Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836706 razy)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3030 dnia: 31 Lipiec 2019, 14:10:31 »
Ostatnim razem z nalepką z oznaczeniem którą stroną do góry i tak przyniósł to bokiem czy dołem... Opierdzieliłem dziada na miejscu, posapał i poszedł.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3031 dnia: 01 Sierpień 2019, 09:51:47 »
każdy ma gdzieś naklejkę "ostrożnie kruche", "szkło"
W sumie się im nie dziwię, część nadawców nadużywa tych oznaczeń i jak przez Twoje ręce przejdzie tysiuncstodwudziestapionty 20kg worek karmy dla psa z naklejką "szkło" i "dissajdap" też zaczniesz olewać.
Tak jest, naklejanie naklejki niczego nie gwarantuje, firmy kurierskie nie mają specjalnych usług dot przewozu wrażliwych przedmiotów. Albo szybko albo dokładnie, większość ludzi chce mieć przesyłkę szybko u siebie, więc rachunek jest prosty ;)

Jak wysyłam prywatnie różnymi kurierami to za „ostrożnie” się dopłaca. Czy to znaczy, że jestem jeleniem jak się na to decyduję? A może jest to tylko dodatkowe „ubezpieczenie”, bo i tak przesyłki takie są traktowane tak samo jak zwykłe?

Być może jest to jakaś forma ubezpieczenia, że przewoźnik bierze na siebie część winy w razie uszkodzeń, nie wiem czy to aby na pewno działa w przypadku szkła. Wiem, że w UPS i Inpoście nie mamy takiej możliwości aby wykupić dodatkową "ochronę", więc pakujemy i zabezpieczamy dodatkowo paczki i tyle :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline lordsnow Mężczyzna

  • Wiadomości: 27
  • Ekspres: sanremo Milano LX
  • Młynek: sanremo SR30E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3032 dnia: 02 Sierpień 2019, 14:08:09 »
Z tego co się dowiadywałem, to jeżeli w paczce było szkło, i zostanie ono uszkodzone, to firma kurierska ma prawo nie uwzględnić reklamacji, z racji, że nie było na niej informacji o kruchości produktu w paczce.
Dlatego lepiej wykupić naklejkę np"kruche" i paczki ze szkłem zamawiać kurierem i ZAWSZE otwierać w jego obecności.
Przez paczkomaty dobrze jest zamawiać coś co nie jest kruche.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3033 dnia: 02 Sierpień 2019, 14:27:16 »
Taa. Właśnie się przekonałem o tym wczoraj gdy odbierałem kamień (szamotowy) do pieczenia pizzy - z paczkomatu. Zgadnijcie co.

Offline Henry Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Sage Dual Boiler BES920, Gaggia Classic "Automat" (mod), Cafe phin
  • Młynek: Baratza Sette 270, Kazak Tura, MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3034 dnia: 02 Sierpień 2019, 18:13:14 »
Szamot InPostem? Ojej. 

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3035 dnia: 02 Sierpień 2019, 19:08:39 »
Kurierem InPostu przyszedł cały - w ramach powtórki.

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 710
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3036 dnia: 05 Sierpień 2019, 14:12:26 »
Żona zamówiła kiedyś ceramikę i szkło jednej z sieciówek, ot jakieś naczynia do pieczenia. Co tam było w pudełku... Sieciówka duża i widać dba o klienta, bo wysłaliśmy zdjęcia i opis i jeszcze raz przesłali. Tym razem przyjechał kurier do drzwi i było całe, czyli jak u rubina.
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3037 dnia: 05 Sierpień 2019, 22:23:14 »
Ja musiałem dopłacić, gdy nie chciałem reklamować w InPost - kto próbował ich BOKu ten wie ;). Jakbyście kupowali na Allegro kamień do pizzy, to dajcie znać, powiem gdzie na to uważać :).

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3038 dnia: 05 Sierpień 2019, 22:31:56 »
Ja musiałem dopłacić, gdy nie chciałem reklamować w InPost - kto próbował ich BOKu ten wie ;). Jakbyście kupowali na Allegro kamień do pizzy, to dajcie znać, powiem gdzie na to uważać :).

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3039 dnia: 06 Sierpień 2019, 13:43:23 »
Niestety, zamawiamy wszyscy co raz więcej przez internet, chcemy mieć przesyłki szybko, sortownie lecą żeby było szybko a nie z gracją :) Tak jak mówiłem, coś za coś :)

A abstrahując od tematu, to chętnie Wam coś wyślemy, jeśli zamówicie w naszej promocji, mamy dość dużo akcesoriów i ciekawostek w obniżonych cenach :) https://www.coffeedesk.pl/promotion/letnia-wyprzedaz/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3040 dnia: 08 Sierpień 2019, 08:54:54 »
Cześć
Pewnie już część z Was wiedziała, ale wolę napisać jeszcze dla pewności :) Od jakiegoś czasu możecie u nas skorzystać z rat 0% PayU, w zasadzie na wszystko, wystarczy tylko skompletować koszyk na kwotę co najmniej 300 zł. Więc, jeśli ktoś czatuje i rozmyśla nad Comandante, Moccamasterem czy innym droższym sprzętem, który ciężko sfinansować na raz to jest ku temu dobra okazja. Promocja trwa do 15 września, więc jest jeszcze odrobina czasu żeby się zastanowić :)

Dodatkowo postanowilismy zaszaleć i do ekspresów Jura (poza D60) dokładamy gruuuube gratisy! Do urządzeń w cenie poniżej 4999 zł ich wartość to około 600 zł (4 filiżanki loveramics, 4 kg kawy Arcaffe), a do maszyn droższych niż 4999 zł dokładamy gratisów za około 900 zł (4 filiżanki Loveramics, elegancka cukiernica Loveramics, 6 kg kawy Arcaffe) :)

Zapraszam!
https://www.coffeedesk.pl/

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Lukhasz

    • -
  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60 forever, Aeropress, Chemex, Kazak Rota
  • Młynek: Niche Zero, Timemore Chestnut Nano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3041 dnia: 08 Sierpień 2019, 09:49:05 »
Jest jakaś szansa na kawę z palrani da Matteo? Marzy mi się spróbować, ale zamawianie paczki czy dwóch ze Szwecji zniechęca ceną wysyłki (60 pln).

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3042 dnia: 08 Sierpień 2019, 11:09:04 »
Jest jakaś szansa na kawę z palrani da Matteo? Marzy mi się spróbować, ale zamawianie paczki czy dwóch ze Szwecji zniechęca ceną wysyłki (60 pln).
Hej
Raczej niewielkie szanse :(
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3043 dnia: 12 Sierpień 2019, 09:18:38 »
Dzień dobry!

Zapraszam do skorzystania z Darmowej Dostawy w Coffeedesku :) Wystarczy użyć kodu: WEEKENDZIK

Dobra okazja żeby zaopatrzyć się przed dłuższym weekendem :)

www.coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Cannabis Arabica

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Aeropress w IMS Superfine, Phin 200, Hario Woodneck 480, Hario TCA-5
  • Młynek: Comandante MK3, Concept KM5120, Hario Mini Mill
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3044 dnia: 13 Sierpień 2019, 11:09:05 »
Jest jakaś szansa na kawę z palrani da Matteo? Marzy mi się spróbować, ale zamawianie paczki czy dwóch ze Szwecji zniechęca ceną wysyłki (60 pln).
Nie wiem skąd jesteś, ale w warszawskim Relaxie, bywają czasami kawy od nich.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi