Autor Wątek: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino  (Przeczytany 36107 razy)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:23:08 »
@biuro - wasze szklanki mają dobre parametry użytkowe i ceny, potwierdziło to kilku forumowiczów, i z tym nie dyskutujemy. Dyskutujemy z tym co od dobrego smaku/etyki odbiega. Sami napisaliście, że @maciejewski86 został poproszony o wystawienie opinii będąc u was w sklepie. Opinii dzięki, której towar otrzyma taniej. Szkoda tylko że @maciejewski86 nie wystawił tej opinii w domowym zaciszu, szkoda, że jako stały klient nie pochwalił się wcześniejszymi zakupami i szkoda, że to co napisał delikatnie mówiąc mija się z waszymi tłumaczeniami. Napisał coś takiego:

Kupiłem 4 sztuki do kawy cappucino. Super cena w porównaniu z bodum, gdy przyszli goście byli pod wrażeniem. Bardzo miła i profesjonalna obsługa sklepu.

To,że kupił, to fakt, to że napisał, to u was w biurze, to fakt. Ale w fakt, że był u was, kupował i akurat do was jego goście przyszli i byli pod wrażeniem to już chyba Bareją mocno zalatuje.  :mhh:

Wybaczcie ale nigdy przenigdy nie uwierzę w jakąkolwiek pochlebną czy negatywna ocenę produktu, czy firmy od kogoś kto wystawia ją jako swój pierwszy i jedyny post na forum. Zbyt wielu takich marketingowych pisarzy pojawia się na forum. I wiele dyskusji w tym temacie było. I tyle w tym temacie.

Marketing szeptany to świetna sprawa o ile jest robiony w sposób przemyślany i ze stylem. Zrobiliście espresso w 7 sekund, do mnie to nie trafia.  :ups: Absmak
LMWDP #469

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:31:39 »
@DrUsagi, nie słyszałeś nigdy o podróżach w czasie ???  :smiech:

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:34:56 »
Brawo doktorze! ;)

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:35:19 »
To,że kupił, to fakt, to że napisał, to u was w biurze, to fakt. Ale w fakt, że był u was, kupował i akurat do was jego goście przyszli i byli pod wrażeniem to już chyba Bareją mocno zalatuje.  :mhh:
Bo to jest ten sam poziom tłumaczenia się co u koksiarzy przyłapanych na dopingu  :Bicz:

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:50:42 »
Zachciewa Wam się jakiś wymyślnych naczyń  :Bicz: Z tych o grubych ściankach w czasie picia cieknie mi kawa po brodzie. Najbardziej lubię te, które dostałem w pakietach startowych przed maratonami. Zwykłe kubki, które w czasie delektowania się kawą przywołują wspomnienia jak było ciężko.

Offline KrzychK

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1371
  • Ekspres: Vibiemme Junior BD
  • Młynek: Macap MC4
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Sierpień 2016, 12:02:44 »
a na samiutki koniec jeszcze ja - otrzymałem PW od "Biuro" z pytaniem jak ja bym się zachował.
Oczywiście, będąc w gościach i licząc na dobrosąsiedzkie stosunku bym..... "atakował, atakował, atakował".  :blue:
Szczególnie, jak Koledzy wykazali to co wykazali. kawka

Osobiście uwielbiam głosować portfelem, pisałem już o tym. I tak będzie i w tym przypadku. Gdyby naszła Was refleksja (ale nie!), gdyby obrócić w żart - klient tak chciał nas pochwali za ceny/obsługę/produkt że fakt, udostępniliśmy... ale nie! lepiej wojować. No to powodzenia - takie są moje przemyślenia.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Sierpień 2016, 12:09:51 »
Krzychu, śmiałem się. Czytam twój post a w radiu Myslovitz - Dla Ciebie :hihihi:

Cytuj (zaznaczone)
Czy to koniec już?

To koniec już...

może Siekierę puszczą teraz dla kontrastu - Kierunek atak
LMWDP #469

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Sierpień 2016, 13:42:07 »
Panie Spinacz
Łohoho, kolega biuro się tak nie piekli.


Cytuj (zaznaczone)
zauważyliśmy [...] Przesłaliśmy [...] otrzymaliśmy [...] Jesteśmy [...] prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia z Naszym biurem.
Jakie liśmy? przecież kolego biuro jesteś konkretnym użytkownikiem, konkretną osoba -- czyż nie?
Tak działają fora. Rozmawiamy, jak w życiu, a że za nickami, to tylko forma. No i z kim niby się kontaktujemy jeśli nie z biurem właśnie? Chyba, że masz kolego biuro jakieś biuro do kontaktów?


Cytuj (zaznaczone)
Gdybyście mieli forum
Gdybyśmy, Ty też kolego biuro, gdybyśmy. Fora tworzą użytkownicy. To szczególnie, bo powstało właśnie przez nich i jak widzisz w jego imieniu wypowiadają się kolejni jego bywalcy. Zatem identyfikujesz się z nami jako społeczność czy nie?


Cytuj (zaznaczone)
jesteśmy użytkownikiem komercyjnym i wszelkie fałszywe domniemania mające wpływ na Nasz wizerunek firmy nie będą tolerowane.
Pominę już jesteśmy użytkownikiem, wystarczy że zwracanie się per biuro jest wystarczającą niezgrabne, ale mam nadzieję, że owa nietolerancja nas z Twojej strony zakończy się czułym pożegnaniem, bo przecież nie trzymamy Cię tu na siłę. Miło było podyskutować o kawie. Pa :szampan:




PS
Przepraszam czytających za to kolegowanie ale w innej formie zdanie kierowane do biura brzmi jeszcze głupiej.

PPS
Reszty postów nawet mi się nie chce komentować.

Offline roger

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 902
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Sierpień 2016, 15:44:38 »
Proszę Was -> zakończcie juz ta dyskusje  :sciana:
www.akcesoriabaristy.pl
kawa / herbata / ekspresy / młynki / akcesoria
Rabat forumowy wynosi -10% / kod rabatowy: WOK10

ROCKET ESPRESSO - Autoryzowany dystrybutor w PL

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Sierpień 2016, 20:39:41 »
Ja kupiłem 6 tych szklanek o pojemności około 250ml. Mam podobne Bodum (opisywałem na forum dawno). Do Bodum im brakuje ale biorąc pod uwagę cenę to nie ma opcji żebym jeszcze kiedykolwiek Bodum kupił. Bodum po roku użytkowania ciągle wyglądają jak nowe jeśli z tymi tak będzie to super. Szklaneczki są warte swojej ceny i tyle. Szkoda, że nie ma takich do piwa żeby cała butelka 0,5 litra weszła bo nie lubię dolewać. Zamykając tę durną dyskusję polecam te szklaneczki i oświadczam, że rabatu nie dostałem  :lol2:

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Sierpień 2016, 21:45:05 »


oświadczam, że rabatu nie dostałem...

...jeszcze. ;)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Sierpień 2016, 21:54:24 »
A ja chyba kupię budum.

Pozdrawiam, Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Sierpień 2016, 22:24:40 »
Myślę że dyskusja nie jest durna, gdyż porusza problemy często pojawiające się nie tylko na forach. Moim zdaniem komunikacja biura sethome jest nieprawidłowa. Również nie widzę żadnego ataku na firmę. Spinacz zwrócił uwagę na fakt, iż wygląda jakby rozmowa była prowadzona przez głównego zainteresowanego. Były ku temu wszelkie podstawy, a wypowiedź była zakończona znakiem zapytania. Według mnie oburzenie użytkownika "biuro" jest zupełnym nieporozumieniem w kwestii e-marketingu, netykiety i rozsądku. Polecałbym firmie sethome, aby oddelegowała kogoś innego do komunikacji z klientami.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Sierpień 2016, 22:30:08 »
Zaczęli dobrze. Zachęcony "taktownym wejściem na to forum" zachęcili mnie do zapoznania się z ich ofertą. Nawet miałem zamiar coś kupić. Teraz jakoś nie mam ochoty  :nienie:

Offline maciejewski86

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: De'Longhi ECAM 22.110.B
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Sierpień 2016, 13:04:46 »
Wypowiem sie jako autor calego zamieszania  :) Opinie wystawilem w pospiechu bo wyjezdzalem nie zastanawiajac sie zbytnio nad jej trescia.Mialem juz te szklanki latte kupione od firmy wczesniej. Stad owi goscie byli pod wrazeniem.Fajnie ze admini trzymaja reke na pulsie ale firma jest w porzadku kawka i co zlego to nie ja  :D A rabacik otrzymalem z dobrej woli sprzedawcy i chyba tylko ja  :taniec: szklanki cappucino tez w porzadku po przetestowaniu

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi