Autor Wątek: Pierwsze kroki w narciarstwie  (Przeczytany 2003 razy)

Offline perla

  • Wiadomości: 1
Pierwsze kroki w narciarstwie
« dnia: 23 Listopad 2017, 19:51:02 »
Hej, mam nadzieję, że pomożecie :)  Mąż nakręcił mnie ostatnio na narciarstwo, że niby taka frajda i ruch pomimo zimy. I koniecznie chciałby, żebyśmy w tym roku pojechali w góry Wiem, że w piwnicy trzyma jakieś swoje stare narty, ale nie jestem pewna co do ich stanu. I przede wszystkim ja nie mam swoich. Nie jestem pewna, czy chcę koniecznie kupować, może znacie jakiś sklep z wypożyczalnią? Liczę na solidne i szczere opinie :)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Pierwsze kroki w narciarstwie
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2017, 20:02:55 »
To chyba nawet nie są ludzie tylko jakieś automaty. Już któryś post z pytaniem o rzeczy od czapy o podobnej treści.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Pierwsze kroki w narciarstwie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2017, 20:06:47 »
Może wiecie jak to działa? Tzn. czemu służą takie wpisy?

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Pierwsze kroki w narciarstwie
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2017, 20:14:21 »
Może liczą na rozwój dyskusji i ni z tego ni z owego godna wypożyczalnia się znajdzie, a autorka nie zapomni nas o niej poinformować.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Pierwsze kroki w narciarstwie
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2017, 20:29:05 »
Hej, mam nadzieję, że pomożecie :)  Mąż nakręcił mnie ostatnio na narciarstwo, że niby taka frajda i ruch pomimo zimy. I koniecznie chciałby, żebyśmy w tym roku pojechali w góry Wiem, że w piwnicy trzyma jakieś swoje stare narty, ale nie jestem pewna co do ich stanu. I przede wszystkim ja nie mam swoich. Nie jestem pewna, czy chcę koniecznie kupować, może znacie jakiś sklep z wypożyczalnią? Liczę na solidne i szczere opinie :)

Tak znam. Ile masz kasy na wakacje? Znam i sklep i wypożyczalnię i stok.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi