Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836845 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3345 dnia: 20 Maj 2020, 11:54:40 »
Przy okazji, połączyłyśmy z Władzią siły i stworzyłyśmy 100 kodów rabatowych na kawy z palarni The Barn ---> kawazestodoly
Kto pierwszy ten lepszy!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3346 dnia: 20 Maj 2020, 12:37:37 »
Gosiu fajnie, że  jesteś tu z nami. Wydaje mi się, że przyjemniejsza atmosfera panuje  gdy rozmawiamy z ludźmi, a nie stanowiskami ;). Pozdrawiam i mam nadzieję, że razem na forum będziemy mogli dużo ciekawych rzeczy zrobić.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3347 dnia: 22 Maj 2020, 01:03:13 »
Tak to aktualnie wygląda :)

W świetle informacji jakie podała GosiaDesc, to nie wiem czy to opłacalne. Zanim dorobisz się znowu darmowych wysyłek, to możesz na nie wydać prawie tyle ile kosztuje ten czajniczek.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3348 dnia: 22 Maj 2020, 12:44:50 »
Super oferta dla wszystkich fanów włoskiego espresso. Do końca weekendu, kup dwa takie same opakowania kawy Arcaffe, a trzecie dorzucamy gratis! W koszyku zastosuj kod 2plus1.
https://www.coffeedesk.pl/promotion/weekend-z-arcaffe/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3349 dnia: 25 Maj 2020, 22:37:30 »
@deskowy dziś odebrałem kubek. Nie pamiętam kiedy ostatni raz coś wygrałem :uklony:. Muszę przyznać, że jest lepszy niż na zdjęciach  :lol2: Jest z naprawdę grubej porcelany, bardzo wygodnie się trzyma. Chyba mam nowy ulubiony kubek do kawy  :hihihi:

Kubek dostał dziś już dripka z naturalnej etiopii guji, a później herbatkę z miodem  :pycha:

Jeszcze raz dzięki z paczuchę z kubełkiem. A jak reszta? kto się jeszcze pochwali nowym kubełkiem?

(Gdybym umiał robić ładne zdjęcia, takie jak do katalogów czy reklam, to bym wrzucił więcej, a tak tylko poglądowe  miotla )

Aha, no i fajnie, że był mały konkurs dla forumowiczów, tym bardziej, że między innymi ja go wygrałem  :hihihi:  :brawa:

Offline Johnny_Malini Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: V60, AP, FP, Chemex, kawiarka, tygielek, Brewista Smart Dripper, Clever Dripper
  • Młynek: Comandante C40 MK4 <- 1Zpresso Q2 <- Hario Skerton Plus
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3350 dnia: 26 Maj 2020, 09:39:55 »
Ja też dostałem ale niestety minąłem się z kurierem więc zdjęciem podzielę się dopiero za jakiś czas, jak zawitam do domu. Dzięki wielkie Coffeedesk  :poklon:
Co do jakości kubka to wątpliwości nie miałem bo mam już filiżankę Loveramics i jest naprawdę świetna  ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3351 dnia: 26 Maj 2020, 12:39:24 »
Strasznie się cieszę, że kubki już do Was docierają i że sprawiają Wam przyjemność :) Kontynuując atmosferę dobrych wiadomości.

Dziś i jutro (26-27.05) wszystkie zamówienia wysyłamy za darmo! Śmiało wpisujcie kod: kidsofcoffee :taniec:

Dzisiaj o 18:00 nasz Super CEO Łukasz Wichłacz odpowie na pytania związane z naszą akcją crowdfundingową. Wszystko w formie live na Facebooku. Do zobaczenia! 8)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3352 dnia: 29 Maj 2020, 17:10:51 »
Cześć!
Na dobry weekend mam dla Was nowy kod rabatowy ;)
Kod weekendowy -10% na ceramikę i wybrane zaparzacze ---> LINK
UWAGA! Weekendowych kodów jest tylko 50 i działają do końca tego tygodnia!

Przypominam też o kodach:
HARIOlovesWOK -12% na akcesoria Hario
zapasyWOK -10% na kawę i herbatę
wszystkookawie -6% na całe zakupy poza ekspresami Jura i Nivona

Słonecznego weekendu!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Nataniel

  • Wiadomości: 293
  • Ekspres: Bezzera Magica PID, Kazak Rota, Caravel V1, v1.3
  • Młynek: Delicio ZF64w, Izpresso JE
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3353 dnia: 29 Maj 2020, 17:13:49 »
Super rabaty ! 

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3354 dnia: 02 Czerwiec 2020, 12:50:54 »
Cześć w czerwcu!

Figa Coffee - palarnia, o której rozmawialiśmy tutaj ostatnio wypaliła nasz Przelew Miesiąca i powiem wam, że to jest istne szaleństwo!
Etiopia Oromia Duromina Lot #2, tegoroczny zbiór i tyle owoców w filiżance, ile tylko się zmieści. Słodka i orzeźwiająca - świetna do każdej metody przelewowej, a nawet i espresso.:pycha:
Posłuchajcie, co na temat tej kawy mówi sam Filip Kucharczyk

i zamówcie swoją paczkę tutaj.
:szampan:
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2020, 12:59:46 wysłana przez deskowy »
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3355 dnia: 02 Czerwiec 2020, 21:58:26 »
Próbował ktoś już coś z Figa Coffee? Wyglądają interesująco, ale ceny dość wysokie. Warte spróbowania?

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1014
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3356 dnia: 02 Czerwiec 2020, 22:02:11 »
Miałem w ostatnim czasie kilka kaw od nich i wtopy żadnej nie było. Szczególnie przypadła mi do gustu ich Kenia  :ok:

Offline Kawko

  • Wiadomości: 116
  • Ekspres: Kawiarka, tygielek, phin, AeroPress, V60, french press, Gabi Master A, OXO Good Grips, Kalita Caffe Uno, Kalita Wave, Clever Dripper
  • Młynek: Severin KM3873, MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3357 dnia: 02 Czerwiec 2020, 23:12:08 »
Piłem od nich jedynie "Timor Wschodni Hatuhei Washed" i jak dla mnie rewelacji nie było.
Oczywiście wina może być po mojej stronie, ale jakoś nie zachęciło mnie to próbowania innych kaw z tej palarni, skoro mogę kupić coś, co wychodzi mi smacznie, taniej. :)
To oczywiście tylko moja opinia, broń Boże nie zniechęcam, jeśli kusi. ;) Piłem Durominę z innej palarni i było smacznie.  :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3358 dnia: 05 Czerwiec 2020, 11:38:31 »
Biała wersja jednego z najpopularniejszych kettli to nasza gorąca nowość. Panie i Panowie, oto przepiękny Fellow Stagg EKG White!

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Johnny_Malini Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: V60, AP, FP, Chemex, kawiarka, tygielek, Brewista Smart Dripper, Clever Dripper
  • Młynek: Comandante C40 MK4 <- 1Zpresso Q2 <- Hario Skerton Plus
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3359 dnia: 08 Czerwiec 2020, 09:28:16 »
W końcu dorwałem mój kubek, razem z filiżanką to teraz mój podstawowy zestaw do podawania kawy  kawka
A w środku Colombia Finca Los Cedros (Pink Bourbon).
Dzięki!  :)
IMG_20200608_092404.jpg

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi