Autor Wątek: Vibiemme Domobar Digital 2021  (Przeczytany 17806 razy)

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Październik 2023, 12:50:57 »
Jak już wcześniej podałem sklep znajduje się w moim mieście
Nie rozumiem Twojej reakcji - nie chcesz podać dla kolegów adresu sklepu, w którym można w super cenie kupić ten ekspres?

Jeden z wyżej wymienionych sklepów jak już pisałem jest w moim mieście, tamta przecena już się skończyła ale w dalszym ciągu można kupić Electronice za ok 10 tyś. zł, do czego zamierzasz?

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Październik 2023, 12:53:48 »

Jakoś znacząco się nie różni.
😉
Niby co się nie różni? Trochę chyba zmieniasz temat żeby wybrnąć ze swojego wpisu z którego  wynikało jak jakiś producent może sobie zaśpiewać za ekspres z chyba wszystkimi dostępnymi funkcjami 14 tyś (10 tyś u innych sprzedawców) a sam później kupiłeś jeszcze droższy z brakiem wielu. Co do wyglądu nie będę dyskutował, ale ten design w LM to wygląda jak sprzęt z przed paru dekad więc nie wiem w czym ten zachwyt?
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2023, 13:04:00 wysłana przez Artisz »

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Październik 2023, 13:01:01 »
Jak kotłownia i morze srebrnej blachy było tak jest.
Ja już tam byłem.
Chcesz, kupuj, będę gratulować.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #93 dnia: 15 Październik 2023, 13:01:47 »
jest w moim mieście
Masz na myśli ten, a po kliknięciu w stronę, otwiera się  ta:

https://30.coffee/

Tam na miejscu w Lublinie jest ekspozycja z ekspresami?

》tertium non datur《

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #94 dnia: 15 Październik 2023, 13:05:51 »
Jak kotłownia i morze srebrnej blachy było tak jest.
Ja już tam byłem.
Chcesz, kupuj, będę gratulować.
Morze srebrnej blachy chyba piszemy o innych ekspresach?

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #95 dnia: 15 Październik 2023, 13:13:59 »
jest w moim mieście
Masz na myśli ten, a po kliknięciu w stronę, otwiera się  ta:

https://30.coffee/

Tam na miejscu w Lublinie jest ekspozycja z ekspresami?
Sklep jak można się domyślić jest nastawiony na sprzedaż wysyłkową na cały świat, przez to ekspozycja może nie jakaś imponująca ale trudno się dziwić przy takim modelu sprzedaży głównie online. Myślę że sprzedaż stacjonarna to tylko mała część. Zadałeś sobie trud wyszukując sklep w google ale już nie zobaczyłeś zdjęć z wystawionymi ekspresami? Podejrzewam jakie masz intencje i jaki jest twój tok myślenia ale zachowam to dla siebie.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #96 dnia: 15 Październik 2023, 13:32:11 »
Jak kotłownia i morze srebrnej blachy było tak jest.
Ja już tam byłem.
Chcesz, kupuj, będę gratulować.
Morze srebrnej blachy chyba piszemy o innych ekspresach?

O gustach nie dyskutujmy. 😉
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #97 dnia: 15 Październik 2023, 13:39:05 »
Jak kotłownia i morze srebrnej blachy było tak jest.
Ja już tam byłem.
Chcesz, kupuj, będę gratulować.
Morze srebrnej blachy chyba piszemy o innych ekspresach?

O gustach nie dyskutujmy. 😉

No o gustach nie dyskutujemy ale w dalszym ciągu nie wiem jaki ekspres masz na myśli pisząc morze srebrnej blachy? Mogą  oczywiście ww ekspresy Ci się nie podobać ale już na pierwszy rzut oka można zobaczyć różnice w wyglądzie nowych VBM a większości srebrnych klocków w sprzedaży. Jest w dodatku opcja paru kolorowych zdejmowanych paneli bocznych które można sobie zmieniać według gustu lub nawet łatwo przemalować na jakiś inny kolor.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2023, 14:17:40 wysłana przez Artisz »

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #98 dnia: 15 Październik 2023, 13:59:46 »
Podejrzewam jakie masz intencje i jaki jest twój tok myślenia ale zachowam to dla siebie.
Nie wiem, jakie wyciągnąłeś wnioski z naszej konwersacji, ale żebyś od razu podał stronę 30.coffee (prawdopodobnie podobny profil działalności jak coffeeitalia.pl) i ich pośrednika sklepu w Lublinie, a nie kluczył, to wszystko było by jasne. Nie przekreślam tej firmy z Lublina dla jasności. Czy mają na miejscu serwis, czy ktoś inny tym się zajmuje?
》tertium non datur《

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #99 dnia: 15 Październik 2023, 14:11:02 »
Podejrzewam jakie masz intencje i jaki jest twój tok myślenia ale zachowam to dla siebie.
Nie wiem, jakie wyciągnąłeś wnioski z naszej konwersacji, ale żebyś od razu podał stronę 30.coffee (prawdopodobnie podobny profil działalności jak coffeeitalia.pl) i ich pośrednika sklepu w Lublinie, a nie kluczył, to wszystko było by jasne. Nie przekreślam tej firmy z Lublina dla jasności. Czy mają na miejscu serwis, czy ktoś inny tym się zajmuje?
Po czym wywnioskowałeś że to nie ich sklep tylko pośrednik? Nie zagłębiałem tematu czy sami serwisują czy ktoś im to robi, sprzęt trzeba odesłać albo jak w moim przypadku dowieźć do nich. Może jestem optymistą ale myślę że nie będę musiał korzystać.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #100 dnia: 15 Październik 2023, 18:01:39 »
Po czym wywnioskowałeś że to nie ich sklep tylko pośrednik?
Czy są właścicielami niemieckiej strony 30.coffee? Może.
Nie zagłębiałem tematu czy sami serwisują czy ktoś im to robi, sprzęt trzeba odesłać albo jak w moim przypadku dowieźć do nich. Może jestem optymistą ale myślę że nie będę musiał korzystać.
To trochę ryzykowne, nie wiedzieć jak będzie przebiegać proces reklamacyjny oraz kto i gdzie będzie dokononywał naprawy.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2023, 18:14:36 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #101 dnia: 15 Październik 2023, 22:19:08 »
Według informacji na ich stronie spółka jest zarejestrowana w Polsce.
Czekałem kiedy padnie Twoje pytanie o gwarancję. Odpowiedź brzmi nie boję się, zawiozę ekrpes do sklepu i nie interesuje mnie czy będzie naprawiany w sklepie czy mają kogoś kto im to wykonuje. Jestem optymistą i mam już spore doświadczenie w kupnie najróżniejszego sprzętu przez internet i odpukać nic mi się nie zepsuło, więc sądzę że prawdopodobieństwo że tym razem  będzie inaczej jest małe. Wielkim plusem jest to że w razie awarii nie muszę sprzętu odsyłać kurierem tylko spakuję i zawiozę osobiście co moim zdaniem jest o wiele lepsze niż kupno wysyłkowe gdziekolwiek indziej gdzie musiałbym go odsyłać.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2023, 22:29:42 wysłana przez Artisz »

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #102 dnia: 15 Październik 2023, 22:25:21 »
Dla mnie wygląda że spółka jest zarejestrowana w Polsce.
Jest w Polsce. Moje zdjęcie było z polskiego KRS.
》tertium non datur《

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1124
  • Ekspres: LA Marzocco Linea Mini
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #103 dnia: 15 Październik 2023, 23:23:07 »
Podejrzewam jakie masz intencje i jaki jest twój tok myślenia ale zachowam to dla siebie.
Nie wiem, jakie wyciągnąłeś wnioski z naszej konwersacji, ale żebyś od razu podał stronę 30.coffee (prawdopodobnie podobny profil działalności jak coffeeitalia.pl) i ich pośrednika sklepu w Lublinie, a nie kluczył, to wszystko było by jasne. Nie przekreślam tej firmy z Lublina dla jasności. Czy mają na miejscu serwis, czy ktoś inny tym się zajmuje?

„Dwa słowa” od siebie dot 30.coffe. Biuro firmy i magazyn znajdują się w dwóch różnych miejscach w Lublinie. Firmę prowadzą Ukraińcy jak wiele firm w Polsce. Sprzęt który oferują mają na stanie w magazynie w którym byłem jak odbierałem hopper 300g z systemem BlowUp do Eureki Atom.
Są dosyć tajemniczy, nie łatwo było „wprosić” się do magazynu po osobisty odbiór. Magazyn w części podziemnej nowego budynku biurowego nie jest oznakowany. Bez kontaktu tel trudno trafić.
Oprócz asortymentu podanego na stronie handlują też kosmetykami z wyższej półki jakiejś Koreańskiej marki w Polsce nieznanej. Zapewne sprzedają to za pomocą innej strony www.
Ceny mają czasami bardzo podejrzenie niskie. Serwisu brak. Osobiście przy zakupie ekspresu wolał bym dołożyć kilka stówek i kupić u oficjalnego dystrybutora. Dobry serwis i możliwość szybkiej naprawy to podstawa.


« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2023, 23:27:54 wysłana przez MacJaro »
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline Artisz Mężczyzna

  • Wiadomości: 578
  • Ekspres: VBM Super Electronic, Bellezza Bellona
  • Młynek: Fiorenzato Allground Sense, Eureka Zenith 75RS
Odp: Vibiemme Domobar Digital 2021
« Odpowiedź #104 dnia: 16 Październik 2023, 00:08:55 »
"Ceny bardzo podejrzanie niskie", czyli pewnie sprzedają podróby albo kradzione.  :picardpalm: Martwicie się tak
o tą gwarancję, jesteście pewnie jednymi z tych co dopłacają w sklepach za dodatkową żeby później jej nie użyć dlatego to najlepszy zysk dla sklepów i tak ją zawsze wciskają.:taktak: Dokladajcie sobie parę stówek a nawet tysięcy z góry za coś co prawdopodobnie nie użyjecie, ja mam inne podejście i narazie na tym dużo lepiej wyszedłem.  kawka

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi