Autor Wątek: Palcem po mapie  (Przeczytany 19313 razy)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Palcem po mapie
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Sierpień 2014, 13:12:03 »
Ok, dwa słowa na temat.

Mamy dodaną listę lokali z Krakowa, Warszawy i Łodzi (w Krakowie brakuje dwóch, ale to chwila moment).

Nareszcie działa jak trzeba lista naszych ulubionych na TB. Wcześniej wyświetlało się tylko pierwsze 10 lokali, teraz są już wszystkie na kolejnych podstronach (obecnie polecamy 21 lokali).

Działa już ikonka informacyjna na temat forumowego polecenia. Każdy lokal polecany przez nas ma w nagłówku ikonkę z filiżanką! :)

Ciekawostka dla posiadaczy sprytnych telefonów z GPS. TB działa również jako warstwa w aplikacji layar. Po zainstalowaniu aplikacji, włączeniu GPS, wybraniu warstwy TB można na żywo szukać lokali dodanych do bazy. Podczas szukania można zdefiniować filtry, również odległość od aktualnej pozycji.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Palcem po mapie
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Wrzesień 2015, 21:55:23 »
Nie sądziłem, że tyle mi zajmie napisanie poniższego zdania, ale złożyło się na to wiele różnych czynników z lenistwem włącznie :redface:

W każdym razie, na dziś, mamy pełną listę polecanych lokali zebraną w jednym miejscu, z adresami i linkami.

Lista ta powinna żyć, bo życie lokali (stety i niestety) na naszym rynku bywa burzliwe. Jedne się otwierają (super), inne (niestety) się zamykają. Jeśli uda mi się coś wyłapać, to aktualizuję na bieżąco, niemniej jednak wszędzie nie bywam i o wszystkim nie słyszę. Stąd gorąca prośba, jeśli chcemy aby ta lista była w miarę aktualna, dawajcie znać co i gdzie piszczy.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi