Autor Wątek: Ekspres do kaw mlecznych  (Przeczytany 1467 razy)

Offline Wojtas_7

  • Wiadomości: 1
Ekspres do kaw mlecznych
« dnia: 06 Marzec 2019, 21:30:10 »
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie
Szukałem na forum i są podobne tematy ale nie taki jak ten 😉.Chciałbym kupić swój 1 ekspres i ma to być automatyczny .
Wraz z żoną pijemy kawy mleczne ale wiadomo że jak ktoś nas odwiedzi to czarne również.
I teraz mam dylemat bo mój budżet do 2200zl i mam na oku Nivona 660 i DeLonghi jakiś model (duzo ich jest) ale gdzieś słyszałem że DeLonghi się sypie i że jest ogólnie niezbyt wraz ze spienianiem mleka.
Nie wiem czy wybrać z wężykiem czy z integrowany pojemnikiem na mleko.
Ten pojemnik wydaje mi się jakoś bardziej łatwiejsze i co ważniejsze szybsze to wszystko niż zabawa z wężykiem a z drugiej strony Nivona jest chyba lepsza ale nie ma zintegrowanego pojemnika.
Sam już nie wiem bo tyle tego jest na rynku a są jeszcze inne ekspresy...
Doradzcie coś proszę

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Ekspres do kaw mlecznych
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marzec 2019, 08:03:16 »
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Ekspres do kaw mlecznych
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Marzec 2019, 08:20:59 »
Ze swojej strony bardziej polecam Ci Nivona. Co do rozwiązania zintegrowany system mleka vs wężyk to zdecydowanie lepszy jest wężyk. Nie ma z nim żadnej zabawy po prostu wkładasz do kartonu z mlekiem lub jakiegoś pojemnika w którym trzymasz mleko i uruchamiasz spienianie. Większość elementów układu jest na wierzchu, łatwo dostępna przez co konserwacja jest dużo łatwiejsza.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi