Autor Wątek: Pomoc Wrocław  (Przeczytany 1514 razy)

Sajren

  • Gość
Pomoc Wrocław
« dnia: 16 Maj 2017, 12:55:46 »
Witam wszystkich  :bry:
Szukam chętnego do pomocy baristy we Wrocławiu do znalezienia najlepszej kombinacji do zaparzenia kawki - sposób dowolny.
Mam nadzieję, że nie zjedziecie mnie zbyt mocno, ale kawa ta będzie ze starbucksa - na pocieszenie powiem, że z serii reserved, czyli mówiąc krótko od małych plantatorów, singiel, jaśniej palona (ale na pewno nie jasno).
Czemu to robię? Wygrałem regionalne zawody i w przyszłym miesiącu jadę do warszawki reprezentować region i chciałbym zrobić to jak najlepiej.
Wiem dobrze, że kawa od syrenki nie jest tu szczególnie lubiana (sam zdaję sobie sprawę, że na świecie jest pełno lepszych kaw), ale naprawdę można też z niej wyciągnąć słodkie miodowe nuty, czy przyjemną kwaskowość pomarańczy.
Co oferuję? Niestety niewiele. Na pewno uśmiech, zaangażowanie i dużo kawki. Wszystkie koszta związane z przygotowywaniem pokrywam ja.
Dodatkowo mogę się pochwalić, że będzie mnie nadzorować osoba, która pomagała przygotowywać Katarzynę Zyzało do MPB.
Jeśli chodzi o moją osobę to myślę, że mogę powiedzieć, że jestem fanem kawy - co miesiąc zamawiam coś nowego i próbuję na różne sposoby, dużo czytam, czy oglądam filmy związane z tematyką kawową. Może ciężko mnie nazwać baristą, bo przygotowanie espresso ogranicza się do przyciśnięcia guzika w "ekspresie", ale jako home barista już chyba mogę się zakwalifikować :)
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś zainteresowany czelendżem  :)
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2017, 12:59:24 wysłana przez Sajren »

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Pomoc Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2017, 13:03:51 »
We Wrocławiu nie pomogę, ale :ok: plan masz bardzo dobry i mam nadzieję, że ktoś chętny się znajdzie! Masz na miejscu kilka kawiarni z ogarniętymi ludźmi, proponuję też z nimi pogadać, może jeśli sami nie będą mieli czasu, to znają kogoś, kto się akurat nudzi.

Powodzenia.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Pomoc Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2017, 14:45:27 »
Ja mógłbym spróbować pomóc, ale najpierw musielibyśmy się zdzwonić i pogadać co i jak :)

Sajren

  • Gość
Odp: Pomoc Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2017, 23:54:43 »
Napisałem na maila :)
Z góry dzięki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi