Autor Wątek: JURA E60  (Przeczytany 1569 razy)

Offline wother

  • Wiadomości: 5
JURA E60
« dnia: 27 Październik 2019, 13:36:49 »
Witam,
Mam problem z ekspresem JURA E60.
Problem objawia sie tym, że podczas parzenia kawy z wylewki leci mniej wody niz zakłada to zaprogramowana kawa.. o jakies 20% mniej.
Pozatym czasami kawa sie zrobi a czasami tylko przejdzie caly cykl zaparzania ale nie wyleci kawa z wylewki ani grama. Tak samo się dzieje z procesem płukania systemu kawy. Czasami sie wypłuka, czasami nie.
Z takim też objawem oddałem ekspres do jednego z krakowskich serwisów - już nie będę się rozpisywał , że oddali mi ekspres w jeszcze gorszym stanie za 1 razem bo wtedy juz wogole nawet sie nie uruchamiał. Serwis ponownie zabrał ekspres i oddał mi ze źle złożonym zaworem poboru wody (tym na dole pod zbiornikiem wody) uszcelka była źle założona. Ponownie zawitał serwis do domu po ekspres i finalnie ustalili ze zepsuty jest przewypływomierz - został wymieniony. Ekspres pracował dobrze moze z miesiąc czasu. Wczoraj znowu pojawił się ten sam problem ze płuka się i parzy co jakis czas. Jak mu się chce. Wielką niewiadomą jest czy napiję sie kawy czy nie.
Czy ktoś miał podobny objaw ? Czy może we własnym zakrese jestem wstanie cos przeczyścić w środku ? Tylko na czym skupić uwagę ?
Pozdrawiam.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: JURA E60
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2019, 08:29:57 »
Oddaj do autoryzowanego serwisu Jura w Warszawie, oni Ci to zrobią porządnie.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi