Autor Wątek: jak przygotować caffe con panna ?  (Przeczytany 5765 razy)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: jak przygotować caffe con panna ?
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Sierpień 2016, 08:23:57 »
Widzisz, do dobrych wniosków doszedłeś. Poprawna pisownia to szacunek do rozmówcy i do kultury. Od tego trzeba zacząć przy rozmowie na każdy temat, a temat rozmowy to drugorzędna sprawa.

Pozdrawiam, Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline ghost41

  • Wiadomości: 42
  • Ekspres: Brak
Odp: jak przygotować caffe con panna ?
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Sierpień 2016, 10:09:55 »
Widzisz, do dobrych wniosków doszedłeś. Poprawna pisownia to szacunek do rozmówcy i do kultury. Od tego trzeba zacząć przy rozmowie na każdy temat, a temat rozmowy to drugorzędna sprawa.

Pozdrawiam, Marek.


Dziekuje za jeszcze jedną bezcceną poradę i kolejną złotą myśl, forum edukuje wszechstronnie... A kawa to drugorzędna sprawa. Zamknijmy temat bo rozmowa bezcelowa...

Offline Jaro Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 862
  • Ekspres: tygielki, phin, Izzo Alex DuettoII
  • Młynek: Macap MX900
Odp: jak przygotować caffe con panna ?
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sierpień 2016, 11:14:02 »
...dziękuję za merytoryczne wpisy fachowcą...
na złość Mamie, odmrożę sobie uszy ;)
Najbardziej boję się whisky, bo po whisky nie boję się niczego...

Offline ghost41

  • Wiadomości: 42
  • Ekspres: Brak
Odp: jak przygotować caffe con panna ?
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Sierpień 2016, 12:36:49 »
Myślę że z dbałości o merytoryczną jakość forum, jeśli tak bardzo wam przeszkadza błąd który zrobił słownik telefonu a ja tego nie wylapalem, wystarczyła by jedna uwaga forumowicza, podczas gdy rzuciliscie się na mnie z  całą  siłą zbulwersowanych użytkowników zapisując 2 strony tematu swoimi frustracji, gdy jedna osoba starała się konstruktywne doradzić.  Jaką to wam wystawia wizytówkę ?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi