Forum > Ekspresy dźwigniowe

La Pavoni Abile

(1/16) > >>

Jka57:
Orzeł wylądował co prawda tylko na blacie ale jest.



A zaczęło się tak w innym temacie.


--- Cytat: siewcu w 16 Listopad  2023, 08:58:38 ---A tu masz dobrą cenę,
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Jka57 w 16 Listopad  2023, 10:09:17 ---By nie było ze jestem nieokrzesany gbur 
Wielkie Dzięki
Faktycznie sporo taniej.
Już działam - ale trochę w innym miejscu.
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Jka57 w 17 Listopad  2023, 08:58:40 ---Pierwszy ekspres dźwigniowy do domowego espresso ? - u mnie już zapłacony.
--- Koniec cytatu ---

Kupiony w innym miejsca niż to pierwotnie miało być, ale skoro zapłaciłem to i dojechał.



Jka

rollo45:
gratulacje , docelowo kup jeszcze Londinum 24 i będziesz mógł przestać kupować :):):)

Jka57:

--- Cytat: rollo45 w 25 Listopad  2023, 10:12:26 ---gratulacje
--- Koniec cytatu ---

Ja wiem czy mi się należą - tak z ciekawości kupiłem bo wydawało mi się że tanio kupuję :redface:
Dzisiaj 3trzeci dzień się zaczyna jak jest u mnie, jakieś pierwsze spostrzeżenia już tam mam ale ale poparzeń :lol2: więcej niż wniosków.


--- Cytat: rollo45 w 25 Listopad  2023, 10:12:26 ---docelowo kup jeszcze Londinum 24

--- Koniec cytatu ---

 
Żebym jeszcze wiedział gdzie to się kupuje ? bo szukałem ale nie znalazłem może za mocno nie szukałem poszedłem na łatwiznę ten La Pavoni co 5 minut wyświetlał mi się na ekranie monitora a że siedzę przed nim od 5:00 do 23:00 z krótkimi przerwami to by się odczepili kliknąłem biorę i stoi w kuchni :lol2:


--- Cytat: rollo45 w 25 Listopad  2023, 10:12:26 --- i będziesz mógł przestać kupować :):):)

--- Koniec cytatu ---

Jeżeli chodzi o moją osobę to nie byłbym tego pewien bo ja hołduję zasadzie że kasa nie gra roli gdy pasja swawoli :redface:

Jakieś podpowiedzi, uwagi, ostrzeżenia mile widziane.

Jka
 

rollo45:
Dźwignie ręczne zgadza się swoimi prawami, musisz nauczyć mozg i mięśnie prawidłowego ruchu :):), dźwignia powoli do góry i lecisz z tym koksem :):):)

Jka57:
E kiepski nauczyciel spienił mleko i nawet mu się nie chciało dyszy oczyścić.
Na dodatek "zapodał" kawę zmieloną.
Ten co ja mam oprócz normalnej dyszy do spieniania mleka ma jeszcze jakiś automat do cappuccino ale kto by tego używał ja i tak mam ograniczenie w spożywaniu mleka.



Jka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej