Autor Wątek: Telefony komórkowe...  (Przeczytany 62083 razy)

kasiaziel

  • Gość
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Luty 2014, 23:49:54 »
Ja już wariuje od tych sprzętów. Chciałabym mieć ładny, nowoczesny smartfon na którym mogę dużo zrobić ale jak patrzę na rozbitą szybkę w moim htc to mi się odechciewa. Nawet nie mam zamiaru jej wymienić(bo ekran na szczęscie się nie rozlał i da się korzystać).

Offline Senators Mężczyzna

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 26
    • Sklep kawa
  • Ekspres: AeroPress
  • Młynek: Compak K6
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Marzec 2014, 14:45:21 »
Każdy ma jakieś wady. Ja strasznie chciałem HTC właśnie, ale czytam od groma opinii ludzi zawiedzionych. Mam Xperia Sola. Telefon katastrofa. Tydzień po kupnie zaczął się zawieszać jak cholera. Czasami nie mogę odebrać telefonu a innym razem nie mogę zadzwonić ;]

Offline Blondas

  • Wiadomości: 133
  • Ekspres: Ascaso Dream, Aeropress, Moka Bialetti Dama na 3 i 6 filiżanek;
  • Młynek: Macap M2M
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Marzec 2014, 18:34:28 »
Ja się wlasnie zabawiam z wczoraj otrzymanym Galaxy Note 3. Przesiadka była z Galaxy S1, zatem przepaść. Duża maszyna, ale jaka przyjemność.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam,
Piotrek

Offline ziomiwan

  • Wiadomości: 218
  • Ekspres: SIEMENS EQ6 S500, Faema Faemart
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Marzec 2014, 20:16:15 »
Antonio- dopiero teraz przeczytałem Twoje pytanie o przeglądarki.
Niestety (a może stety) nie wyglądają tak jak w PC, ale lepiej się je obsługuje niż te na androidzie.
Można też fajnie przechodzić po zakładkach.

A co do programów to naprawdę niczego nie brakuje... Począwszy od bzdur jak linijka korzystająca z aparatu, poziomica, latarka, a na office i nawigacji kończąc.

iPhone wcale mnie nie porywa w porównaniu do Ativ S. Co spotykam się ze znajomym posiadającym iP5 to nie mogę zrozumieć co ludzie widzą w tym małym wyświetlaczu i kiepskim wyglądzie (co w gruncie rzeczy jest sprawą gustu).
A prawda jest taka, że kto przyzwyczai się do dużego wyświetlacza ten nie przesiądzie się na mniejszy ;) .

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Kwiecień 2014, 14:51:30 »
nie mogę zrozumieć co ludzie widzą w tym małym wyświetlaczu i kiepskim wyglądzie
Niedawno oglądałem program biograficzny o Stivie Jobsie i zrozumiałem. Wniosek był taki, że na dziś produkty Apple nie mają niczego czego by nie miały konkurencyjne. Apple ma tylko jedno czego nie ma konkurencja - FANATYCZNYCH WYZNAWCÓW.

Offline KrzychK

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1371
  • Ekspres: Vibiemme Junior BD
  • Młynek: Macap MC4
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Kwiecień 2014, 15:12:47 »
oczyma wyobraźni widzę zgliszcza, smętne, dopalające się... dużo trupów, popiół, dym, trup przy trupie....
 :smiech:

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Kwiecień 2014, 19:41:50 »
Miałem telefon z iOS, z WP8, sam Android mi się nie podoba i wybrałem sobie, pierwszy raz w życiu ( może  i ostatni bo mówią że firma upada :) ) BlackBerry - model Q10. Akurat nie chcialem mieć wielki ekran aby nie używać telefonu zamiast tabletu lub laptopa. Działa szybko, nie zacina się, ekran bardzo fajny-również na dworzu, i to co mnie najbardziej potrzeba, superszybkie odbieranie maili. Zanim ktoś napisze maila, to ja już mam powiadomienie że coś jest w skrzynce. Czerwona dioda dyskretnie powiadamia o tym fakcie.  Klawiatura retro ale doskonałe precyzyjna a w menu pare fajnych rzeczy, tylko trzeba się przyzwyczaić do poruszania się w nim. Programów jest wystarczająco dużo a jeżeli ktoś potrzebuje więcej, to można przerobić te z Androida. Programy przeważnie płatne ale nie drogie, i można wypróbowac pełne wersję zanim się zdecyduje na zakup. Aparat taki sobie, balans bieli fatalny, nie ma żadnej regulacji ISO czy czegoś więcej ale ma wbudowany edytor zdjęć tak że można szybko doprowadzić zdjęcia do ładu. Komunikacja z komputerem szybka i przyjazna za pomoca dedykowanego programu.




 

Offline Senators Mężczyzna

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 26
    • Sklep kawa
  • Ekspres: AeroPress
  • Młynek: Compak K6
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Kwiecień 2014, 14:18:02 »
Nie na darmo Barack i jego administracja używają właśnie Blackberry :D

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Kwiecień 2014, 15:01:54 »
Oni sa zacofani.
Francis Underwood używa iP... :mrgreen:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Senators Mężczyzna

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 26
    • Sklep kawa
  • Ekspres: AeroPress
  • Młynek: Compak K6
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Kwiecień 2014, 16:01:09 »
Hehehe :D

Próbuję obejrzeć ten serial od dłuższego czasu, ale ciągle tego czasu mi brakuje :/

Offline ziomiwan

  • Wiadomości: 218
  • Ekspres: SIEMENS EQ6 S500, Faema Faemart
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Kwiecień 2014, 17:28:38 »
ranGo- BlackBerry to już zupełnie inna półka. Dla zwykłego zjadacza chleba może nie być zbyt "cool". Ale jako telefon firmowy jest niezastąpiony. Tak jak piszesz maile to czysta przyjemność, cały telefon jest zbudowany z myślą o biznesie.
Co nie znaczy, że tylko biznesmeni mogą ich używać ;) .

BlackBerry zawsze mi się podobało i uważam, że jest to najlepszy telefon w swojej klasie. Choć Q10 niema też małego wyświetlacza ;)

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Kwiecień 2014, 19:41:41 »
 Zgadzam się, świetny biznesowy telefon.

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Lipiec 2015, 11:21:45 »
Skąd może wziąć się korozja w iphone 5, jeśli nie został utopiony?
Kuzynka przywiozła ze stanów i po 4 miesiącach padł. W Polsce gwarancji nie uznano , bo korozja. A taki był ladny, amerykanski...

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10584
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Lipiec 2015, 11:22:25 »
Korozja? Co tam jest żelaznego?

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Telefony komórkowe...
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Lipiec 2015, 11:24:33 »
nie wiem nie zaglądałem, ale jest u nas fachowiec od jabłek, może się wypowie :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi