Autor Wątek: Stacja tampingowa  (Przeczytany 4284 razy)

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1962
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Stacja tampingowa
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Marzec 2023, 21:34:57 »
Mam pytanie jakiej wielkości kolbę masz w tej stacji.
Nie wiem tylko czy wejdą tam kolby 58 od Lelit.
Jka
Jako że nie doczekałem się odpowiedzi sam to sobie sprawdziłem.

I kolby 58 od Lelit pasują do tej bazy.

Nie wiem tylko czy nie podkleję czegoś miękkiego w miejscu stykania się uszu od kolby z bazą ot tak dla bezpieczeństwa by czegoś nie porysować.

baz1.jpg

baz 2.jpg

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1962
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Stacja tampingowa
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Marzec 2023, 22:16:07 »
Dzisiaj tak chwilę dłużej przyjrzałem się tej stacji tampingowej, wykonanie solidne, bez jakichś wodotrysków, proste będzie łatwe do utrzymania w czystości.
Przy okazji wyszukałem taką metalową podstawkę pod tamper i o dziwo idealnie wpasowała się w podstawę tej stacji, a przez to mam schowek na tamper i miejsce na blacie :)

post1.jpg

post2.jpg

Jeszcze jedno wymieniłem tą złotą śrubką na srebrnego koloru (przydałby się czarny) a nie mając podkładki silikonowej chwilowo nakleiłem z filcu i chyba będę musiał zastosować nakrętkę kontrującą, albo poszukać innej śrubki.

20230330_215753.jpg
 
Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: Stacja tampingowa
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Marzec 2023, 22:19:01 »
@Jka57 zdecydowanie warto tam dodać nakrętkę :)
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1962
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Stacja tampingowa
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Marzec 2023, 22:26:58 »
Jeszcze mam innego pomysła :) muszę zejść do garażu i popatrzeć co tam mam ze śrubek.
Ale masz racje kontra przy tej mojej śrubce obowiązkowa, przy oryginalnej nie koniecznie, mam trzy takie same kolby i jakby się już ustawiło jak potrzeba można by to jakimś lekkim klejem maznąć.

Na tą chwilę jestem zadowolony mam o co oprzeć kolby i schowek na tamper  2 w jednym i to za jedną kasę  :taktak:
ładnie to sobie skalkulowałem :redface:

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi