Autor Wątek: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje  (Przeczytany 124277 razy)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Listopad 2018, 13:29:45 »
Cześć Damian, dzięki za zamówienie :)

Mam nadzieję, że zasmakują Ci nasze kawy.

Super, to zapraszam. W ten weekend dodamy drugą Etiopię i możliwe że Gwatemalę a wkrótce zamierzamy dorzucić Kenię :)

Zawsze mam cos jasnego do przelewu (najczesciej kenia lub etiopia) i srednio do espresso/kawiarki ale bardziej orzechowo czekoladowe niz owocowo kwaskowate. Mocno palone mi nie podchodza w smaku, lub jeszcze nie trafilem smacznej.


Hej, w końcu się zdecydowałem na zakupy u Ciebie. Mam nadzieję, że będzie pycha :) Póki co, zamówienie pod kawiarkę/espresso, ale kolejne może pójdzie na jakieś przelewowce, póki co mam ich jeszcze mały zapasik.

PS - w potwierdzeniu zakupu na emailu przy kawie San Escobar widnieje dopisek "jakaś moja notatka"


Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Listopad 2018, 13:35:00 »
Cześć, od dzisiaj 09.11.2018 aż do końca wtorku 13.11.2018 będzie u nas trwać

wielki Rabat na wszystkie ŚWIEŻO PALONE KAWY.

Wysokość RABATU to AŻ 40%.

Linki do naszych kaw:

Sklep z kawą: https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/

Lista wszystkich kaw: https://www.manufakturakawy.com/produkty/kawa/

Kawę jak zwykle palimy dopiero po złożeniu zamówienia.

Darmowa dostawa: Paczkomaty od 99zł, Kurier od 149zł

Pozdrawiam

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Listopad 2018, 14:07:05 »
Kiedy zapowiadana Kenia pojawi się w ofercie?

P.S.
Poprawcie ceny na stronie bo rabat źle nalicza.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Listopad 2018, 10:27:09 »
Cześć, zapraszam Was na naszą promocję -25% na kawy 250g i 500g i dorzucam kod rabatowy -10% na kawy w promocji.

Łącznie obniży to cenę o niemal 35%.

Kod rabatowy to "add10" i wpisujecie go na stronie koszyka.

Kod działa na pierwsze 20 zakupów.

Zapraszam do naszego sklepu: https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Grudzień 2018, 10:04:50 »
Cześć,

zapraszam Was do naszego sklepu po świeżo palone kawy :)

Ponownie ruszamy z promocja 25% w sklepie i 10% specjalnie dla Was.
Kod rabatu: "gru10".

https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Styczeń 2019, 21:49:12 »
Cześć,

chciałbym zaprosić Was do naszego sklepu po nasze świeżo palone kawy.

W ostatnim czasie stworzyliśmy jaśniejszy podział palonych przez nas kaw w zależności od sposobu parzenia.

Dzisiaj dodaliśmy również wyśmienitą kawę w Kenii.

Aby uprzyjemnić Wam zakupy przesyłam kupon rabatowy na kawy 500g, który obniża ceny kaw aż o 40%.

Kod kuponu to: "wok40"

Kod działa do końca piątku.

Adres do naszego sklepu to oczywiście: https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/

Pozdrawiam Was serdecznie, Piotrek

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #51 dnia: 17 Styczeń 2019, 09:31:13 »
Piłem ostatnio w phinie Waszą jasno paloną Etiopię Guji Uraga i byłem pod wrażeniem  :wow2: Bardzo dobrze wypalona pod przelewy, bez goryczki, pełno intensywnych aromatów kwiatowo-owocowych. Bardzo mi smakowała  :kwiat: Miałem porównanie kilku Etiopii z topowych, w moim odczuciu, polskich palarni, tj. Mastro Antonio i Coffeelab i muszę przyznać, że Wasza Etiopia prezentowała poziom czołówki  :szampan: Etiopia HaileSelasie też była smaczna, ale nie była już tak wyborna i intensywna w smaku jak Guji. Dodatkowo, kawy średnio wypalone znakomicie wychodzą w ekspresie ciśnieniowym. Dużym zaskoczeniem dla mnie była Brazylia Moggiana, która mimo tego, że najtańsza w waszej ofercie, najbardziej mi smakowała jako espresso  :szampan:
Przy Waszych rabatach na poziomie 40% zdecydowanie warto się u Was zaopatrzyć w kawę, co zresztą ostatnio zrobiłem :)

Offline rafiklegia

  • Wiadomości: 48
  • Ekspres: Ascaso Arc
  • Młynek: Eureka Zenith Club 60e
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Styczeń 2019, 11:31:30 »
Kurcze niedawno tydzień temu przyjechała do mnie świeża kawa a tu taka promocja.
Chyba się skuszę i spróbuje w końcu kawy w cenie 140zł za kg  :pycha:
Brazylia Mogiana na pewno ale co jeszcze polecacie ? Etiopia Guij Uraga tak jak poleca picasso83 ?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #53 dnia: 20 Styczeń 2019, 09:23:43 »
Piłem ostatnio w phinie Waszą jasno paloną Etiopię Guji Uraga i byłem pod wrażeniem  :wow2: Bardzo dobrze wypalona pod przelewy, bez goryczki, pełno intensywnych aromatów kwiatowo-owocowych. Bardzo mi smakowała  :kwiat: Miałem porównanie kilku Etiopii z topowych, w moim odczuciu, polskich palarni, tj. Mastro Antonio i Coffeelab i muszę przyznać, że Wasza Etiopia prezentowała poziom czołówki  :szampan: Etiopia HaileSelasie też była smaczna, ale nie była już tak wyborna i intensywna w smaku jak Guji. Dodatkowo, kawy średnio wypalone znakomicie wychodzą w ekspresie ciśnieniowym. Dużym zaskoczeniem dla mnie była Brazylia Moggiana, która mimo tego, że najtańsza w waszej ofercie, najbardziej mi smakowała jako espresso  :szampan:
Przy Waszych rabatach na poziomie 40% zdecydowanie warto się u Was zaopatrzyć w kawę, co zresztą ostatnio zrobiłem :)


WOW, dzięki za tą opinię. Nawet nie wiesz jak dużo dla nas znaczy :) Jedyne co mogę dodać, to to, że bardzo mocno pracujemy nad naszymi profilami i sposobem palenia i jestem przekonany z czasem nasze kawy będą jeszcze lepsze :)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #54 dnia: 20 Styczeń 2019, 09:24:03 »
Kurcze niedawno tydzień temu przyjechała do mnie świeża kawa a tu taka promocja.
Chyba się skuszę i spróbuje w końcu kawy w cenie 140zł za kg  :pycha:
Brazylia Mogiana na pewno ale co jeszcze polecacie ? Etiopia Guij Uraga tak jak poleca picasso83 ?

A w jaki sposób parzysz kawę?

Offline Evanduril Mężczyzna

    • pluszanki.pl
  • Wiadomości: 339
    • Projektowanie graficzne i fotografia
  • Ekspres: Aeropress/Prismo, OXO Good Grips, Kawiarka, Phin, Gaggia Classic
  • Młynek: 1zespresso/MYM 54, Baratza Sette 270
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Styczeń 2019, 09:43:15 »
Jak to się stało, że mieszkam niedaleko a nigdy od Was nic nie piłem? Da się kupić próbki 100 gramowe? Kilka bym wziął.

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Styczeń 2019, 11:05:14 »
Do ekspresu przelewowego, "dla zwykłych spijaczy kawy", Wasza Brazylia Moggiana, gdy jest w promocyjnej cenie, wydaje się być super rozwiązaniem. Poleciłem tą kawę znajomemu (robił zakup dla całego działu w pracy, mają tam ekspres przelewowy) i po bardzo krótkim namyśle zaopatrzył się w 4kg tych ziarenek ;-)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Styczeń 2019, 13:51:32 »
Myślimy o wprowadzeniu takich "próbek", ale jeszcze ich nie mamy.
Ale mogę obgadać temat i może coś dla Ciebie przygotujemy.
Kiedy chciałbyś przyjechać?

Jak to się stało, że mieszkam niedaleko a nigdy od Was nic nie piłem? Da się kupić próbki 100 gramowe? Kilka bym wziął.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #58 dnia: 20 Styczeń 2019, 13:52:33 »
Super, uaktywniłem ten kod, co ostatnio - wok40. Możesz z niego skorzystać :) i kolega również.

Do ekspresu przelewowego, "dla zwykłych spijaczy kawy", Wasza Brazylia Moggiana, gdy jest w promocyjnej cenie, wydaje się być super rozwiązaniem. Poleciłem tą kawę znajomemu (robił zakup dla całego działu w pracy, mają tam ekspres przelewowy) i po bardzo krótkim namyśle zaopatrzył się w 4kg tych ziarenek ;-)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Styczeń 2019, 14:02:00 »
Wraz z kolegą zaopatrzyliśmy się u Was w kawę na dłuższy czas (przynajmniej na miesiąc ;):kwiat: Jak długo będzie aktywny ten kod wok40?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi