Autor Wątek: Wydzielony-Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże  (Przeczytany 15128 razy)

Offline pepo Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 110
    • pipala.pl
  • Ekspres: aeropress, v60, moka pot, phin
  • Młynek: Kazak Tura
@fux tak wiem, chodziło mi o to, żeby to zadziało się szybciej bez robienia dramy ;)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

A Ty nadal używasz tego głupiego podpisu.

Co więcej uważam Twoje postulaty za zasadne, ale jak niby miałem sobie pójść z tego wątku? To chyba jasne, że czekałem aż ktoś z administracji wydzieli wątek, a zupełnie nie miałem ochoty kończyć go bo tak, bo tobie się nie podoba, bo jak zauważył Maciek zakłócam Ci biznesik który prowadzisz pokątnie na tym forum. Ostatecznie nie miałem go ochoty kończyć bo zwróciłeś uwagę w nieodpowiedni sposób.

A ty nadal bez sensu podpisujesz każdy swój post imieniem ;)

Podpisywania się pod swoimi tekstami nie uważam za pozbawione sensu. Mam sentyment do swojej ksywki, odróżnia mnie od wielu Marków, to popularne imię. Niemniej przestałem jej używać gdzieś w okolicach końca liceum i początków studiów w życiu codziennym i pozostawiłem ją na potrzeby internetu, wolę jednak, żeby w dyskusjach używano mojego imienia. Może robię się stary, ale źle się czuję jak ktoś zwraca się do mnie ksywką. Taki już jestem. Mam nadzieję, że wyjaśniłem sens używania podpisu.  :)

Marek.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2019, 19:23:51 wysłana przez Miklas »
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline pepo Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 110
    • pipala.pl
  • Ekspres: aeropress, v60, moka pot, phin
  • Młynek: Kazak Tura
A ty nadal bez sensu podpisujesz każdy swój post imieniem ;)

RadoGost

  • Gość
Jak sądzicie, piękny czy znośny? Dla mnie  to pierwsze  :pycha:
Zdjęcie wrzuciłem z innej oferty:

https://m.olx.pl/oferta/ekspres-cisnieniowy-kolbowy-profesjonalny-la-san-marco-faema-cimbali-CID628-IDoTInA.html#position=5&page=2
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2019, 13:21:43 wysłana przez RadoGost »

Offline Bacek

  • Wiadomości: 1591
  • Ekspres: Sage BES920, Aeropress, Phin
  • Młynek: F4E
Nadal duży ale ładniejszy od tego od którego rozpoczęła się dyskusja. Z aukcji wynika że z 2x mniejszym bojlerem

RadoGost

  • Gość
Z aukcji wynika że z 2x mniejszym bojlerem

Starsza wersja i dlatego do domu w sam raz! Do tego bojler "przyspawany" do grupy, jak dobrze zrozumiałem, może być super espresso! Nie mogłem znaleźć 100% informacji (ktoś posiada?), ale jeśli to jest tzw MB, gdzie bojler kawowy ciągnie wodę przez parowy (który jeszcze by był HX-em), no to  :poklon: :poklon: :poklon:
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2019, 07:31:34 wysłana przez RadoGost »

Offline D2mian Mężczyzna

  • Wiadomości: 189
  • Ekspres: V60 02; AP; FP
  • Młynek: 1Zpresso K-Plus

Offline Beneventi Mężczyzna

  • Wiadomości: 25
  • Ekspres: Solis Barista Perfetta Plus 1170 Czarny / Bosch TAS1007 / My Clever Dripper / Frenchpress / Bialetti Moka Induction 4tz
  • Młynek: Comandante C40 MK4 Red Clix
Wydaje mi się że jest to ciekawa propozycja w dobrej cenie

https :// allegrolokalnie. pl/oferta/ekspres-kolbowy-ascaso-basic-k2m

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Zdaje się, że aktualny wątek jest TUTAJ  :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi