Autor Wątek: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?  (Przeczytany 3057 razy)

Dawid1144

  • Gość
Podczas zakupów w Auchanie zauważyłem że jest tam regał z kawą z Siedleckiej manufaktury. Cena bardzo przyzwoita i można wybrać mieszankę Arabiki i Robusty w różnych proporcjach. Ktoś próbował? Jestem ciekawy jakie macie opinie i czy warto, czy może lepiej kupić coś przez internet.

Jeśli będzie warta spróbowania to chętnie zawinąłbym czasem paczuszkę podczas zakupów, właściwie co tydzień jestem w Auchanie.

Offline Koziołek

  • Wiadomości: 1008
  • Ekspres: Aeropress, Chemex6, V60Decanter, LaSpazialeS1, Rota
  • Młynek: Rhinoware, GraefCM702, Tura, NicheZero
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2022, 08:34:23 »
Chyba musisz być pierwszy. Sprawdź czy jest jakaś data palenia bo słowa manufaktura, craftowe są ostatnimi czasy bardzo nadużywane.

Offline Charoshi

  • Wiadomości: 13
  • Ekspres: V60, AP, FP
  • Młynek: Timemore C2 Chestnut
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2022, 12:03:05 »
Ja się skusiłem raz, bo akurat była promka. Akurat na weekend do teściów nie brałem swojej kawy, a wolałem uniknąć konieczności picia MK Cafe. No i piłem MK, bo Siedlecka Arabika to spalonka okrutna. Podarowałem bratu, który taki popiół lubi i się zachwycał, że jest super z kawiarki.

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1124
  • Ekspres: LA Marzocco Linea Mini
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2022, 00:49:22 »
Nie tylko w Auchanie, wczoraj zwróciłem uwagę na tę kawę w Kauflandzie.
Manufaktura  :lol2:
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Dawid1144

  • Gość
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2022, 11:33:16 »
Coś czuję że nie ma sensu próbować tej kawy. W sumie to racja że słowo "manufaktura" jest dzisiaj nadużywane.

Offline tachykardia Mężczyzna

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: Europiccola | Brikka | drip
  • Młynek: Fred | Xeoleo
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2022, 20:02:37 »
Mniej więcej rok temu kupiłem właśnie tam paczkę, chyba 3 do 6 miesięcy po paleniu, arabica/robusta 70/30. Próbowałem w ekspresie i moce, nie była niesmaczna albo zdecydowanie zła, ale za tą cenę można już kupić coś z dobrych palarni. Jako awaryjny zakup może chyba się sprawdzić. Kawa o smaku kawy, jak ktoś celnie napisał na forum, choć niewykluczone, że komuś przypadnie do gustu.

Offline MM’s

  • Wiadomości: 3
  • Ekspres: Kawiarka Bialetti
  • Młynek: DeLonghi
Odp: Siedlecka manufaktura kawy - ktoś próbował, jak wrażenia?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2022, 20:21:36 »
Dostałem  ten produkt w firmowej paczce świątecznej, nie da się tego pić, wywaliłem do kosza. Przepalanka.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi