Autor Wątek: Ekspres do kawy z LEGO  (Przeczytany 4921 razy)

Offline dominik Mężczyzna

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: Nurri Leva S.A.
  • Młynek: G-micron Digit, Wilfa Uniform
Odp: Ekspres do kawy z LEGO
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Maj 2019, 20:51:24 »
@dominik z jakim kosztem mniej więcej trzeba się liczyć przy realizacji takiego projektu?

Dzięki Michał :) no cóż, koszt to jest smutna strona tego projektu. Klocki z rynku wtórnego są w różnych cenach, od kilkunastu groszy do kilkudziesięciu zł za sztukę (jakieś unikalne kombinacje koloru i kształtu, na przykład brązowy cylinder ;)). Do tego praktycznie nie da rady zrobić tak dużego zamówienia w jednym sklepie, więc ja skompletowałem klocki w ośmiu zamówieniach (i płaciłem za 8 przesyłek w 8 sklepach, w tym 5 zagranicznych). Sumarycznie spięło się to lekko poniżej 2000zł (przy niezłym przeszperaniu rynku). Dla mnie kwota tak bardzo się nie liczyła bo to mój własny projekt i zależało mi, żeby był zrobiony na tip top. Ale pewnie można przyciąć tu i ówdzie i odchudzić co nieco.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Ekspres do kawy z LEGO
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Maj 2019, 21:28:06 »
Fajna sprawa, nie wiem czy oglądałeś lego przygoda, ja jestem bardziej jak ten tyran co wszystkie klocki kleił kropelką. Wolę układać z dzieciakami zestawy, a później dzieci układają co im wyobraźnia podsunie. ;-)

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline hi_aro Mężczyzna

  • Wiadomości: 614
  • Ekspres: LA Arras :)
  • Młynek: Niche Zero, Mazzer SJ
Odp: Ekspres do kawy z LEGO
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Maj 2019, 23:17:53 »
Bardzo fajnie wygląda...
Pasuje jak ulał do "Sokoła Millenium"... Taki "techniczno-minecraftowy" :)

Offline Jeżyk

  • Wiadomości: 1831
Odp: Ekspres do kawy z LEGO
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maj 2019, 00:10:26 »
No, to teraz pora żeby @Miklas wyczarował coś z drewna...
Nienawidzę wrednych ludzi, namawiających innych do swoich głupich przekonań.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Ekspres do kawy z LEGO
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2019, 08:24:38 »
MIałem taki szalony pomysł, żeby zastąpić plastiki w Astorii, ale mi przeszło ;-). Może jeszcze kiedyś wrócę do pomysłu :-)

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi