Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 845469 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2850 dnia: 20 Grudzień 2018, 09:15:21 »
Też myślę, że są nieco przeleżane. Od biedy te z października można na szybko wrzucić w młyn i wypic. Ale jak rano szukałem w sklepie to były nawet i z czerwca.... Fakt, że dobra kawa, nawet kilku miesięczna będzie lepsza niż czibo czy jakobs. Ale lepiej chyba sprzedać miesięczna z małym rabatem niż czteromiesieczna z 25% upustem.

Tak tak, sami to też rozumiemy i wiemy, teraz mielismy nieco cięższy okres jeśli chodzi o niektóre sprawy, wkrótce wszystko powinno wrócić do normy a starawe kawy przejść na outlet.

Natomiast w tej chwili zapraszam na ostatnią przed świętami promocję: https://www.coffeedesk.pl/promotion/ostatnie-swiateczne-okazje/

Z ciekawszych okazji to wróciły do nas czarne Comandante: https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/comandante/
Wilfa Svart jest też w niezłej cenie: https://www.coffeedesk.pl/product/2294/Wilfa-Svart-Wscg-2-Mlynek-Automatyczny
Setki herbat i wcześniej wspominanych kawek też :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2851 dnia: 20 Grudzień 2018, 14:42:37 »
Dobra, przyznam się...  :Bicz: kupiłem J&N Karavan z października. Nie wiem jak smakuje całkiem świeża, ale dwumiesieczna też jest całkiem smaczna. Cena była zachęcająca.
Palenie, tak jak w opisie dość mocne jak na tą palarnie. Goryczka, ale taka ciemniejszej kawy, nie czekolady, z niewielkim dodatkiem cytrusów z etiopi. Fajny smak. Mała odskocznią od średnio i jasno palonych kaw. Chyba dla porównania kupię jeszcze raz, ale świeżynkę.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2852 dnia: 24 Grudzień 2018, 08:59:46 »
Dobra, przyznam się...  :Bicz: kupiłem J&N Karavan z października. Nie wiem jak smakuje całkiem świeża, ale dwumiesieczna też jest całkiem smaczna. Cena była zachęcająca.
Palenie, tak jak w opisie dość mocne jak na tą palarnie. Goryczka, ale taka ciemniejszej kawy, nie czekolady, z niewielkim dodatkiem cytrusów z etiopi. Fajny smak. Mała odskocznią od średnio i jasno palonych kaw. Chyba dla porównania kupię jeszcze raz, ale świeżynkę.

Karavan ma swoich fanów, tak samo jak Bella i Isola (ich włoskie wypały). Ciemniejszy wypał też nieco maskuje wszelkie niedoskonałości. Cieszę się że smakowało :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2853 dnia: 24 Grudzień 2018, 09:03:02 »
Aaaa i jeszcze korzystając z okazji. :)

Chciałbym Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, niech opływają przede wszystkim w dobrą atmosferę i mnóstwo miłości, dobre jedzenie i być może gdzieś przy okazji w dobrą kawę (bo wiadomo, nie ważne jaka kawa, ważniejsze w jakim towarzystwie) :)  Wszystkiego dobrego i dziękuję za kolejny już rok goszczenia Coffeedesków i mnie na forum (obsługuje je ciągle jedna osoba od samego początku, mimo że gdy zaczynaliśmy było nas 8 osób, teraz już ponad 100) :)

Pozdrawiam!
Marek
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Krzychu304 Mężczyzna

  • Wiadomości: 58
  • Ekspres: Rancilio s24
  • Młynek: hendi 208878(żarno 63mm)
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2854 dnia: 31 Grudzień 2018, 12:53:45 »
Jak to jest z tą poświąteczną wyprzedażą?!
Pisze że 26.12.2018-03.012019, przedwczoraj wkładam do koszyka kruve sifter two i kruve sieve 200um za ok 230 zł(na których promocje się od dawna czekałem) bez pośpiechu bo promocja jeszcze trwa do 3 stycznia, dzisiaj wchodzę chcę potwierdzić zamówienie i zrobić przelew a w koszyku wartość zamuwienia skoczyła do 314zł! Co się tam :cenzura: stało?!

Offline drwaski

  • Wiadomości: 51
  • Ekspres: Lelit Victoria
  • Młynek: Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2855 dnia: 31 Grudzień 2018, 18:34:22 »
Ja się czaiłem na Eureke Mignon Specialite ale wychodzi na to, że też czegoś nie zrozumiałem. No trudno, przynajmniej nie będę się musiał tłumaczyć żonie.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2856 dnia: 31 Grudzień 2018, 19:31:04 »
Hm.. ja wczoraj zamówiłem kawkę i wszystko się zgadzało... A przed chwilą kupiłem aeropress, tak w przypływie radości. Z kodem rabatowym wyszedł 103.55 złotych. Wszystko się zgadza z wyprzedażą. Może coś im się niektóre pozycję tylko źle naliczyły..

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2857 dnia: 02 Styczeń 2019, 15:20:32 »
Hej Panowie, tak zgadza się, drobny chochlik się wkradł i uciął trochę produktów z promocji :( teraz wszystko jest okej i do 6 stycznia możecie się jeszcze skusić na co nieco ;)

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2858 dnia: 06 Styczeń 2019, 21:50:08 »
Chciałem pochwalić firmę za świetne ogarnięcie sprawy przepełnionych odbiorów w Warszawie. Zmartwiłem się, ze nie mogę odebrać w kawiarni (opcja nieaktywna), po czym zobaczyłem magiczny kod na tę okazję i już jestem zadowolony :).

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2859 dnia: 07 Styczeń 2019, 09:12:55 »
Chciałem pochwalić firmę za świetne ogarnięcie sprawy przepełnionych odbiorów w Warszawie. Zmartwiłem się, ze nie mogę odebrać w kawiarni (opcja nieaktywna), po czym zobaczyłem magiczny kod na tę okazję i już jestem zadowolony :).
I super :)
No niestety, nie działamy jak paczkomaty i paczki mogą u nas leżeć nieco dłużej, a mając tylko jeden punkt odbioru zapełnia się on migiem. Dobrze, że dla niektórych takie rozwiązanie jak u Ciebie zdaje egzamin :)
Jeszcze trochę i powinno się uspokoić w tej kwestii (ostatnie świąteczne paczki wychodzą, skończyła się poświąteczna wyprzedaż), więc kolejne zamówienia powinny iść bez problemu :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2860 dnia: 07 Styczeń 2019, 09:52:17 »
I jeszcze jedno, chciałbym zaprosić na kawę... ;) Pierwsze kawy miesiąca są już dostępne jeśli ktoś przegapił tą informację.

Zaczynamy z całkiem wysokiej półki bo w espresso wita Was: Rocket Bean Magic Pussy - Nasz hit wszechczasów, w nieco odmienionej formie (wcześniej była Etiopia Yirgacheffe, teraz Etiopia Guji Ye Genet), ale nuty smakowe są dość podobne. Dlatego myślę, że warto spróbować tej propozycji. Sam mogę polecić nawet do przelewów tą kawę, świetnie sprawdzała się parzona w Prismo.
https://www.coffeedesk.pl/search/Espresso%20miesi%C4%85ca/


W przelewie natomiast możecie spróbować Honduras El Roble od Cloud Pickera fajny klasyczny i zbalansowany przelew w sam raz na zimową pluchę (też tak macie, że zimą wolicie bardziej zbalansowane i czekoladowe kawy zamiast mocno owocowych?:)).
Wyczujecie w nim nuty kakao, karmelu i piwnych słodów i delikatnie przebijające się nuty zielonego jabłka i winogron.
https://www.coffeedesk.pl/product/7921/Przelew-Miesiaca-Cloud-Picker-Honduras-El-Roble
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline simson2d

  • Wiadomości: 223
  • Ekspres: duo pid mod, alternatywa
  • Młynek: Vario, eureka SD
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2861 dnia: 07 Styczeń 2019, 10:42:10 »
Wiadomo coś o kolejnej dostawie Red Clixów? Znowu przegapiłem jak ostatnio były...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2862 dnia: 07 Styczeń 2019, 10:57:19 »
Wiadomo coś o kolejnej dostawie Red Clixów? Znowu przegapiłem jak ostatnio były...

Hej, powinny być pod koniec miesiąca (ok 25 stycznia). Będzie ich dość dużo więc powinieneś się załapać. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2863 dnia: 07 Styczeń 2019, 17:58:02 »
A kiedy wróci Espazzola? Wymieniłbym na nową, ale jest niedostępna.

Hej, a potrzebujesz całą szczotkę, nie wystarczy wymiana sylikonu?
Całe espazzole raczej dopiero w styczniu dojadą.

A wiadomo kiedy w styczniu? Bo już mi farfocle wiszą ze starej.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2864 dnia: 08 Styczeń 2019, 09:20:00 »
A kiedy wróci Espazzola? Wymieniłbym na nową, ale jest niedostępna.

Hej, a potrzebujesz całą szczotkę, nie wystarczy wymiana sylikonu?
Całe espazzole raczej dopiero w styczniu dojadą.

A wiadomo kiedy w styczniu? Bo już mi farfocle wiszą ze starej.
Hej
czekam na wprowadzenie do sklepu, dostawa już dojechała więc powinno się to na dniach wydarzyć :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi