Forum > Informacje na stronę główną

Newsy

(1/5) > >>

Spinacz:
Ruszamy ze stroną główną Forum!

Spinacz:
Twórcą treści i Naczelnym Opiekunem strony głównej został nasz nieoceniony DrUsagi  :brawa:, który będzie współpracował w tym temacie zarówno z Geraltem jak i Goranem.
Jednocześnie DrUsagi dołączył do grona Moderatorów Forum. Gratulacje!

DrUsagi:

--- Cytat: Spinacz ---Twórcą treści i Naczelnym Opiekunem strony głównej został nasz nieoceniony DrUsagi, który będzie współpracował w tym temacie zarówno z Geraltem jak i Goranem.

--- Koniec cytatu ---
Drodzy Użytkownicy, to forum jest dla Was - jeśli więc natkniecie się na coś wartego uwagi, coś co powinno być na forumowej stronie - piszcie do mnie na PW. Razem stworzymy ciekawsze miejsce.

DrUsagi

DrUsagi:
Przeglądając archiwalne wątki konkursowe zachwycają mnie Wasze talenty fotograficzne. Stąd powstał pomysł, na nową zabawę - "zdjęcie miesiąca". Zasady są proste - każdego miesiąca w nowym wątku możecie umieszczać swoje zdjęcia o tematyce ogólnokawowej. Ostatnie kilka dni każdego miesiąca przeznaczymy na głosowanie na najlepsze zdjęcia danego miesiąca. Zwycięskie zdjęcie będziemy prezentować na naszej stronie głównej. Na koniec roku spośród "zdjęć miesiąca" wybierzemy "zdjęcie roku", które ozdobi nasz forumowy kalendarz. A jeśli się uda to nowy kalendarz będzie posiadał 12 stron i na każdej będzie "zdjęcie miesiąca"!

Pozostaje tylko życzyć Wam dobrych ujęć i dużo światła! A zdjęcia z lutego wrzucamy tutaj.

DrUsagi:
Na naszym forum rozpoczynamy właśnie cykl prezentacji pt. "Ludzka twarz biznesu". Chodzi o to, żeby w ślad za wątkami komercyjnymi nasi (i nie tylko) użytkownicy "biznesowi" zaprezentowali się bardziej osobiście - kim jestem, jak rozpocząłem moją działalność, czym się zajmuję w wolnym czasie, jakieś "real focie" z firmy czy sklepu itd. Celem jest prezentacja wypowiedzi, które przybliżą nam ludzi, którzy stoją za szyldem danej firmy. Ludzi u których wielu z nas się zaopatruje, wymienia maile, rozmawia przez telefon.
Na dzień dobry Palarnia Kawy W&A.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej