Autor Wątek: Espressions model EP5900  (Przeczytany 1493 razy)

Offline domwar

  • Wiadomości: 18
Espressions model EP5900
« dnia: 04 Marzec 2019, 13:56:51 »
 :bry:

Na forumowej giełdzie  wisi od jakiegoś czasu  ów ekspres.
Niestety nie ma o nim za wiele informacji. Gdzieś wyczytałem,  o tym modelu (lub tożsamym, produkowanym jedynie pod inną nazwą), że nie  trzyma dość wysokiej temperatury.
Czy ktoś z Was (poza kolegą sprzedającym rzecz jasna) miał styczność z tą konstrukcją  i mógłby coś-niecoś powiedzieć czy warto  tym się w ogóle interesować?


Offline Doppio

  • Wiadomości: 28
  • Ekspres: Kazak Rota, Lelit Mara+PID, AP+Prismo, AmericanPress, Gabi A, phiny, Bialetti Brikka, zwykłe kawiarki, tygielki, FP
  • Młynek: Ceado E5SD, Fiorenzato T80, C40 Nitro
Odp: Espressions model EP5900
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2019, 16:49:04 »
Hej. Mogę tylko polecić sprzedającego- kupiłem od niego bojlerowego ECMa, informował o wszystkim dokładnie, liczne kontakty posprzedażne instruktażowe...  owocne! Pogadaj z nim po prostu.

Offline domwar

  • Wiadomości: 18
Odp: Espressions model EP5900
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2019, 22:48:05 »
Doppio
od rzeczonego sprzedającego jeszcze nic nie miałem okazji  kupić (byłaby to moja pierwsza transakcja za pośrednictwem tego forum) ale z lektury forum  zauważyłem, że ów kolega nie jest tutaj postacią anonimową,  więc pod tym względem zastrzeżeń nie mam.
Chciałbym tylko poznać niezależną opinię  użytkownika, a  z ogromu materiału jaki przekopałem tutaj jest szansa, że znajdzie się ktoś, kto chociaż przez  jakiś czas miał przyjemność ( lub nie ) z takim urządzeniem obcować.
Bez urazy dla kol. sprzedawcy  ale jego, póki co nie pytam ponieważ jego opinia mogłaby być nieco przysłonięta  osobistym interesem (co w zasadzie  jest sprawą naturalną)  ;)

Offline Adam86W Mężczyzna

  • Wiadomości: 32
  • Ekspres: Lelit Anna, AP, Clever, V60, Kawiarka
  • Młynek: Gaggia MDF, Handground
Odp: Espressions model EP5900
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marzec 2019, 14:59:05 »
Temat z giełdy już do zamknięcia - ja go kupiłem.
Póki co się poznajemy. Ten konkretny model i nazwa dostępny był na rynku NL/BE/DK.
Sunbeam EM5900 który wygląda identycznie widziałem w Australii, I dostępna jest nawet do niego angielska instrukcja.
Na przykład tutaj:
htt ps://www.manualslib.com/products/Sunbeam-Em5900-Artista-2805168.html

Offline Adam86W Mężczyzna

  • Wiadomości: 32
  • Ekspres: Lelit Anna, AP, Clever, V60, Kawiarka
  • Młynek: Gaggia MDF, Handground
Odp: Espressions model EP5900
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Kwiecień 2019, 11:23:17 »
 Ekspres zgodnie z instrukcją ma możliwość zmiany ustawień temperatury.
Mam już do niego sitko bez podwójnego dna. Oraz wydrukowany tamper 51mm. Do tego Gaggia MDF.
Zamierzam wreszcie porządnie się nim zająć to opiszę co i jak  oraz czy będzie to dla mnie wystarczające.
Co do moich potrzeb to pije espresso, żona tylko mleczne ale sama już ogarnęła działanie ekspresu. Czasami podczas rodzinnych imprez potrzeba kilka kaw mlecznych pod rząd ale mleko przecież można zakręcić na końcu.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2019, 11:26:11 wysłana przez Adam86W »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi