Autor Wątek: Amazon Polska wystartował  (Przeczytany 10001 razy)

Offline kondziook

  • Wiadomości: 20
  • Ekspres: Sage Barista Express, Aeropress, Hario Switch, Hario syfon
  • Młynek: Arco
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2022, 16:46:52 »
Moje doświadczenia sprzed kilku lat z UK są takie że w podobnych sytuacjach z automatu dostawałem miesiąc darmowego prime. To samo tyczy się opóźnionych dostaw (ale znowu, tylko prime)

Najwidoczniej takie praktyki nie weszły do Polski ???.

Kupuję czasem coś na polskim Amazonie, zawsze szybka dostawa.

Ale ostatnio mialem problem ze zwrotem. Po odesłaniu w tym przypadku perfum, na zwrot środkow czekalem prawie miesiąc. Po ok 3 tygodniach napisałem na czacie, że nie mam informacji zwrotnej odnośnie statusu zwrotu. Dziewczyna odpisała mi że sprawdziła, zwrot dotarł i przeprasza oraz prosi o dwa dni zwłoki.
Po kolejnych czterech nadal brak reakcji. Ponownie czat, ponownie przeprosiny i zapewnienie, że środki na konto wrócą w przeciągu 2 dni roboczych. Wróciły po kolejnych czterech.

skansen

  • Gość
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Lipiec 2022, 15:56:49 »
Przy okazji zakupów elektroniki skusiłem się na Amazon Prime. Jest to odpowiednik Allegro Smart, oprócz bezpłatnych wysyłek dostajemy dostęp do Amazon Prime Video. Sam nigdy nie oglądałem za dużo filmów, ale żonie i Rodzicom bardzo się repertuar spodobał. Po bezpłatnym miesiącu przedłużyłem za 49zł/rok. Jeśli odpowiada nam oferta filmów to warto kupić Amazon Prime nawet dla samej oferty wideo.

Prawdziwy szok przeżyłęm jednak podczas wakacji we Włoszech, kiedy rzecz zamówiona w sobotę po południu została dostarczona w niedzielę :o Dostawy w niedziele, obok dostaw tego samego dnia i dostaw w warunkach chłodniczych to potencjalne pola rozwoju e-commerce również w Polsce.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2022, 16:02:54 wysłana przez skansen »

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Lipiec 2022, 17:46:21 »
Prawdziwy szok przeżyłęm jednak podczas wakacji we Włoszech, kiedy rzecz zamówiona w sobotę po południu została dostarczona w niedzielę  Dostawy w niedziele, obok dostaw tego samego dnia i dostaw w warunkach chłodniczych to potencjalne pola rozwoju e-commerce również w Polsce.

A co kupowałeś?
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

skansen

  • Gość
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Lipiec 2022, 22:11:49 »
Prawdziwy szok przeżyłęm jednak podczas wakacji we Włoszech, kiedy rzecz zamówiona w sobotę po południu została dostarczona w niedzielę  Dostawy w niedziele, obok dostaw tego samego dnia i dostaw w warunkach chłodniczych to potencjalne pola rozwoju e-commerce również w Polsce.
A co kupowałeś?
Spadł mi telefon-rozbiły się "plecki". Zakupiłem więc etui na telefon...

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lipiec 2022, 07:55:24 »
Powiem znajomym, mają oddział dpd.
 :evil:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Akabaton

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: Aeropress, V60
  • Młynek: Mk4
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Styczeń 2023, 08:17:29 »
Ja zamawiałem na Amazonie młynek C3 Pro, gdy w Polsce nie był dostępny. Na stronie napisane było, że realizacja przez Amazon do 2 tygodni. Ostatecznie po półtorej miesiąca młynka nie było, jak się okazało sprzedawali towar którego nie było na magazynie. Przynajmniej zwrot kosztów był bezproblemowy.

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Styczeń 2023, 13:31:23 »
Ktoś może wie skąd taka płatność 14,99$ co miesiąc Amazon che pobrać, opłaciłem jednorazowo 49PLN za dostęp do filmów (mam) ale teraz są próby pobrania 14.99 $ ???

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Styczeń 2023, 13:58:47 »
Sprawdź w subskrypcjach czy przypadkiem nie masz jeszcze innej włączonej.

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Styczeń 2023, 07:44:37 »
Chyba się wyjaśniło amazon.com i amazon.pl traktuje jako 2 źródła do pobrania płatności :)

Offline Patryk97

  • Wiadomości: 9
Odp: Amazon Polska wystartował
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Styczeń 2023, 15:03:27 »
Polecam, bezproblemowe dostawy i zwroty, nigdy nie robili problemów z reklamacją.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi