Autor Wątek: Mała Czarna  (Przeczytany 36460 razy)

Offline ziarenko

 • Wiadomości: 929
 • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
 • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Mała Czarna
« Odpowiedź #150 dnia: 14 Kwiecień 2020, 07:25:51 »
To dodajcie jeszcze darmową dostawę smart- chyba że Wam się to nie opłaca  ;)

Offline uman Mężczyzna

 • Wiadomości: 444
 • Ekspres: Lelit Victoria, kawiarka, aeropress, V60
 • Młynek: Niche, Kingrinder K6, Porlex mini
Odp: Mała Czarna
« Odpowiedź #151 dnia: 14 Kwiecień 2020, 08:26:46 »
Cennik na fb zupełnie nieczytelny, dobrze, ze jest allegro. Może to jest czytelne na telefonie jakby powiększyć, ale moim zdaniem nie tędy droga. Będzie sklep na stronie?

Offline KAKR Mężczyzna

 • Wiadomości: 311
 • Ekspres: Victoria Aurduino
 • Młynek: Pk100
Odp: Mała Czarna
« Odpowiedź #152 dnia: 14 Kwiecień 2020, 20:59:37 »
 :bry:Dostawa darmowa Smart pojawia się podobno po 5 ocenach.
Sklep na stronie pewnie się pojawi na tą chwilę tak naprawdę wszyscy pisali do nas przez FB ale z związku, że duże zainteresowanie - allegro trochę ułatwia i jest w miarę tanie. :ogien:
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2020, 21:08:04 wysłana przez KAKR »

Offline MałaCzarna

  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Użytkownik komercyjny
 • Wiadomości: 65
  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Ekspres: Victoria Aurduino ...Nuova Simonelli...
 • Młynek: Compaq,Fiorenzato 64evo 2x, Rancilio, Commandante, Mahlkonig
Odp: Mała Czarna
« Odpowiedź #153 dnia: 22 Kwiecień 2020, 13:28:41 »
RABAT dla WOK   - 10 % powyżej 200 PLN hasło: araraforum

Offline MałaCzarna

  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Użytkownik komercyjny
 • Wiadomości: 65
  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Ekspres: Victoria Aurduino ...Nuova Simonelli...
 • Młynek: Compaq,Fiorenzato 64evo 2x, Rancilio, Commandante, Mahlkonig
Mała Czarna
« Odpowiedź #154 dnia: 16 Maj 2024, 12:03:16 »
Drodzy Uczestnicy,

Ciepło witamy Was wszystkich ponownie na Forum Wszystko o Kawie! Po długiej przerwie, jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszego powrotu do naszej społeczności, gdzie możemy kontynuować naszą pasję dla tego wyjątkowego napoju. :kwiat:

Przez ten czas wiele się zmieniło, ale jedno pozostało niezmienne - nasza miłość do kawy i chęć dzielenia się nią z Wami. Od aromatycznych ziaren po wyrafinowane metody parzenia, tutaj możemy eksplorować wszystkie aspekty tego fascynującego świata.

Z tej okazji, chcielibyśmy ogłosić specjalną ofertę dla naszych członków. Od teraz, każdy z Was może skorzystać z 10% rabatu na naszym sklepie po osiągnięciu zakupów na kwotę przekraczającą 200 PLN. Wystarczy wprowadzić hasło "araraforum" podczas finalizacji zamówienia, aby skorzystać z tej promocji. To nasza drobna wdzięczność za Wasze zaangażowanie i wsparcie dla naszej społeczności.

https://malaczarna.coffee/

Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania naszych dyskusji, dzielenia się wiedzą i odkrywania nowych smaków razem z Wami. Zachęcamy do aktywnego udziału w forum, zadawania pytań, dzielenia się swoimi doświadczeniami i wspólnego delektowania się filiżanką ulubionej kawy.

Dziękujemy, że jesteście z nami, i nie możemy się doczekać wspólnych przygód w światku kawowych inspiracji!

Z najlepszymi życzeniami, Kacper
RABAT dla WOK   - 10 % powyżej 200 PLN hasło: araraforum

Offline MałaCzarna

  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Użytkownik komercyjny
 • Wiadomości: 65
  • Lokalna Palarnia Mała Czarna
 • Ekspres: Victoria Aurduino ...Nuova Simonelli...
 • Młynek: Compaq,Fiorenzato 64evo 2x, Rancilio, Commandante, Mahlkonig
Odp: Mała Czarna
« Odpowiedź #155 dnia: 16 Maj 2024, 12:37:22 »

WYJĄTKOWA KAWA ARARA Z FARMY SÃO PEDRO DE CANASTRA
https://earth.google.com/web/@-19.96738221,-46.6370312,1236.63293477a,1595.82629617d,35y,0h,0t,0r/data=OgMKATASzanowni Miłośnicy Kawy, :bry:

Z ogromną przyjemnością firma Palarnia Mała Czarna przedstawia Wam naszą wyjątkową kawę Arara, pozyskiwaną z wyłącznego obszaru na farmie São Pedro de Canastra, położonej w sercu regionu Cerrado Mineiro. Ta farma, położona w renomowanej Serra da Canastra, to nie tylko plantacja kawy; to sanktuarium różnorodności biologicznej, obfitujące w imponującą różnorodność flory i fauny.

Za doskonałość farmy São Pedro de Canastra stoi zespół wizjonerów:

Edson Luiz Ignacio: Właściciel farmy. O0
Mauricio Mendes: Partner i ekspert od uprawy kawy.
Willy Tarcio Dias i Gilcinei Alvet: Specjaliści w rolnictwie, ścisła współpraca z Adrianem Romero.
Luiz Felipe Junqueira i Warley Oliveira: Eksperci dbający o to, abyście mogli cieszyć się najwyższej jakości kawą w domu.
Kawa Arara – Smak i Jakość.

Odmiana Arara z wyłącznego obszaru farmy São Pedro de Canastra wyróżnia się:

Złożonym Profil Smakowym: Kawa Arara oferuje delikatne nuty migdałów, karmelu, czekolady, suszonych owoców i słodkiej mlecznej czekolady, co czyni ją ulubioną wśród koneserów i miłośników kawy specjality.
Wysokim Plonem: Plantacja może poszczycić się imponującym plonem wynoszącym 55 worków na hektar, co świadczy o efektywności i jakości uprawy.
Wyjątkową Czystością i Jakością: Nasza kawa jest znana z wyjątkowej czystości smaku, co sprawia, że jest ona wyjątkowym produktem na rynku.
Charakterystyka Kawy Arara

Odporność na Choroby: Kawa Arara jest wyjątkowo odporna na choroby takie jak rdza kawy i Phoma, minimalizując potrzebę stosowania chemikaliów ochronnych.
Adaptacja do Klimatu: Ta odmiana dobrze się adaptuje do zróżnicowanych warunków klimatycznych Brazylii, obejmujących różne wysokości i zakresy temperatur.
Metody Przetwarzania: Wykorzystujemy metody półmycia, które wzmacniają naturalne nuty smakowe kawy, takie jak migdały, karmel i suszone owoce.
Wyjątkowe Środowisko Farmy

Farma São Pedro de Canastra jest wzbogacona przez:

Różnorodną Faunę: Fama to raj dla gatunków takich jak wilki maned, mrówkojady olbrzymie, jaguary i lwice złote. Ptaki takie jak harpia, seriemy i tukany, wraz z mnogością gadów i życia wodnego w krystalicznie czystych rzekach i strumieniach.
Idealny Klimat: Pod wpływem wysokości i topografii farma cieszy się łagodnymi temperaturami i równomiernymi opadami, co sprzyja unikalnemu rozwojowi smaku ziaren kawy.

W naszej produkcji zobowiązujemy się do: [emoji38]

Ochrony Środowiska: Dzięki strategicznemu położeniu farma ma mniej problemów z szkodnikami i chorobami, co zmniejsza potrzebę stosowania pestycydów i chemikaliów. Praktykujemy regeneracyjne praktyki rolnicze i stosujemy organiczne nawozy, co daje czystsze i bardziej zrównoważone kawy.
Certyfikaty i Zaangażowanie: Nasza dedykacja przyniosła prestiżowe certyfikaty Rainforest i 4C. Na zbiorach 2024 roku, zmierzamy do uzyskania certyfikatu REGENAGRI, potwierdzając nasze niezłomne zobowiązanie do produkcji zrównoważonych i wysokiej jakości kaw.

Dzięki zaangażowaniu naszego specjalistycznego zespołu i wykorzystaniu nowoczesnych technik rolniczych, farma São Pedro de Canastra jest miejscem, gdzie kawa Arara symbolizuje najwyższą jakość i innowację. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej kawy Arara, która łączy w sobie doskonały smak, świeżość i zrównoważony sposób produkcji. :brawa:

Serdecznie dziękujemy współzałożycielom firmy Unrosted, Alexandre'owi Figueiredo i Wandersonowi Scagii, za pomoc w realizacji moich szalonych pomysłów. Na koniec kilka słów o szalonym piwowarze i koneserze kawy, Warleyu Oliveirze. Wiemy, że wiele osób przyczyniło się do procesów naszego projektu, ale gdyby nie kontakt z Tobą… chapeau bas. :taniec:

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Kacper

P.S.

Zapraszamy tez  do obejrzenia ładnych widoków z plantacji  :kwiat:
https://youtu.be/wC27z89oxP4?si=GRXiYNXyOmC8k7OJ
RABAT dla WOK   - 10 % powyżej 200 PLN hasło: araraforum

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi