Autor Wątek: Nuova Simonelli Musica  (Przeczytany 1238 razy)

Offline riddick

  • Wiadomości: 11
Nuova Simonelli Musica
« dnia: 22 Kwiecień 2021, 17:25:33 »
Zastanawiam się nad zakupem tej maszyny, jakieś alternatywy do tego ekspresu poradzicie? oczywiście w gre wchodzą praktycznie same kawy mleczne-(kilka),  i czy jest sens dopłacać do profesjonalnego presostatu SIRAI? Pozdrawiam.

skansen

  • Gość
Odp: Nuova Simonelli Musica
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2021, 22:02:58 »
Jeśli ma być HX i programowanie objętościowe to nie ma za bardzo alternatywy... Ale nie ma się co tym martwić, to świetny, można powiedzieć docelowy ekspres.

Na tej półce cenowej jest kilka wartych uwagi HXów (niestety raczej bez programowania dozy)
Są też ekspresy DB umożliwiają one ustawianie większej ilości parametrów ale nie zapewniają tak silnej pary jak HXy.

Offline kubuekpl

  • Wiadomości: 36
  • Ekspres: NS Musica
  • Młynek: Niche Zero
Odp: Nuova Simonelli Musica
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2021, 18:34:53 »
Zastanawiam się nad zakupem tej maszyny, jakieś alternatywy do tego ekspresu poradzicie? oczywiście w gre wchodzą praktycznie same kawy mleczne-(kilka),  i czy jest sens dopłacać do profesjonalnego presostatu SIRAI? Pozdrawiam.

Użytkuje od paru miesięcy, i jestem mega zadowolony, nie wiem czy jest sens dopłacać do Sirai jeśli będzie to ekspres domowy. Chyba lepiej dopłacić do prysznica i sitko.
Lukaj na włoskich stronach mi się udało go kupić za 1000 euro wersja lux na NIP EU.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi