Autor Wątek: Instrukcja jura j6  (Przeczytany 1529 razy)

Offline orq

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: był nivona 725,jest jura j6
Instrukcja jura j6
« dnia: 06 Sierpień 2018, 20:10:54 »
Mam prośbę o przesłanie przez życzliwego/życzliwą,  instrukcji obsługi Jura J6 po polsku.Może być foto.Niestety firma Jura nie ma dla mnie instrukcji w pdf (piszą ,że nie mają polskiej).Ekspres kupiłem w Niemczech.Mam od razu prośbę o niekomentowanie moich "umiejętności" językowych.Pozdrawiam wszystkich smakoszy kawy!

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2018, 08:24:02 »
Instrukcji w pdf nie posiadam, ale powiedz co potrzebujesz wiedzieć to podpowiem :)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline orq

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: był nivona 725,jest jura j6
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień 2018, 15:02:45 »
Jeśli posiadasz papierową to byłbym wdzięczny za skany.Myśle,że jakoś go mimo to "ogarnę".Włśnie dziś dojechał.:)

Offline orq

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: był nivona 725,jest jura j6
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpień 2018, 22:05:58 »
Ekspres dotarł.Nie taki diabeł straszny.Obsługa intuicyjna.Poradzę sobie bez instrukcji.Tylko nie wiem gdzie się wpina moduł jura smart connect ,który mam zamiar kupić.
Sam sprzęt super.A cena w PL bez sensu.

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2390
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpień 2018, 22:16:05 »
Może weź wersję EN instrukcji i podepnij jako POD do tłumacza google jeśli nie czujesz się na siłach poczytać, sens instrukcji będzie oddany przynajmniej jako tako a reszty się domyślisz.

Offline orq

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: był nivona 725,jest jura j6
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sierpień 2018, 23:15:47 »
Dziękuję.Już sobie radzę z obsługą.Menu jest pl.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Instrukcja jura j6
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2018, 08:17:29 »
Podejrzewałem że dasz radę bez instrukcji :) Jakbyś miał jakiś problem to śmiało pytaj
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi