Forum > Palenie kawy - przepisy

Chcę kupić kawę zieloną do domowego palenia, 2-3 rodzaje po 2 kg

(1/6) > >>

svv:
Czesć, chcę kupić kawę zieloną do domowego palenia np na FEST, 2-3 rodzaje po 2 kg. Może ktoś kuepuje sobie na paliarniu i może sprzedać kilka kg, czegoś smacznego z oceną SCA 87+. Proszę pisać w wiadomościach prywatnych lub tutaj na forum. Będę bardzo wdzięczny.

svv:
Wygląda na to, że nikt nie chce pomóc micro rostera. Prawdopodobnie konieczne jest zorganizowanie zakupu grupowego. Jeśli zbierze się kilka osób, kupię worek i rozdam po 3-5 kilogramów.

pj.w:
Tu masz wysyłkę w rozsądnej cenie i spory wybór:

https://www.rohkaffeebohnen.de/

Możesz też napisać do palarni, partnerów forum.

svv:
Dzięki,
wygląda dobrze. Chociaż nie do końca tak, jak bym chciał. Zaletą FEST jest to, że mogę pojechać do Katowic i zrobic cupping kawki.
Ale ten Rohkaffe wygląda na dobre opcije.

Gdzie Państwo kupuje zieloną kawę do domu? Czy wszyscy nie są w Rohkaffee?

svv:
Kupiłem 5 różnych torebek z kawą na stronie Rohkaffeebohnen, ale nie jestem zadowolony. Ich kawa kosztuje jak najlepsze (best lots), opisują ją tak, jakby miała najwyższe oceny, w rzeczywistości jest to prosta kawa, która w mojej ocenie (nie jestem Q-graderem, ale oceniałem kawę wiele razy i potrafi to zrobić dość dokładnie) w skali SCA, maksymalnie można to ocenić na 80-82. Nie ma praktycznie wyraźnego jasnego smaku jaki jest charakterystyczne dla kawy z oceną SCA 85+, do których jestem przyzwyczajony i zwykle kupuję. Pójdę więc na FEST i wybiorę kawę. Jeśli są osoby chętne na zakup części worka - piszcie, zapakuję 2kg w próżnię i chętnie się podzielę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej