Forum > Aktualności i ogłoszenia

Warszawski Festiwal Kawy - idziemy na rekord?

(1/8) > >>

DrUsagi:
No to kto z forum będzie chciał bić rekord??

Pyszna kawa, progres i rozwój, społeczność – w to wszystko bogata jest polska scena kawowa. Dlaczego nie celebrować tego w wyjątkowy sposób, jakiego świat jeszcze nie widział? Taki będzie MEGAPRESS! 20 października o 19.30 w Domu Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25), po zakończeniu pierwszego dnia Warszawskiego Festiwalu Kawy, postaramy się pobić rekord Guinnessa w liczbie osób parzących kawę jednocześnie. Wystarczy przyjść, zaparzyć kawę i zapisać się w historii!

Szczegóły tutaj

Miklas:
Jest szansa, że się wyrobię. O 16:30 w sobotę zaczyna się finał wyścigów FPV w Toruniu, w których bierze udział żona. Myślę, że o 18 będzie po wszystkim. Może się uda dotrzeć na 19:30. Na ten seans aeropress movie trzeba wykupić jakieś bilety? Jak to wygląda?

Marek.

Cinello:
http://www.kinoluna.pl/filmy/aeropress-movie?fbclid=IwAR3vH9XQviSMJbsmQp7eXQIz1hBJ4pEuFFFDn_4Xw6Tpbzxprf5Zx3nctU0

jak najedziesz na najbliższe seanse to możesz kupić bilet :)

mlopus:
Ja mam zamiar podjechać, tylko nie bardzo jeszcze wiem jak to wypadnie czasowo bo wcześniej są targi turystyczne.
Nie rozumiem informacji organizacyjnych, czy konieczne jest własne aero? Bo z tego co się dowiedziałem zapisów do uczestnictwa w biciu rekordu  nie ma, słabo komunikatywni są organizatorzy albo nadal nie wiedzą jakie są wytyczne.

No chyba że nauczyciele 7A znowu zagospodarują mój weekend nauką do dziesięciu sprawdzianów i kartkówek  >:(   

aarfy:
A wiadomo, czy na seansie w kinie Luna będą do tego filmu polskie napisy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej