Autor Wątek: Engineering Better Espresso  (Przeczytany 1734 razy)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Engineering Better Espresso
« dnia: 13 Październik 2022, 17:09:26 »
IMG_1726.jpeg

Wczoraj dotarła, zawartość już skonsumowana. Czy ktoś chciałby przeczytać (j. angielski)? Proponuję taką zabawę:

1. Zainteresowani wpisują się na listę (warunek min. liczby postów: 500). Na razie 5 osób, jak będzie dobrze szło to będzie krążyć dalej. Wpisanie oznacza akceptacje reguł.
2. Książkę trzymamy max 2 tygodnie
3. Osoba, która skończyła czytać kontaktuje się z kolejną na liście. Ta przekazuje wszystkie dane (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr tel i adres email, nr paczkomatu).
4. Wysyłka tylko do paczkomatu inpost (od biedy jakiś kurier, żadnej poczty polskiej). Płaci osoba, która wysyła (czyli pierwszą płacę ja). Najlepiej z jakimś ubezpieczeniem, żeby nie było problemów w przypadku zaginięcia.
5. Każda zmiana statusu musi być oznaczona w tym wątku (np czytam, czekam na info do wysyłki, w transporcie, odebrane itd itp).
6. Sprawy nieuregulowane rozstrzygamy na moją korzyść. W przypadku ew. zaginięcia czy zniszczenia sprawę załatwia osoba, która się do tego (niechcący) przyłożyła. Oczywiście załatwiamy polubownie, nie chodzi mi o jakieś niesnaski, tylko zasygnalizowanie że zależy mi na powrocie książki w sensownym stanie :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi