Autor Wątek: Normcore tamper 58,5mm ripple base  (Przeczytany 3312 razy)

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: Normcore tamper 58,5mm ripple base
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Marzec 2023, 17:43:56 »
@radekzaj https://a.aliexpress.com/_EuXQuUf złapałem go za 950 zł

Naprawdę jestem zadowolony z jakości wykonania i faktycznie ubicie jest bardzo powtarzalne. Sprzęt jest zrobiony na wzór cinoart pt2 i ma także autoleveling, różni się maksymalna siła ubicia i brakiem różnych sił dla każdego z ubić jeśli ustawiamy więcej niż 1.

Jeśli jest robione espresso to nie ma różnicy na wyjściu miedzy mną, a moja kobitą która ma dużo mniejsze doświadczenie.

Jestem bardzo zadowolony bo wyglada solidnie i robi to co ma robić, natomiast nie kosztuje „kosmicznych” pieniędzy bo wciąż mieścimy się w cenie „ręcznego tampera” co prawda prawie najdroższego 😂
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5305
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Normcore tamper 58,5mm ripple base
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marzec 2023, 17:59:51 »
@Antonio by napisał, że prawdziwy barista nie używa udziwnionych tamperów, tylko normalnych :hihihi: i ja się bym z nim zgodził :D
Jestem bardzo zadowolony bo wyglada solidnie i robi to co ma robić, natomiast nie kosztuje „kosmicznych” pieniędzy bo wciąż mieścimy się w cenie „ręcznego tampera” co prawda prawie najdroższego 😂
O jakiej kwocie myślisz?
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2023, 18:03:08 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: Normcore tamper 58,5mm ripple base
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Marzec 2023, 18:18:35 »
@GostRado ~1k zł i mowa o force tamper
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1965
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Normcore tamper 58,5mm ripple base
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marzec 2023, 18:19:14 »
O jakiej kwocie myślisz?
Jak się nie mylę to ostatnio było to chyba około 1200zł.
Wiem sprawdzałem bo chciałem kupić z tej serii stację tampingową ona z kolei kosztowała +/- 220zł.

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5305
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Normcore tamper 58,5mm ripple base
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Marzec 2023, 18:34:28 »
@GostRado ~1k zł i mowa o force tamper
Miałem na myśli normalny tamper, bez udziwnień.
》tertium non datur《

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi