Autor Wątek: Oferta na Ascaso Steel PID w OLX - czy warto?  (Przeczytany 2723 razy)

Offline wroobs

  • Wiadomości: 16
  • Ekspres: Gaggia Classic Pro + Gaggiuino
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Oferta na Ascaso Steel PID w OLX - czy warto?
« dnia: 23 Październik 2022, 01:19:02 »
Hej,
Pod linkiem olx.pl/d/oferta/expres-ascaso-steel-uno-pid-wysylka-CID99-IDR7m2i.html znalazlem ww. Ascaso Steel, problem w tym, że ma 6 lat. Czy arto rozważyć zakup i czy 6 lat na ten model to dużo? Nigdy nie kupowałem używanego ekspresu i nie wiem na co zwrócić uwagę albo o jakie zdjęcia poprosić? Warto pokusić się w tym przypadku o prawie 3k oszczędności?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4829
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Oferta na Ascaso Steel PID w OLX - czy warto?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2022, 11:24:48 »
Moim zdaniem warto. Ekspres jest w tym samym wykonaniu co obecnie produkowane. Jeśli działa, jest sprawny to nawet jeśli coś trzeba w nim zrobić (np. wymienić uszczelki) to nie jest to duży koszt. Jeśli będę znał nazwisko sprzedającego lub numer seryjny ekspresu to mogę sprawdzić jego historię serwisową. Ale to już proszę o podanie mi na adres e-mail.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline kawosz17

  • Wiadomości: 1616
  • Ekspres: Quick Mill Orione
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
Odp: Oferta na Ascaso Steel PID w OLX - czy warto?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2022, 20:51:03 »
Sprzedający podaje, że koszty wysyłki 60zl. Dla bezpieczeństwa, ja bym kupił jedynie przez przesyłkę Olx. Będzie znacznie taniej i masz 24h na sprawdzenie towaru i zgłoszenie nieprawidłowości.

Offline wroobs

  • Wiadomości: 16
  • Ekspres: Gaggia Classic Pro + Gaggiuino
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Oferta na Ascaso Steel PID w OLX - czy warto?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2022, 08:50:43 »
Dzięki chłopaki za pomoc. Napisałem do gościa z prośbą o numer seryjny i o zbliżenie na jeden z hebelków bo wygląda na jakiś "opadnięty", ale odpisał, że ekspres już sprzedany  :'(

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi