Autor Wątek: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria  (Przeczytany 5943 razy)

Offline Quba

    • sklep.QCS.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 29
    • sklep.QCS.pl
  • Ekspres: La Cimbali, La Marzocco, Casadio, Rancilio, Astoria, Jura, Moccamaster
  • Młynek: Casadio Enea OnD, Mahlkonig K30, Mazzer, Fiorenzato
sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« dnia: 12 Luty 2018, 15:51:52 »
Cześć  :bry:

W grudniu ruszył nowy sklep internetowy skierowany do kawowych maniaków i miłośników :) sklep.QCS.pl to projekt łódzkiej palarni i firmy zajmującej się sprzedażą, dzierżawą i serwisem ekspresów do kawy - Quba Cafe Serwis z Łodzi.

Nad samym sklepem internetowym oraz jego zawartością cały czas pracujemy - dlatego tym cenniejsze będą dla nas Wasze uwagi, zapytania i sugestie :)

Żeby zachęcić Was do spróbowania kaw z naszej palarni - do 25 lutego wszystkie nasze single - seria "wild coffee zoo" - są dostępne z rabatem 25% - i małe i duże opakowania.

Dla pierwszych 10 forumowiczów specjalna promocja przy zakupach powyżej 100 zł, wielofunkcyjne narzędzie baristy - Pallo Caffeine Wrench. Dzięki licznym użytecznym funkcjom można obsłużyć większość rutynowych regulacji wokół starego typu ekspresów. Polecam filmik, dzięki któremu poznacie wszystkie jego funkcje: https://sklep.qcs.pl/product-pol-431-Pallo-Caffeine-Wrench.html.

Aby dostać narzędzie przy zakupie, należy dodać je do koszyka i w zakładce moje rabaty (https://sklep.qcs.pl/code) użyć kodu: WOK

Zapraszam do zakupów i pytań, czy sugestii.  :taktak:
sklep.QCS.pl - sklep z kawą, herbatą i akcesoriami

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2018, 16:05:17 »
Wasze uwagi

Tak na bardzo szybko - przydała by się informacja o stopniu palenia kawy i/lub jej przeznaczeniu (przelew/ciśnienie) i co równie ważne o dacie palenia
LMWDP #469

Online korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1012
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2018, 16:13:07 »
Podział kaw ze względu na przeznaczenie i widzimy, do domu, biura, kawiarni. Taki podział jest bez sensu... Jak już dzielić to na kawy pod espresso czy alternatywy.

Offline homczak

  • Wiadomości: 17
  • Ekspres: Bezzera magica s , aeropress, drip, cleverdrip, moka
  • Młynek: baratza settee 270
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2018, 22:07:16 »
Screenshot_20180212-220507.png
Niestety nie działa ta promocja koszyk wskazuje poprawnie lecz w następnym kroku informuje o błędzie iż w koszyku jest produkt za 0 zł

Offline Quba

    • sklep.QCS.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 29
    • sklep.QCS.pl
  • Ekspres: La Cimbali, La Marzocco, Casadio, Rancilio, Astoria, Jura, Moccamaster
  • Młynek: Casadio Enea OnD, Mahlkonig K30, Mazzer, Fiorenzato
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Luty 2018, 10:55:39 »
[ Invalid Attachment ]
Niestety nie działa ta promocja koszyk wskazuje poprawnie lecz w następnym kroku informuje o błędzie iż w koszyku jest produkt za 0 zł

@homczak - działa! - dzięki za info. informatycy coś namieszali  ::)

@DrUsagi, @korea83 - stopień palenia i przeznaczenie - poprawimy jak najszybciej - trafne uwagi, dzięki :ok:

@DrUsagi - z datami nie będzie u nas tak prosto - uzupełniamy stany na bieżąco, a kawa, niezależnie od daty palenia, jest pod tym samym kodem w systemie. Popracujemy nad tym rozwiązaniem, może uda się to jakoś obejść. Na ten moment - zachęcamy do pytania, maili, telefonów.

A swoją drogą, jak wyjdzie świeżynka z pieca, postaramy się pamiętać by Was o tym tu poinformować i może jakieś specjalne promocje dla forumowiczów robić na bieżąco  [emoji38]
sklep.QCS.pl - sklep z kawą, herbatą i akcesoriami

Offline Dominikkuchniak

  • Wiadomości: 69
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2018, 11:00:57 »
Witam,
Jakie macie opinie o kawach od QCS? Czy fakt to ze sklep jest na forum gwarantuje bardzo dobra jakosc oferowanych produktow?

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty 2018, 11:05:52 »
Bardzo chętnie się dowiemy. Ktoś musi być pierwszy [emoji38]

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty 2018, 14:14:02 »
Czy fakt to ze sklep jest na forum gwarantuje bardzo dobra jakosc oferowanych produktow?
Fakt bycia na forum gwarantuje jedynie to, że ktoś ze sklepu zwrócił się z prośbą o rozpoczęcie wątku komercyjnego na forum.

Offline Quba

    • sklep.QCS.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 29
    • sklep.QCS.pl
  • Ekspres: La Cimbali, La Marzocco, Casadio, Rancilio, Astoria, Jura, Moccamaster
  • Młynek: Casadio Enea OnD, Mahlkonig K30, Mazzer, Fiorenzato
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Luty 2018, 14:34:18 »
Czy fakt to ze sklep jest na forum gwarantuje bardzo dobra jakosc oferowanych produktow?
Fakt bycia na forum gwarantuje jedynie to, że ktoś ze sklepu zwrócił się z prośbą o rozpoczęcie wątku komercyjnego na forum.

To prawda, w pełni się z tym zgadzamy. Firma działa od 1992 roku, od wielu lat prowadzimy również własną palarnię, ale do tej pory oferta była skierowana w dużej mierze do gastronomii. Współtworzyliśmy i współorganizowaliśmy Festiwal Kawy w Łodzi, więc nie pojawiliśmy się z nikąd na rynku. Znamy się osobiście z co najmniej kilkoma osobami z forum, jednak wcześniej jakoś nie było okazji się tu pojawić.

Wolimy, żebyście sami ocenili nasze kawy - mamy wielu stałych klientów, a single, pomimo, że są nowością w naszej ofercie (seria wild coffee zoo) cieszą się zainteresowaniem naszych klientów gastronomicznych w kontekście kaw przelewowych czy alternatyw. Abyście sami łatwiej mogli wyrobić sobie zdanie na temat tej serii, czy innych naszych kaw zrobiliśmy promocję -25% na "wild coffee zoo", a po weekendzie w naszym zoo pojawi się jeszcze jeden, świeżutki, jeszcze go u nas nie było  ::)

Dorzuciliśmy jeszcze opcję paczkomatów Inpost, żeby koszt przesyłki nie stanowił przeszkody w zamawianiu :)

pozdrawiam,
Q.
sklep.QCS.pl - sklep z kawą, herbatą i akcesoriami

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 678
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Luty 2018, 18:16:47 »
Bardzo chętnie się dowiemy. Ktoś musi być pierwszy [emoji38]

Marek.



Miałem nie pisać ale napiszę :) Nie wiem, czy byłem pierwszy ale napisane było, stany uzupełniane są na bieżąco a dostałem kawę paloną 15.12.2017 roku a w dodatku nie taką jak zamawiałem. Wiele kaw zamawiałem ale nie zdarzyło mi się abym dostał inną niż zamawiałem no ale ludzka rzecz się pomylić. Mam nadzieję, że inni mieli więcej szczęścia.

Offline Dominikkuchniak

  • Wiadomości: 69
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Luty 2018, 20:36:08 »
Pomijajac date palenia napisz jak wrazenia smakowe

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 678
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Luty 2018, 10:41:03 »
Pomijajac date palenia napisz jak wrazenia smakowe
Zamówiłem Kenie i Guatemale. Ziarna Kenii w załączniku. Bardzo ładne i równe. Zrobiłem wczoraj w ap. Wyszło lekko owocowo. Będę się musiał jeszcze tą kawą dogadać aby wycisnąć więcej cytryny [emoji3]

Dziś w pracy natomiast zrobiłem w FP Guatemale. Całkiem inna kawa ukierunkowana w stronę czekolady czyli zgodnie z opisem. Smakowało.

Offline Quba

    • sklep.QCS.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 29
    • sklep.QCS.pl
  • Ekspres: La Cimbali, La Marzocco, Casadio, Rancilio, Astoria, Jura, Moccamaster
  • Młynek: Casadio Enea OnD, Mahlkonig K30, Mazzer, Fiorenzato
Odp: sklep.QCS.pl - kawa, herbata i akcesoria
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Luty 2018, 11:30:32 »

 Wiele kaw zamawiałem ale nie zdarzyło mi się abym dostał inną niż zamawiałem no ale ludzka rzecz się pomylić. Mam nadzieję, że inni mieli więcej szczęścia.


@Mader - nie myli się ten, kto nic nie robi  ;)

Przepraszamy za pomyłkę, w związku z natłokiem prac nastąpiło małe zamieszanie na magazynie. Guatemala El Morito leci już do paczkomatu. Mam nadzieję, że będzie smakowała równie dobrze, jak San Sebastian (jesteśmy bardzo ciekawi wrażeń po El Morito - jest wyrazista - nie każdego przekonuje do siebie  ;) ) i, że sytuacja nie zrazi Cię do dalszych zakupów w sklepie  :)
sklep.QCS.pl - sklep z kawą, herbatą i akcesoriami

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi