Autor Wątek: Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się -- czyli dyskusja o doborze słowa  (Przeczytany 64006 razy)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
:szampan: Otóż to.

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Kolego @Tedi gdybyś w założonym przeze mnie temacie wypowiedział się tylko tym "wytłuszczonym" przez Ciebie zdaniem potraktowałbym tę wypowiedź jako wartościową, a Ty wchodzisz najpierw w nic nie wartą "pyskówkę", tym samym irytujesz mnie przez pierwszą połowę swojego postu, po czym już nie mam ochoty czytać drugiej...

Nie miałem zamiaru Ciebie denerwować.  :redface:  Stało się, przepraszam.

 

To tyczy się kilku innych osób stale toczących forumowe wojenki, serio? Jest to aż tak konieczne? Może dla administracji warto byłoby wprowadzić upomnienia, za ton wypowiedzi? 5 upomnień = ban na miesiąc? Podziwiam administratorów za to, że próbują być bardzo obiektywni w swoich decyzjach.


Upomnienia są już dawno wprowadzone przynajmniej dla mojej osoby.
Nie jest to tajemnicą. Dostałem pierwsze 5% z którym zgadzam się mimo, że byłem obrażany prowokowany przez parę osób i dwa kolejne po 20%. Jako finał finałów dostałem bana na okres 30 dni.
Wniosek nasuwa się jeden. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.



Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Upomnienia są już dawno wprowadzone przynajmniej dla mojej osoby.
Nie jest to tajemnicą. Dostałem pierwsze 5% z którym zgadzam się mimo, że byłem obrażany prowokowany przez parę osób i dwa kolejne po 20%. Jako finał finałów dostałem bana na okres 30 dni.
Wniosek nasuwa się jeden. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

Może zadaj sobie pytanie, dlaczego?
Kilka Twoich teorii było, delikatnie mówiąc, nietuzinkowych. ;-)

Poruszono kwestię już gdzieś powyżej.
Zamordyzmu na tym forum nie dostrzegam.

W zamkniętej części forum z dostępem Modów, Adminów, Ojców założycieli, tego typu problemy były może raz czy dwa w tym roku na tapecie.
Jeden wywołałeś Ty.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Jestem - niezbyt aktywnym wprawdzie - uczestnikiem kilku różnych forów o różnej, interesującej mnie tematyce, i WOK jest najbardziej liberalnym, być może nawet zanadto. Może jednak trochę więcej dyscypliny ze strony moderatorów zaoszczędziłoby niepotrzebnego stresu użytkownikom ?

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Zyd chwali sie drugiemu Zydowi:
- wczoraj spedzilem pol dnia pod Sciana Placzu
- i jak wrazenia?
- jakbys do sciany gadal...

 ;)
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.

Może zadaj sobie pytanie, dlaczego?
Kilka Twoich teorii było, delikatnie mówiąc, nietuzinkowych. ;-)


Myślisz, że ja nie wiem o czym mówię, myślisz, że wprowadzam kogoś w błąd swoimi słowami, jak tak uważasz, to jesteś w błędzie. To co napisałem na tym forum, pod tym podpisuję się.

- jakbys do sciany gadal...

Coś o tym wiem. ;)

WOK jest najbardziej liberalnym, być może nawet zanadto. Może jednak trochę więcej dyscypliny ze strony moderatorów zaoszczędziłoby niepotrzebnego stresu użytkownikom ?

 [emoji106]  :ok: :ok:
Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Online siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
myślisz, że wprowadzam kogoś w błąd swoimi słowami, jak tak uważasz, to jesteś w błędzie
I to chyba podsumowuje to, że na tym forum nie powinieneś przebywać. Jak nikt poza Tobą nie ma mieć racji, to sobie załóż swoje forum, moderuj je sobie i oceniaj wiedzę każdej osoby.

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Wspominając o dyscyplinie ze strony moderatorów, miałem na myśli dyscyplinowanie niesfornych użytkowników oczywiście.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Wspominając o dyscyplinie ze strony moderatorów, miałem na myśli dyscyplinowanie niesfornych użytkowników oczywiście.
A jest tu sporo takich użytkowników ;D

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Coś o tym wiem.
To co napisałem na tym forum, pod tym podpisuję się.
Siewcu mnie ubiegł.

Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47

Myślisz, że ja nie wiem o czym mówię, myślisz, że wprowadzam kogoś w błąd swoimi słowami, jak tak uważasz, to jesteś w błędzie. To co napisałem na tym forum, pod tym podpisuję się.


Pod opinią jakoby żarna w M47 wypychają ziarno do góry, bez uwzględnienia kształtu górnego żarna, przy opiniach, że generalnie M47 jest szybszy w mieleniu niż konkurencja, nie mając młynka w ręku, opierając się na zdjęciach z forum? Wypowiadałeś się dosyć kategorycznie, a jestem pewien, że się myliłeś bo z tego młynka korzystam na codzień i wciąga ziarno jak dobry rozdrabniacz do gałęzi.

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Może nie powinienem, ale się wtrącę, bo jest na forum osoba której postów już nawet nie czytam, pierwszy raz to u siebie zauważyłem, że przewijam poprostu, zgadnięcie kto? Siewcu nie podpowiadaj ;)

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Może nie powinienem, ale się wtrącę, bo jest na forum osoba której postów już nawet nie czytam, pierwszy raz to u siebie zauważyłem, że przewijam poprostu, zgadnięcie kto? Siewcu nie podpowiadaj ;)
Już dajcie spokój naprawdę. Zaczynacie wytykać palcami. Baaa kamienie właściwie już lecą. Robi się niesmacznie, a co najgorsze moderatorzy zaczynają się w to bawić. Zamknijcie ten temat i wróćmy do kawy. Ludzie.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Osobiście nie zamierzam tego wątku zamykać.
Może kilka trafnych słów w jednym wątku, dla oczyszczenia atmosfery na koniec roku, się społeczności przyda.
 ;)

Kto nie ma sobie nic do zarzucenia, to ....

Sobie dopowiedzcie.
Raczej większość osób z tego forum po GOPR nie dzwoni, jak ich zmrok nad Morskim Okiem zastanie.


 :mrgreen:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Ja bym rzucił tym kamieniem ale zdaje się, że komuś (nie pamiętam, nie chce mi się starych postów przeglądać) od śmierdzących leni nadałem  :diabelek:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi