Autor Wątek: Pchli targ  (Przeczytany 18140 razy)

Offline andtok

  • Wiadomości: 6
Pchli targ
« dnia: 21 Grudzień 2022, 21:34:29 »
Cześć
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o co chodzi - gdzie zaginął dział Pchli targ?
Pozdrawiam

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2022, 07:06:57 »
Nie jest widoczny dla jednopostowców.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Adriano

  • Wiadomości: 6
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2022, 07:47:37 »
Witam.
Też się nad tym zastanawiałem. Kilka tygodni temu mogłem zajrzeć, a nawet dokonać zakupu młynka. Teraz jestem na etapie poszukiwań „kolby” i niestety nie mogę zobaczyć aktualnych ofert czy dodać swojego wątku [Kupię]. Nie jestem aktywnym uczestnikiem forum ale często tu zaglądam i czytam posty przed dokonaniem wyborów sprzętowych i kawowych.

Offline sanderus

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: Bosco Sorrento
  • Młynek: Ceado E37S
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2022, 08:51:52 »
Należy napisać conajmniej 5 postów na forum, aby widzieć ten dział. Takie mam informacje, ale zaraz to sprawdzę czy faktycznie tak jest.  :)

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2022, 09:02:30 »
Może jednak powinien być widoczny dla wszystkich, dla sprzedających zwiększa to szanse sprzedaży bo zwiększa ilość odbiorców niż tylko Ci „aktywni”.
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2022, 09:27:37 »
Tyle że redukuje to ilość osób, które wchodzą na forum tylko po to, żeby wrzucać jakieś durne reklamy. A jak komuś zależy na dużym zainteresowaniu to zawsze ma allegro i olx...

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5307
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudzień 2022, 09:31:49 »
Tyle że redukuje to ilość osób, które wchodzą na forum tylko po to, żeby wrzucać jakieś durne reklamy. A jak komuś zależy na dużym zainteresowaniu to zawsze ma allegro i olx...
👍
》tertium non datur《

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudzień 2022, 09:43:36 »
Tyle że redukuje to ilość osób, które wchodzą na forum tylko po to, żeby wrzucać jakieś durne reklamy. A jak komuś zależy na dużym zainteresowaniu to zawsze ma allegro i olx...

Wystarczy zmienić te 5 postów na możliwość pisania tam zamiast „widoczności” i reklam dalej nie będzie, a chociaż widać…
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline WS5 Mężczyzna

  • Wiadomości: 433
  • Ekspres: Aeropress, phin, Magica S PID, Lelit Mara X
  • Młynek: Niche Zero, Compak K3 Touch, DF64
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień 2022, 10:20:27 »
Na forach, które mają limit postów na pisanie chęć wystawienia ogłoszenia najczęściej kończy się napisaniem kilku durnych postów... czyli w tym wariancie zamiast 1 ogłoszenia będzie jedno + 5 postów ;)
 

Offline tom517

  • Wiadomości: 1795
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Grudzień 2022, 11:13:22 »
Z innego forum wiem że ograniczenie tzw. pchlego targu dla tylko zarejestrowanych wyszło na dobre. Może zamiast 5 postów dać limit czasowy np. tydzień-miesiąc od rejestracji możesz ogłosić. Oglądanie dla wszystkich zarejestrowanych.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Grudzień 2022, 11:26:32 »
najczęściej kończy się napisaniem kilku durnych postów... czyli w tym wariancie zamiast 1 ogłoszenia będzie jedno + 5 postów
Posty dla początkujących podlegają zatwierdzaniu, "durne" nie będą publikowane

Offline andtok

  • Wiadomości: 6
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Grudzień 2022, 11:46:44 »
Też nieśmiało byłbym za dostępnością działu dla wszystkich zarejestrowanych (do czytania). I może warto napisać o tym w regulaminie. Pozdrawiam

Offline Adriano

  • Wiadomości: 6
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Grudzień 2022, 11:58:51 »
Może jednak powinien być widoczny dla wszystkich, dla sprzedających zwiększa to szanse sprzedaży bo zwiększa ilość odbiorców niż tylko Ci „aktywni”.
Też tak myślę

Offline Kit’

  • Wiadomości: 25
  • Ekspres: Ascaso UNO PID v2, V60, AeroPress, Chemex
  • Młynek: 1Zpresso K-Max, Timemore C3
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Grudzień 2022, 06:05:30 »
Jeżeli jest taka możliwość to uważam, że pchli targ powinien być widoczny dla wszystkich, ale umieszczanie ogłoszeń dopiero po określonej ilości postów lub jak ktoś wspomniał wcześniej po jakimś czasie od rejestracji na forum.

Offline Adriano

  • Wiadomości: 6
Odp: Pchli targ
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Grudzień 2022, 09:02:17 »
Jeżeli jest taka możliwość to uważam, że pchli targ powinien być widoczny dla wszystkich, ale umieszczanie ogłoszeń dopiero po określonej ilości postów lub jak ktoś wspomniał wcześniej po jakimś czasie od rejestracji na forum.
Dokładnie, uchroni to przed ewentualnymi oszustami z fikcyjnymi przedmiotami

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi