Autor Wątek: Kalendarz adwentowy  (Przeczytany 16282 razy)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Listopad 2020, 00:06:39 »
Super, brawo za szybką realizacje i dopięcie wszystkiego.
Widać, że cały kawowy box i to wszystko sprawia wam dużo radości i jesteście otwarci na sugestie i nowe rzeczy.
Teraz tylko czekać na wypłatę i zamawiać, będę miał dwa kalendarze do porównania :)

Dzięki Michał! :) Jest dokładnie tak piszesz, a Kalendarz to dał wyjątkowo dużo radości, choć największa satysfakcja będzie po 24 dniach jak powiecie że smakowało ;)

@jakub_stanecki na dziś zdradzamy tylko jakie palarnie znajdziecie w kalendarzu, no i że do spróbowania będzie 12 różnych krajów ;) potem od 1.12 na stronie pojawi się specjalna sekcja, w której codziennie będziecie mogli przeczytać opis kawy na dany dzień i jakieś wskazówki dotyczącego tego jak je parzyć ;-) Więc zostawiamy jeszcze trochę niespodzianki ;)
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Listopad 2020, 20:27:07 »
Cześć wszystkim ;-)

mała przypominajka dla zainteresowanych naszym Kawowym Kalendarzem Adwentowym - dziś kończymy przedsprzedaż, a więc również cenę PROMO ;-)

Zapraszam wszystkich serdecznie, szykuje się fajny kawowy projekt! :)

Pozdrowienia,
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Listopad 2020, 16:52:41 »
Cześć, część z Was pisała, że spóźniliście się na pre-order Kalendarzy i tym samym promocję, no i wyprosiliście ;-)

Z kodem: KALENDARZE_FORUM macie 2 dyszki rabatu na KAWOWY KALENDARZ ADWENTOWY  :taniec:

-> 24 różne kawy palone jasno pod przelew
-> każda paczuszka to 50 gramów
-> 12 polskich palarni speciality
-> 12 różnych krajów

Kalendarze możecie zamawiać tylko do środy, więc kto ma ochotę na wielkie testowanie przed Świętami to zapraszamy ;-)

www.kawowykalendarz.pl
www.kawowybox.pl
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline basiao Kobieta

  • Wiadomości: 19
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Listopad 2020, 21:14:39 »
Ja już dostałam, nie mogę się doczekać testów :)

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Listopad 2020, 07:12:27 »
U mnie już oba zagościły, także niedługo będzie testowanie :)

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

  • Wiadomości: 818
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Arco
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Listopad 2020, 07:53:57 »
@Wojciu o której planujesz wrzucać opisy kawy? Nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie jakby to było przed 6 rano ;) a najlepiej wieczorem
Never Give UP †

Offline basiao Kobieta

  • Wiadomości: 19
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Listopad 2020, 09:49:56 »
Ja już zaczęłam, ale nic nie powiem ;) Przyszła mi do głowy tylko jedna rzecz: w przyszłych takich paczkach fajnie byłoby znaleźć jakąś tabelkę do zapisywania notatek/zgadywania kaw, ale nie wiem, ile osób chciałoby się w to bawić :)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Listopad 2020, 14:39:33 »
Ja już zaczęłam, ale nic nie powiem ;) Przyszła mi do głowy tylko jedna rzecz: w przyszłych takich paczkach fajnie byłoby znaleźć jakąś tabelkę do zapisywania notatek/zgadywania kaw, ale nie wiem, ile osób chciałoby się w to bawić :)

Super pomysł! I jest na to gotowe rozwiązanie - Notes Sensoryczny, możemy na przyszły rok dodawać jako gratis np. dla pierwszych iluś klientów. Zapisuję! :D

@Wojciu o której planujesz wrzucać opisy kawy? Nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie jakby to było przed 6 rano ;) a najlepiej wieczorem

Ustawimy to tak żeby publikowało się jakoś w nocy tak żeby nawet na bardzo poranną kawkę był gotowy opis ;-)
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Grudzień 2020, 01:27:49 »
GRUDZIEŃ, GRUDZIEŃ!!! A to oznacza jedno - ZACZYNAMY WIELKĄ KAWOWĄ PRZYGODĘ! :D

Opisy ziaren znajdziecie na stronie dedykowanej Kalendarzowi, czyli tutaj ;-)

https://www.kawowykalendarz.pl/kawy-w-kalendarzu/

@Wojciu o której planujesz wrzucać opisy kawy? Nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie jakby to było przed 6 rano ;) a najlepiej wieczorem

Kuba, odpowiadając na Twoje pytanie - opisy będą codziennie po północy ;-)

Superanckiego próbowania i dajcie koniecznie znać jak wrażenia po pierwszym dniu!! :D
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Grudzień 2020, 01:31:04 »


skrócony opis

Kawa którą wybraliśmy na pierwszy dzień pochodzi z Gwatemali z regionu Huehuetenango znanego z musującej kwasowości i wyraźnych nut owocowych. Ziarna pochodzą z uprawy organicznej. W filiżance znajdziecie dużo miodowo-migdałowej słodyczy przełamanej lekką kwasowością żółtej mirabelki.

Kraj: Gwatemala
Region: Huehuetenango, Aldea Chichinabaj
Obróbka: Washed
Wysokość upraw: 1.550 – 1950 m n.p.m.
Odmiany: Catuai, Caturra
Profil sensoryczny: mirabelka, magnolia, miód, migdał
Data palenia: 19.11.2020 r

więcej info tutaj: https://www.kawowykalendarz.pl/kawy-w-kalendarzu/dzien-1-bemybean-gwatemala

Koniecznie dajcie znać jak wrażenia ;)

Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline mhz

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: AP, V60, Gabi
  • Młynek: Kinu M47, Timemore Nano
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Grudzień 2020, 08:15:37 »
@Wojciu do kiedy będzie czynna strona z opisami? Nie udało mi się dotrzymać tempa i część kaw przejdzie na styczeń, a nie chciałbym psuć niespodzianki z próbowania w ciemno ;)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Grudzień 2020, 10:55:34 »
@Wojciu do kiedy będzie czynna strona z opisami? Nie udało mi się dotrzymać tempa i część kaw przejdzie na styczeń, a nie chciałbym psuć niespodzianki z próbowania w ciemno ;)

Hej hej, nic nie szkodzi ;-)

Strona będzie działać jeszcze przez około miesiąc, ale też bez obaw, wszystkie teksty i zdjęcia ze strony Kawowy Kalendarz trafią do nas na bloga Kawowy Box, który w przyszłym roku mamy też plan trochę rozwinąć ;-)

Wesołych Świąt i fajnego dalszego próbowania w ciemno ! ;-)
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline lordlolek

  • Wiadomości: 264
  • Ekspres: Kazak Rota 2
  • Młynek: Goat Arco
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Grudzień 2020, 11:43:35 »
Wpadłem, żeby powiedzieć że ogólnie to super sprawa i nie żałuję ani złotówki. Taka smakowa niespodzianka codziennie rano jest bardzo przyjemna i mam nadzieję że za rok też taka akcja się odbędzie.

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Listopad 2021, 14:46:30 »
Cześć wszystkim !

Mamy dla Was dobre informacje !!! Kawowy Kalendarz Adwentowy wraca w wielkim stylu i będzie również i w tym roku :)

Najważniejsze informacje o Kalendarzu:
-> 12 polskich palarni speciality
-> 24 różne kawy
-> 30 gramów kawy na każdy dzień
-> jasne palenie pod przelew


Każda kawa będzie w małym słoiczku z numerkiem, a na pudełku od wewnętrznej strony będzie naklejka z opisem wszystkich kaw znajdujących się w kalendarzu :). Samo pudełko będzie ze świątecznym wzorem, także Kalendarz śmiało możecie dawać bliskim Kawoszom w prezencie :)

Do końca tygodnia zbieramy pre-order w promocyjnej cenie 229 zł (potem cena wskakuje na cenę regularną 249 zł). Wysyłka jest oczywiście w cenie, a paczki planujemy wysyłać jakoś w połowie przyszłego tygodnia żeby dotarły do Was na czas :)

Link --> https://kawowybox.pl/kalendarz

A jakbyście mieli jakieś pytania, oczywiście zapraszam do dyskusji :)

Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kalendarz adwentowy
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Listopad 2021, 15:29:42 »
Mała przypominajka dla wszystkich zapominalskich ;-)))

DZIŚ OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI na Kalendarze Adwentowe !! :) Cena 229 zł obowiązuje tylko do północy, od jutra Kalendarz będzie już w cenie regularnej czyli 249 zł.

Zostało nam ostatnie 5 sztuk, także first come, first serve :)

Pozdrowienia
Wojtek

W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi