walutach, na początku pewnie oferta będzie bardzo dobra a później albo zaczną dusić grosze jak Revolout albo sprzedadzą ;-)

Offline DawidP

    • https://www.przyjacielekawy.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 38
  • Ekspres: Jura, De'Longhi, Melitta, Nivona i inne ekspresy do kawy.
Tak, muszę się zgodzić, że Revolut stał się bardzo irytujący ze względu na liczbę wysyłanych powiadomień i e-maili.  Właśnie otworzyłem konto w N26, który jest konkurentem Revoluta i słyszałem o nich świetne rzeczy. Nadal się do nich przyzwyczajam, ale jak na razie wszystko działa bardzo sprawnie.
www.przyjacielekawy.pl - WOK25 - wykorzystaj rabat 25 zł na zakup produktów nieprzecenionych za min. 200 zł. Promocje i rabaty nie łączą się. 

WOK50 - wykorzystaj rabat 50 zł na zakup produktów nieprzecenionych za min. 400 zł. Promocje i rabaty nie łączą się.

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2390
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
@DawidP Streścisz funkcjonalność, zasady? Wiem, że jestem leniwy i wygodny :picardpalm:

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2201
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
A w revolucie nie wystarczy zaznaczyć, żeby nie dostawać powiadomień? Jakieś 5 sekund to zajmuje?
Z drugiej strony fajnie, ze ktoś oferuje €60 za wysłanie linka. Na całej rodzinie i kilku znajomych wpadło i prawie €500 wiec całkiem fajne to ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi