Autor Wątek: Pierwsza kawa nie z marketu...  (Przeczytany 9999 razy)

Offline rafiklegia

  • Wiadomości: 48
  • Ekspres: Ascaso Arc
  • Młynek: Eureka Zenith Club 60e
Odp: Pierwsza kawa nie z marketu...
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Grudzień 2018, 17:57:26 »
Straszny mam teraz mętlik w głowie :)
Nie wiem czy iść np. w Kimbo czy Arcaffe czy jednak zamówić na świerzopalona.pl jakąs ich paloną.
Nie chcę jednak wydawać za kg więcej niż te 70zł. Małe opakowania są jednak dość drogie a pije kawy sporo...
Pytanie może głupie ale zaryzykuje :) Czy taka Kimbo jest zdecydowanie lepsza niż przykładowo Lavazza ?

Online mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2390
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: Pierwsza kawa nie z marketu...
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Grudzień 2018, 18:10:30 »
Za 80 pln kupisz kilogram dobrej i świeżej kawy, wybierz sobie z eurocafe coś owocowego, czekoladowego z kaw do espresso. Tak wiem wykrwawisz się na przesyłkę ale naprawdę warto, możesz też nabyć extra select (z dodatkiem robusty) i arabicę 9 mix żeby było najtaniej na świecie ;-)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Pierwsza kawa nie z marketu...
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Grudzień 2018, 18:39:40 »
Jeśli wielkość zamówienia będzie odpowiednio duża (już nie pamiętam czy to było 175 czy 200zł) to i przesyłka z Eurocafe będzie gratis. To jedynie ok. 2,5kg kawy w jednym zamówieniu ;-)

Offline quinto Mężczyzna

  • Wiadomości: 40
  • Ekspres: "WSTYD" i ostatnio Lelit Anna PL41TEM (będzie stał w pracy)
  • Młynek: Melitta Molino, Cunill, ręczny
Odp: Pierwsza kawa nie z marketu...
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Styczeń 2019, 00:40:43 »
Straszny mam teraz mętlik w głowie :)
Nie wiem czy iść np. w Kimbo czy Arcaffe czy jednak zamówić na świerzopalona.pl jakąs ich paloną.
Nie chcę jednak wydawać za kg więcej niż te 70zł. Małe opakowania są jednak dość drogie a pije kawy sporo...
Pytanie może głupie ale zaryzykuje :) Czy taka Kimbo jest zdecydowanie lepsza niż przykładowo Lavazza ?
I tak będziesz próbował różnych kaw. Opinie z forum mogą być pewnym ukierunkowaniem ale nie wskażą Ci jakiejś jednej konkretnej kawy którą będziesz kupował już do końca swych dni. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Forum uczy, Forum radzi, Forum nigdy Cię nie zdradzi.

Przed lekturą tego Forum tkwi się w błędnym przekonaniu, że posiada się już większość fajnych gadżetów.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi