Autor Wątek: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje  (Przeczytany 247405 razy)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #135 dnia: 29 Maj 2020, 09:20:28 »
Są i one - oczekiwane, świeże i zgrabne kawki przelewowe:
Nikaragua Pineapple Candy
Etiopia Guji Hambella
Kolumbia Las Cascadas de Bordones

Pierwsza petarda, bardzo wyjątkowa - fermentacja drożdżowa pobijająca nuty owocowe.

Etiopia to Etiopia - natural, wiele się dzieje: owoce tropikalne, wanilia, nuty kwiatowe

Kolumbia - bardzo przyjemnie się pije, więcej niż solidna, ma coś w sobie ☕️

Espresso update będzie za minimum 10 dni.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️


Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #136 dnia: 04 Czerwiec 2020, 10:59:20 »
Namówiłeś mnie, jak zwykle poszło Ci łatwo... Miłego wszystkim! :)

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #137 dnia: 05 Czerwiec 2020, 23:45:51 »
Są i one - oczekiwane, świeże i zgrabne kawki przelewowe:
Nikaragua Pineapple Candy
Etiopia Guji Hambella
Kolumbia Las Cascadas de Bordones

Pierwsza petarda, bardzo wyjątkowa - fermentacja drożdżowa pobijająca nuty owocowe.

Etiopia to Etiopia - natural, wiele się dzieje: owoce tropikalne, wanilia, nuty kwiatowe

Kolumbia - bardzo przyjemnie się pije, więcej niż solidna, ma coś w sobie ☕️

Espresso update będzie za minimum 10 dni.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️
A macie jakis kodzik dla forumowiczow albo rabacik? :) kusicie tymi nowosciami a wlasnie jestem na etapie wybierania kolejnych zestawow kaw, dlatego pytam :)
btw. cos jeszcze z pod lady macie? :D

Offline gacekthebat

  • Wiadomości: 147
  • Ekspres: Kazak Rota, Bialetti Venus 2tz, AP, V60, FP
  • Młynek: Ceado E37s, Kazak Tura Alt.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #138 dnia: 06 Czerwiec 2020, 00:28:33 »
Ceny dobre i bez kodu, a obecnie darmowa wysyłka powyżej 80 zł ;-) Plus jakaś próbka w paczce również się znajdzie. Zdecydowanie polecam zakupy u Pawła! :)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #139 dnia: 06 Czerwiec 2020, 03:17:56 »
Hej!

Obecnie właśnie weszła na sklep Kolumbia La Albania pod espresso. Soczysta kwasowość wiśni i czekolada/karmel jeśli chodzi o słodycz. Bardzo fajna kawa.

Koło wtorku-środy będzie dostępna bardzo nietuzinkowa i złożona Brazylia Grota Funda  z odmiany Yellow Catuai - bardzo wiele smaczków i niuansów w espresso, jeszcze musi się trochę odgazować, żeby dokładnie określić co jej w duszy gra.

Co do kodów rabatowych, to najbliższa promka będzie na paczki kilogramowe i wleci jakoś w przyszłym tygodniu.

Palarnia będzie mieć małą przerwę w wysyłce czwartek-niedziela. Szykuje się krótka przerwa. Przesyłki i tak nigdzie nie ruszą za bardzo przez długi weekend a bardzo przyda się krótki odpoczynek

Generalnie są różne polityki cenowe - wysoki procent zniżki przy promocji i zawyżone ceny oraz korzystniejsze ceny przez cały czas i mniej promocji. My skłaniamy się ku temu drugiemu sprzedając uczciwy produkt w uczciwej cenie. Jest na forum kilka innych palarni z podobną polityką. Promocje są od czasu do czasu i jeśli ktoś chce się załapać, to musi uzbroić się w cierpliwość. Nasze paczki pół kg pod przelewy są w cenach kartonikowych 250g. Oczywiście kawy zupełnie inne i nie chodzi o porównania. Proszę jedynie o zrozumienie innego podejścia do polityki cenowej.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #140 dnia: 07 Czerwiec 2020, 13:25:20 »
Ogłoszenia

11-14.06 PRZERWA i wszystkie zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane 15.06

13-20.06 TYDZIEŃ PROMOCJI na paczki kilogramowe, wszystkie duże paczki będą przecenione do 10%

Pozdrawiam,
Paweł

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #141 dnia: 13 Czerwiec 2020, 00:09:03 »
Chyba dobre wieści...

Robimy promocję-matrioszkę.
Kilogramy przecenione do 10% w dniach 13-19.

Dodatkowo w tych dniach będzie działać jednorazowy kod dla forum:
WOK5
rabat: 5% od całości

Gorąco polecam!
Paweł

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #142 dnia: 13 Czerwiec 2020, 22:21:55 »
Dzięki zamówienie poszło. Zobaczymy co to za pyszne nowości;)

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #143 dnia: 15 Czerwiec 2020, 22:20:59 »
Zacznę od tego, że lubię waszą kawę i chętnie u was kupuję ale szkoda, że robicie promocje wyłącznie na duże opakowania.
Nie wiem jak to działa od strony sprzedawcy ale mnie nie zachęca do zakupu, bo aby z niej skorzystać jestem zmuszony do kupienia 1 kg tylko jednego rodzaju kawy. Co prawda kupuję kawę w takiej ilości raz na 4-5 tygodni ale lubię sobie trochę urozmaicić wybór i kupić dwa, trzy lub nawet cztery rodzaje kawy. Nie chcę być "skazany" na jedną przez miesiąc, nawet jeżeli jest bardzo dobra. Niestety przy zróżnicowanym wyborze mój rachunek rośnie o 30% w stosunku do promocyjnego 1 kg opakowania a to trochę deprymuje.
Myślę, że fajna byłaby promocja, która zachęca do kupienia większej ilości kawy ale nie koniecznie jednego rodzaju - może warto by pomyśleć o czymś takim ?


Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #144 dnia: 15 Czerwiec 2020, 22:24:41 »
Mam dokładnie tak samo choć teraz zamówiłem dwie paczki te nowe na próbę, nic będzie jaka będzie może wypije jakoś te 2 kg do września :D nie będzie to pierwszej świeżości ale co zrobić skoro lepiej wychodzi cenowo.. niestety to chyba chwyty wielu palarnii i nie sądzę by tu się coś zmieniło ale zobaczymy - jestem dobrej myśli:)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #145 dnia: 15 Czerwiec 2020, 23:03:26 »
Witam serdecznie,
promocje są różne i teraz jest akurat na kilogramy. Były kody rabatowe dla subskrybentów, były tylko dla forum - teraz jest zniżka na kilogramy (raptem druga od otwarcia we wrześniu). Jest to ukłon w stronę ekspresów ciśnieniowych, przyjdzie i czas na ukłon w stronę alternatyw.

Jest dodatkowa piątka dla WOK, bo kilogram przelewu to bardzo dużo. Wam się sumują zniżki i wychodzi większy rabat - spójrzcie proszę na to z tej strony, że tym razem macie więcej.

Nie sądziłem, że obniżenie cen może wywołać aż takie poruszenie

Dzisiaj przyszedł m.in. Ekwador honey, Kenia, Boliwia - espresso i smakowity Salwador pod ciśnienie. Testy, testy, testy od środy [emoji106]

Pozdrawiam,
Paweł ☕️

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #146 dnia: 15 Czerwiec 2020, 23:48:34 »
Testujcie i dzielcie się z nami:) wiesz to tylko uwagi, spostrzeżenia itp z nadzieją na kolejne akcje:) ja tam nie neguję aktualnej oferty waszej bo z niej skorzystalem i czekam na więcej ale najpierw muszę to wypić teraz :D ja tam jasne wypaly biorę do ekspresu wiec zacznijcie też brać takie opcje a nie tylko oblatane schematy o których tu wspominasz :D uwierz tak też może być ciekawie:)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #147 dnia: 16 Czerwiec 2020, 00:11:05 »
Testujcie i dzielcie się z nami:) wiesz to tylko uwagi, spostrzeżenia itp z nadzieją na kolejne akcje:) ja tam nie neguję aktualnej oferty waszej bo z niej skorzystalem i czekam na więcej ale najpierw muszę to wypić teraz :D ja tam jasne wypaly biorę do ekspresu wiec zacznijcie też brać takie opcje a nie tylko oblatane schematy o których tu wspominasz :D uwierz tak też może być ciekawie:)
Piłem ostatnio ananaski z kawiarki i były


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #148 dnia: 19 Czerwiec 2020, 13:10:13 »
Dziś przed 16 bezkofeinowa wleci na sklep. Będzie ze zniżką przez tydzień. Jak ktoś chce się załapać na kod WOK5, to będzie jeszcze działać do jutra rana (ok. 7).

Zaczynamy od Gwatemali Primavera SHB Swiss Water. Jestem bardzo zadowolony z ostatecznego efektu - wygląda i smakuje bardzo fajnie. Ta bezkofeinowa traktowana jest trochę po macoszemu w branży, a bardzo chciałem żeby u mnie było inaczej. Nawet nie było się czym zainspirować przy projektowaniu etykiety

Kawa jest złożona w smaku - pojawiła się czekolada, karmel, mirabelki i cytryny. Jest to przyjemna, słodka kwasowość i na szczęście daleko jej w smaku do Brazylii z metody co2.

Było dużo testów, pojawiło się kilka problemów, które udało się rozwiązać. Nikt z losowych ankietowanych kawoszy nie powiedział, że czuć, że jest inna i nikt nie powiedział, że jest kwaśna [emoji106]

Pozdrawiam,
Paweł ☕️


Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #149 dnia: 22 Czerwiec 2020, 15:14:46 »
Lipiec, póki co wygląda ambitnie:
Espresso...
-Tanzania Tetu Tamu Peaberry - soczyste i owocowe espresso z PB, mamy te same ziarna pod przelew w rozmiarze AA
- Ekwador Honey - czekolada, wyraźny orzech i soczysta kwasowość
- Boliwia Cafe Yungas Bio - duże zaskoczenie na plus, zapowiada się ciemna czekolada i świetny balans

------

Przelewy...
- Kenia Zawadi PB - kolejne PB na lipiec. Dużo białego grejfruta, cytryny i słodycz rodzynek. Pozytywnie odstawała na stole cuppingowych spośród innych Kenii i będzie w dodatku w dobrej (jak na Kenię) cenie
- Brazylia Daterra Reserve - delikatna, czuć masło orzechowe i słodkie owoce jeszcze do zlokalizowania - jakiś anasas, może papaja
- Boliwia chyba też będzie pod przelew, ale jeszcze decyzja nie padła

Spodobały mi się destynacje spoza topu także ta wrzutka będzie mieć kilka ciekawostek ☕️ Ziarenka oddychają już i czekają na ekspres za kilka dni.

Pozdrawiam,
Paweł ☕️

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi