Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 845386 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2235 dnia: 26 Styczeń 2018, 10:37:16 »
To raczej głosy zaniepokojenia :) też się niepokoimy że jednak Wam nie podpasują, ale z naszego doświadczenia wynikło że są całkiem przyzwoite + to co napisałem wcześniej, może trzeba będzie nieco zweryfikować przepisy i sposób parzenia.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2236 dnia: 26 Styczeń 2018, 10:39:12 »
Do tej pory wyznacznikiem był symbol VCF-02-100W, ale teraz jak odróżnić wersję w sklepie ?

Offline Kawusia Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: Kalita 185 / Aeropress / V60-02
  • Młynek: Zassenhaus -Caracas/Baratza-Virtuoso
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2237 dnia: 26 Styczeń 2018, 11:42:06 »
A kiedy bedzie dostawa Prismo ?
Punks not dead just sucks now !

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1034
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2238 dnia: 26 Styczeń 2018, 11:44:36 »
Już złożyliśmy zamówienie na znacznie większą ilość żeby starczyło chociaż na tydzień  kombinujemy, żeby dostawa przyjechała do nas z fabryki paczkami kurierskimi, jeśli się uda to w około 3 tygodnie powinny u nas być, ale w tej chwili nie mogę nic obiecać. Będę informował na bieżąco.
Tak dużo zapytań o dostępność nie mieliśmy chyba nigdy, więc robimy co w naszej mocy

Offline pistolero

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Mr.Clever, Aeropress, Phin, V60, Moka, FP.
  • Młynek: Comandante MK3 IRONHEART, Wilfa 130B, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2239 dnia: 26 Styczeń 2018, 19:03:07 »
Hario pokombinowało, jak zrobić "lepsze" filtry. Lepsze dla producenta. Żeby zyski podnieść. A dla konsumenta - pogorszenie jakości.
Normalna praktyka we współczesnym świecie. Wciskanie ludziom coraz większego syfu.

Ostatnio męczę się z nowymi "ulepszonymi" filtrami Maxtra+. Lepsze to one może są dla producenta. Kawa wychodzi z nich okropna - normalny kwas!

Offline cpu

  • Wiadomości: 333
  • Ekspres: Lelit Bianca, Aeropress, Prismo, Chemex, Gabi Master A, Clever Dripper
  • Młynek: Kinu M47 / Niche Zero / MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2240 dnia: 26 Styczeń 2018, 21:03:24 »
Chyba problem główny taki że w starym opakowaniu sprzedają cos innego. To jest nie fair.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2241 dnia: 27 Styczeń 2018, 10:22:16 »
A były jeszcze drugie japońskie filtry, 100W-JW, mają uszko, w ręce wydają się gładsze od tych właściwych, daleko im do holendrów, ale nie wiem jak się parzą, cena skusiła mnie przy okazji innego zamówienia, tak ze skąpstwa ;) ale po męczeniu się z 100W-H odłożyłem te narazie do szafki, ciekawe jak się te nowe do nich mają?

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2242 dnia: 27 Styczeń 2018, 10:56:00 »

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2243 dnia: 27 Styczeń 2018, 11:57:44 »
Kolejna poranna kawka i kolejny raz ten sam wniosek, mianowicie "nowe" filtry są brutalnie mówiąc do d... Pytanie do deskowego czy jesteście w stanie mieć te stare oznaczone 100W i opisać je w sklepie bo to jest inny produkt i tyle.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2244 dnia: 27 Styczeń 2018, 14:44:30 »
@WS znam ten wątek, zaciekawiło mnie że hario wprowadził wpierw inne filtry z innym oznaczeniem a później wymienił swoje sztandarowe bez zmiany kodu. Temu się zamyśliłem, że może te je to były przedbiegi ;) Nie posądzam ich o to że jak fabryka zrobi tak leci na rynek, raczej doszukuję się zwykłego nienadążania z produkcją. Wolałbym chyba żeby hario jaśniej oznaczało różnice, albo wręcz opisywało osobne wersje, wtedy bym czuł, że mam wybór.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2245 dnia: 29 Styczeń 2018, 10:23:30 »
Hej
Okej teraz sam jestem zmieszany tym wszystkim. Hario gwarantowało, że filtry są podobnej jakości do pierwotnych, sami zrobiliśmy szybkie porównanie i nie było dramatu, ale opinie są bardzo różne. Obecnie mamy jeszcze trochę starych filtrów i będzie je można zamówić osobno dla pewności, że otrzyma się takie jak trzeba.
Natomiast w przyszłości pozostaną już raczej tylko nowe filtry - Hario zmieniło fabrykę i skład papieru.
Zgarnęliśmy z magazynu wszystkie możliwe rodzaje filtrów do v60 i gruntownie je sprawdzimy i postaramy się też stworzyć sugerowane przepisy tak aby móc wyciągnąć z kawy ile się da przy pomocy filtrów które się kupiło.
Sami jesteśmy w nieco słabej sytuacji, bo w zasadzie nie możemy zbyt dużo zrobić, mam tylko nadzieję że będzie to przejściowa sytuacja.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2246 dnia: 30 Styczeń 2018, 10:55:07 »
Cześć
Mam nowe wieści z filtrowego frontu ;)
Zrobiliśmy drobne zmiany, teraz zamawiając stare filtry V60 02 dostaniecie domyślnie odpowiednie filtry, rozdzieliliśmy je na zapleczu więc póki co sprzedajemy puszyste stare filtry w pierwszej kolejności. Mamy zapas na jakiś czas, co będzie później, trudno powiedzieć niestety.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1034
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2247 dnia: 30 Styczeń 2018, 11:13:44 »
01 też macie z tych starych?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2248 dnia: 30 Styczeń 2018, 11:28:19 »
01 też macie z tych starych?
01 już tylko nowe, w woreczkach, pudełkach i brązowe, wszystkie nowe już.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2249 dnia: 30 Styczeń 2018, 22:09:55 »
A te brązowe to nie są czasem takie same jak te stare dobre filtry?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi