Autor Wątek: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty  (Przeczytany 32412 razy)

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Październik 2020, 20:15:03 »
Tanie aeropressy Allegro to przeważnie Chińczyki. Nie warto w nie inwestować moim zdaniem. Często szybko zużywa się guma na tłoku i pozorny zysk znika.

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Październik 2020, 20:19:46 »
To raz, a dwa, u tych sprzedawców prawdopodobnie nie kupisz dobrych jakościowo ziaren, trzeba zamówić gdzieś indziej, a wtedy prawdopodobnie dochodzi koszt wysyłki itp. U nas masz wszystko w jednym miejscu, w dobrych cenach, z dostawą gratis, dodatkowo wysyłamy praktycznie od ręki ;-) ale oczywiście nikogo przekonywać nie będę, kto u nas zamawiał ten wie o czym mówię ;-)

Przy okazji cena katalogowa Aeropressa to 139 zł, więc uważam, że 104 zł czyli 25% taniej to całkiem niezły deal! Szczególnie że przy okazji możecie w tej samej paczce dostać świetnej jakości ziarna.

Dla porównania ceny Aeropressu w sklepach, które mają kawę, żebyśmy porównywali jabłko do jabłka: Coffeedesk 119 zł w promo, Labuna 119 zł w promo, Konsesso 94 zł w promo, ale trzeba dopłacić 9,90 za paczkomat, więc wychodzi uwaga.. 104 zł - to samo co u nas ;-)

Miłego! ;-)
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Październik 2020, 20:29:24 »
Bynajmniej, orginalny od kilku pewnych sprzedawców, a jak nie chcesz alle, to aktualnie w jednym z znanych na forum sklepów jest teraz za 94. Sam kupiłem chyba z dwa tygodnie temu za 99 i się śmiałem dzisiaj rano, że przepłaciłem :)

Chodź od chińskich podrób też przestrzegam, nie widzę sensu kupowania ich niewiadomych plastików przy takich cenach oryginalnego made in usa. Oni się chwalą nawet, że drzewo na filtry mają z certyfikatem, że wyrosło w stanach :D Jedyna chinczyzna z jaką aero ma do czynienia na etapie produkcji, to lunch stróża z magazynu :D

Już lubię tę zabawkę, zdecydowany must have ;)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Październik 2020, 20:33:33 »
Bynajmniej, orginalny od kilku pewnych sprzedawców, a jak nie chcesz alle, to aktualnie w jednym z znanych na forum sklepów jest teraz za 94. Sam kupiłem chyba z dwa tygodnie temu za 99 i się śmiałem dzisiaj rano, że przepłaciłem :)

Chodź od chińskich podrób też przestrzegam, nie widzę sensu kupowania ich niewiadomych plastików przy takich cenach oryginalnego made in usa. Oni się chwalą nawet, że drzewo na filtry mają z certyfikatem, że wyrosło w stanach :D Jedyna chinczyzna z jaką aero ma do czynienia na etapie produkcji, to lunch stróża z magazynu :D

Już lubię tę zabawkę, zdecydowany must have ;)


Taa, tylko że ten znany sklep ma darmową wysyłkę od 300 zł więc jak chcesz sam Aero i 2-3 paczki kawy to jeszcze doliczasz dyszkę za paczkomat, więc wychodzi 104 zł, dokładnie to co u nas, tylko inaczej podane ;-)

Ale tak, Aeropress to zdecydowany must, szczególnie na wszelkiego rodzaju wyjazdach i wypadach za miasto :)
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Październik 2020, 20:47:48 »
Spoko, ja wam cennika nie chce komentować, za zdzierców was nie biorę :) Poprostu jancewicz ma trafny argument i nie mówi o podróbkach, co niedawno sprawdzałem.

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Październik 2020, 21:32:10 »
Konsesso 94 zł w promo, ale trzeba dopłacić 9,90 za paczkomat, więc wychodzi uwaga.. 104 zł - to samo co u nas
Wysyłka jest za darmo dla forumowiczów , wystarczy wpisać kod "wysylkawok" więc wychodzi nadal 94zl 😉
...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Październik 2020, 21:57:27 »
@Wojciu, minimum rzetelności, forum kawowe... Dzięki takim akcjom coraz bardziej staje się prawdziwy poniższy utwór...


Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Październik 2020, 22:29:17 »
Jest też takie powiedzenie, że innych mierzy się własną miarą.

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Październik 2020, 22:41:31 »
@WS "dzięki za kolejnego minusa, wiedz tylko, że ważniejszy jest dla mnie jeden plus od" mądrego" niż 10 minusów od "głupiego", to tak na marginesie. Zdaję sobie sprawę, że to forum jest stworzone do zarabiania, co swoim wpisem w pełni potwierdzasz, ale, z całym szacunkiem, nie oszukujmy nowych, czasem nieświadomych forumowiczów. Nie do końca rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje, skoro ktoś jawnie oferuje, w ramach "promocji" towar, który gdzie indziej jest tańszy w standarowej ofercie...

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Październik 2020, 22:45:15 »
 :picardpalm: Nie wiem czy wiecie chłopaki, ale to jest wątek w dziale  o nazwie supermarket, czyli oferty użytkowników komercyjnych. Wiadomo, że każda sroczka swój ogonek chwali, a nikt nie musi być też na bieżąco ze wszystkimi ofertami i rabatami na rynku. Wyluzujcie trochę.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2020, 22:51:00 wysłana przez krystians »

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Październik 2020, 22:50:14 »
Zgadza się, @WS się lekko zapędził... 🙂
 :picardpalm:

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Październik 2020, 22:52:44 »
Cytat: krystians link=topic=9257.msg213852#mśg213852 date=1602708315
:picardpalm: Nie wiem czy wiecie chłopaki, ale to jest wątek w dziale "komercyjnym" czyli oferty użytkowników komercyjnych. Wiadomo, że każda sroczka swój ogonek chwali, a nikt nie musi być też na bieżąco ze wszystkimi ofertami i rabatami na rynku. Wyluzujcie trochę.
Więc pytam, czy to jest forum dla miłośników kawy czy miłośników zarabiania...

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6226
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Październik 2020, 22:55:53 »
To jest forum dla wszystkich. Jakbyś nie miał działu komercyjnego, gdzie legalnie mogą prezentować się firmy, to mielibyśmy dużo marketingu szeptanego. Nie było by też specjalnych ofert dla forumowiczów i kontaktu bezpośrednio ze sklepami. Myślę, że jest to optymalny kompromis. Przecież możesz nie czytać działu "supermarket" jak Ci nie odpowiada.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Październik 2020, 22:57:57 »
@WS "dzięki za kolejnego minusa, wiedz tylko, że ważniejszy jest dla mnie jeden plus od" mądrego" niż 10 minusów od "głupiego", to tak na marginesie. Zdaję sobie sprawę, że to forum jest stworzone do zarabiania, co swoim wpisem w pełni potwierdzasz, ale, z całym szacunkiem, nie oszukujmy nowych, czasem nieświadomych forumowiczów. Nie do końca rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje, skoro ktoś jawnie oferuje, w ramach "promocji" towar, który gdzie indziej jest tańszy w standarowej ofercie...

Przede wszystkim nie dałem Ci minusa, tak, że "głupi", w Twoim rozumieniu nie jestem. Chciałem Ci tylko uświadomić, że nieustanna podejrzliwość, jaką zioniesz, jest niezdrowa. Wystarczy traktować innych ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Październik 2020, 23:00:20 »
@WS "dzięki za kolejnego minusa, wiedz tylko, że ważniejszy jest dla mnie jeden plus od" mądrego" niż 10 minusów od "głupiego", to tak na marginesie. Zdaję sobie sprawę, że to forum jest stworzone do zarabiania, co swoim wpisem w pełni potwierdzasz, ale, z całym szacunkiem, nie oszukujmy nowych, czasem nieświadomych forumowiczów. Nie do końca rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje, skoro ktoś jawnie oferuje, w ramach "promocji" towar, który gdzie indziej jest tańszy w standarowej ofercie...

A to nie wiem czy miało być do mnie, ale do ostatniego zdania się odniosę. Trochę mnie wkurza, że próbujesz tu robić ze mnie jakiegoś naciągacza / oszusta, który robi pseudo promocje. Myślę że to po prostu nie fair, a robić coś takiego małym, świeżo powstałym firmom jest nie fair podwójnie, ale spoko karma wraca ;-)

Więc merytorycznie 3 słowa żeby zamknąć ten wątek. Cena regularna / katalogowa / RRP Aeropressu to 139 zł. To, że wiele firm sprzedaje produkt po kosztach, żeby ściągać sobie ruch - ich sprawa, natomiast nie nazywaj tego standardową ofertą. Żeby kupić Aeropress w Konesso w cenie, o której piszesz trzeba skorzystać z DWÓCH promocji naraz! (promka na produkt + kod na dostawę) - rzeczywiście standardowa oferta. No i mówiąc o faktach cena 104 zł to promocja -25%.

Poza tym oprócz tego "znanego sklepu" ;-) Na allegro - najtaniej z dostawą aktualnie 104,89; inne "duże sklepy" np. ten na "C" 119 zł. Myślę że to zamyka rozmowę o cenach, kto będzie chciał skorzysta, kto nie - trudno ;-) Nasz biznes opieramy na kawie, świeżej, różnorodnej, pracujemy tylko z polskimi palarniami. Aeropress to dla mnie dodatek, mamy ich dosłownie parę sztuk bo nie na tym robimy biznes, w tej cenie praktycznie na nim nie zarabiamy, zrobiłem taką promkę, po to że jak ktoś chce sobie go dorzucić przy okazji kupując u nas Box to ma w dobrej cenie.

Dobrego wieczoru ;)
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi