Autor Wątek: Książka skarg i wniosków.  (Przeczytany 48965 razy)

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Lipiec 2017, 20:19:10 »
Polemizowanie z takim rozmówcą jest równoznaczne z karmieniem trolla, i choć oczy mnie bolą od czytania wypowiedzi tego delikwenta, to nie zabieram głosu. Gdyby nikt z nim nie prowadził bezsensownej dyskusji, nie byłoby problemu.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Lipiec 2017, 21:06:38 »
Gdyby nikt z nim nie prowadził bezsensownej dyskusji, nie byłoby problemu.

Byłby. Ktoś zielony czytając jego teorie bez kontry uzna to za prawdę. Dlatego jeśli nie ban/oznakowanie/wypalenie_piętna_nierządnicy_na_czole to pozostaje tylko skrzętne punktowanie bzdur w każdym wątku.
Jako że nie mam parcia na ratowanie świata przed głupotą po prostu dałem mu ignora, niech politycznie poprawni wyznawcy wolności głoszenia durnych przekonań się kopią z koniem.

Offline kuń Mężczyzna

  • Wiadomości: 490
  • Ekspres: Astoria perla ...dżwignia.i dużo zapału ale mało czasu
  • Młynek: mazeer SJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #92 dnia: 26 Lipiec 2017, 22:22:48 »
Kopanie sie z koniem skazane jest na porażkę, zawsze pokona każdego doświadczeniem.
A serio: wolność słowa wolnością słowa- do czasu i w pewnych granicach zdroworozsądkowych z poszanowaniem kultury itp.
Ale jak gość  wymyśla pierdoły, teorie niestworzone i próbuje wymyślać fizykę od nowa...no to coś nie halo.
Bezsensowne jest "pilnowanie" i prostowanie głupich teorii , znacznie łatwiej jest trwale oznakować profil.
koniec gadania.
Nikt nie będzie siedział na forum i wyszukiwał gdzie rzeczony gość wstawił swoje cuda wianki, jak będzie miał w profilu na czerwono , pulsująco coś w stylu: " Jestem nowym Einsteinem - wymyślam teorie a Ty je wcielaj w życie ,jak przy okazji rozwalisz swój  sprzęt,cóż... nauka wymaga poświęceń"


 

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #93 dnia: 27 Lipiec 2017, 10:10:12 »
Ale jak gość  wymyśla pierdoły, teorie niestworzone i próbuje wymyślać fizykę od nowa...no to coś nie halo.
Bezsensowne jest "pilnowanie" i prostowanie głupich teorii , znacznie łatwiej jest trwale oznakować profil.
koniec gadania.
Albo, żeby nie tworzyć mało widocznych oznaczeń(chyba że będzie to wielki czerwony podpis, który sam sobie usunie bardzo szybko), najprostszym i chyba najskuteczniejszym rozwiązaniem jest ban. I dlatego o tym napisałem.

Offline kuń Mężczyzna

  • Wiadomości: 490
  • Ekspres: Astoria perla ...dżwignia.i dużo zapału ale mało czasu
  • Młynek: mazeer SJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #94 dnia: 27 Lipiec 2017, 10:39:39 »
Wpisać  tekst  w profil i zablokować edycje profilu:) nie wiem czy technicznie sie to da zrobić .
Jedyny problem widzę w technicznej stronie bo "etycznie" to nie miałbym z tym najmniejszego problemu.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #95 dnia: 27 Lipiec 2017, 11:15:28 »
Mi wlasnie chodzi o rozwiazanie tego od strony technicznej, zeby Maciek mial jak najmniej roboty z tym...

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #96 dnia: 27 Lipiec 2017, 13:19:27 »
Się wtrącę  ;)

Punkt 1 - banowanie

Osobiście: uważam że dobry ban nie jest zły i z chęcią bym takie rozdawał.

Administracyjnie: Nie będzie banów od tak o. Forum było i jest dla wszystkich i takie chciałbym aby pozostało. Na bana trzeba sobie mocno zasłużyć, ale nie jest to możliwe i od strony administracyjnej biorę na siebie aktywne działanie w tym temacie - nic ponad to co mamy w regulaminie - urośliśmy i chyba czas przestać przymykać oczy na pewne sprawy.

Punk 2 - wycieczki osobiste

Osobiście - jak mam komuś do wygarnięcia od "gupków" i innych narządów rodnych w postaci łagodnej bądź nie, bo mówi że 2+2=5 - robię to zawsze prywatnie a nie publicznie. Generalnie szanujmy się. Możemy się nie lubić, nie zgadzać, kłócić. Ale róbmy to per argumenty a nie per osoba.

Administracyjnie - Czas zacząć aktywnie korzystać z systemu ostrzeżeń, nie tylko dla spamerów, ale i dla wszystkich uczestników forum. Regulamin jasno określa za co je można dostać.
LMWDP #469

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #97 dnia: 27 Lipiec 2017, 14:16:17 »
Proszę Administratorów i Moderatorów tego forum o przyjrzenie się wypowiedziom użytkowników siewcu i piomic.
Przez wymienionych użytkowników regulamin forum jest łamany w sposób notoryczny.

Regulamin mówi jasno i wyraźne.

3.2. Nie używamy wulgaryzmów i wyrażeń obraźliwych w wypowiedziach, sygnaturach, awatarach.
3.3. Nie powodujemy kłótni, ewentualne zatargi staramy się rozwiązać z poszanowaniem drugiej strony.
3.4. Nie obrażaj celowo innych użytkowników, zachowuj się tak, jak chciałbyś być traktowany.


PS. Mówię to co myślę. Stanowczo mówię o tym co wiem. Będę bronił swojego zdania jak jest zasadne i zweryfikowane przeze mnie. Nie interesuje mnie kto co będzie o mnie myślał. Ja sumienie mam czyste.
A w życiu, jak to w życiu. Na forum jest podobnie. Mówienie prawdy najbardziej boli ze wszystkiego. Jednego czytającego zmotywuje do zweryfikowania informacji a drugiego do prośby o BANA.


Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #98 dnia: 27 Lipiec 2017, 14:21:33 »
Tedi!
   W dyskusjach ze mną kilkukrotnie wykazałeś, że wyznajesz fizykę akternatywną i nie dajesz się od tego odwieść. Niemniej jednak, dyskusję o ostrzeżeniach i banach należy prowadzić w oparciu o regulamin, a nie emocje.

A na koniec, raz jeszcze cytacik ze Sztaudyngera: nie zawsze trzeba mieć za drania, tego co jest innego zdania.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2017, 14:37:53 wysłana przez Krakus »

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #99 dnia: 27 Lipiec 2017, 15:27:01 »
[moderator]

Panowie - stop, szklanka wody, filiżanka espresso i nie róbmy tu kolejnej burzliwej dyskusji.

Powyżej określiłem co ze strony moderacyjnej będzie dokładniej pilnowane i zamierzam tego pilnować.
Wątki o tematyce z gatunku fantastyki kawowej w stylu "ziemia jest płaska", "2+2=5" będą szczególnie pilnowane, bo forum ma szerzyć wiedzę i być platformą wymiany informacji.

I z pełnym szacunkiem dla obecnych a zwłaszcza przyszłych użytkowników form - dla wątków, gdzie twierdzenia że 2 i 2 to 5 będzie ktoś bronił z uporem lepszej sprawy nie będzie miejsca.

[/moderator]
LMWDP #469

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10581
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #100 dnia: 27 Lipiec 2017, 15:36:54 »
Myślę, że wątpliwe merytorycznie, dyskusyjne posty mogłyby trafiać do jakiejś "kwarantanny"... ;)

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #101 dnia: 27 Lipiec 2017, 15:46:54 »
A kto i na jakiej podstawie będzie decydował o "wątpliwości merytorycznej"?

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10581
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #102 dnia: 27 Lipiec 2017, 15:51:54 »
Komitet centralny ;)

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #103 dnia: 30 Lipiec 2017, 10:19:07 »
Rozważałem możliwość usunięcia własnego konta z tego forum, lecz widząc Waszą krytykę i obraźliwe słowa dotyczące mojej osoby postanowiłem, że pozostanę. Dodam, będę czynnym użytkownikiem tego forum.
Proszę, te osoby co odbierają moje słowa jako bzdury, by nie cytowały moich wypowiedzi, nie gadali ze mną i tak jak ja zrobiłem z Wami wpisując do ignorowanych wpisały mnie na tą samą listę. Za to serdecznie dziękuję.
Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #104 dnia: 30 Lipiec 2017, 15:59:39 »
Odkąd się pojawiłeś siejesz tylko zament i złą atmosferę, wpierasz innym swoje racje, siejesz dezinformacje. Masz takie hobby ? Wchodzisz na różne fora i rozwalasz je od środka ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi