Forum > Kawiarnie, bary, punkty z kawą

Kołobrzeg i okolice

(1/4) > >>

Fux:
Pytanie tej treści: gdzie i co w rozsądnym budżecie można smacznie zjeść, przekąsić, napić się piwa w Kołobrzegu.
Knajpy wyfraczone raczej nie moje klimaty...
Aha. Jeszcze jedno. Gastronomia w święta Wielkiej Nocy pracuje?

sccoty:
Saxofon :) NIe wiem jak aktualnie z kawą ale jedznie jakiś czas temu ok :) i piwka można było sie napić :)

deskowy:
Jestem z Kołobrzegu, więc nieco czuję się wywołany do tablicy ;)

Ogólnie okolica jest dość droga, szczególnie jeśli chcesz jeść coś dobrego. Na pewno odradzam Saxofon ;) ani piwo ani jedzenie tam nie jest do polecenia, tym bardziej atmosfera. Można tam co najwyżej dostać dobrze w ... buzię ;)

Jeśli chcesz zjeść względnie tanio i dobrze to polecam: Grillhouse Wichłacz (nieco poza centrum, ale warto się wybrać, obiad za około 40 zł zjesz), polecam też pizzerię Sailor Bar, świetna pizza, wykwintny widok. Całkiem fajne jedzenie z dowozem jest też w knajpie o nazwie 4 locos, meksykańskie jedzonko plus super burgery za 15 zł.
Na piwko warto wyjść do pubu Colberg, pseudo kraftowe piwka, ale bardoz fajny klimat i miejsce (mieści się w budynku zabytkowej wiezy ciśnień).
Na kawę wiadomo, coffeedesk ;) Jeśli gdzieś nad morzem to przyzwoite espresso wypijesz w kawiarniach Venezia (są dwie w popularnych miejscach więc będzie Ci po drodze).

Fux:
Dzięki piękne. Zaraz wbijam na mapę.

Antonio:
Eee... Fajny obiad i piwo -->> Restauracja Szalonego Greka nad morzem, tuż pod Latarnią ;). Blisko do nas ;).
W centrum miasta, naprawdę świetne i niedrogie jedzenie -->> Thai Orchid :).
Absolutnie najlepsza pizza -->> Feranado, pod Amfiteatrem.

Czyżby święta w Kołobrzegu? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej