Autor Wątek: Iskra - Palarnia Kawy  (Przeczytany 5250 razy)

Offline lullaby04

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: Orea V3, April Dripper, Espro Bloom, Clever Dripper, Hario Switch, V60, Origiami, AeroPress, Stagg XF, Torch Mountain, MK Dripper, Nucleus Paragon, Melodrip
  • Młynek: Comandante C40 MK4
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Maj 2023, 22:34:39 »
Miło was widzieć! Właśnie zamówiłem Salwador na próbę :) podoba mi strona i te wieczorne aktualizacje na Insta! Fajna energia  :) ! Powodzenia!

Offline palarniaiskra

    • Palarnia Iskra
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 14
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maj 2023, 13:31:05 »
Jutro będzie można spróbować naszych kaw - Etiopii i Salwadoru -  w kawiarni Hot Air Cafe na Piotrkowskiej 217 w Łodzi. Zapraszamy! (nie mogę jeszcze wstawiać pełnych linków) - Poprawiłem link - Krystian
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2023, 14:53:57 wysłana przez krystians »
palarniaiskra.pl

Offline wacek_1984

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Aeropress, FP, V60
  • Młynek: Xeoleo 45
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Czerwiec 2023, 07:43:05 »
Dobrałem się do Brazylii, niestety, smakuje tak jak napisaliście na opakowaniu, czekolada i orzechy, a mi taka kombinacja nie pasuje ;D Żona odwrotnie. Jest dobrze.

Offline palarniaiskra

    • Palarnia Iskra
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 14
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Czerwiec 2023, 13:32:00 »
Dzięki! Cieszymy się, że smakowało :)
Z nowości u nas:
-skończył się Salwador
-nasze kawy zaczęły pojawiać się w kolejnych łódzkich lokalach - Nie Pytaj na Skupionej (Chojny), dziewczyny wzięły Salwador i Etiopię, chyba coś jeszcze mają. Jesteśmy też w piekarni Okruchy (Kilińskiego 243A), gdzie można wypić espresso z naszej Brazylii :)
-pracujemy nad kawą z Indonezji, kupioną lokalnie od łódzkiej Podkawy, zapowiada się ciekawie

palarniaiskra.pl

Offline palarniaiskra

    • Palarnia Iskra
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 14
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Czerwiec 2023, 20:05:30 »
W przyszłą niedzielę (2 lipca) będziemy obecni na wydarzeniu:
fb.me/e/4zNLvTaMX
Dla tych bez FB - od 13 do 20 w Niebostanie (Piotrkowska 17) my będziemy parzyć naszą kawę, Sunsabat Wines (niedawno otwarty sklep) będzie serwować pyszne wina naturalne oraz z polskich winnic, będzie też wegańska kuchnia. Zapraszamy serdecznie wszystkich smakoszy!
palarniaiskra.pl

Offline palarniaiskra

    • Palarnia Iskra
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 14
Odp: Iskra - Palarnia Kawy
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec 2023, 21:50:39 »
Powoli uzupełniamy półki, bo dwa wydarzenia w weekend przetrzebiły nasze zapasy. Ale nie odpoczywamy - już w najbliższą sobotę, 8 lipca w naszym zakładzie na Jaracza 55A w Łodzi od 11 do 17 zapraszamy na spróbowanie i do kupienia naszej nowej kawy z Indonezji!
facebook.com/events/951873332589932?ref=newsfeed
palarniaiskra.pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi