Autor Wątek: DeLonghi magnefica S problem  (Przeczytany 3396 razy)

Offline Thestopa

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: DeLonghi magnefica S
DeLonghi magnefica S problem
« dnia: 19 Luty 2019, 19:12:13 »
Witam wszystkich.
Posiadam problem który zabiera mi sen z powiek już od dwóch tygodni. Mój ekspres pewnego dnia wysłał mi ostrzeżenie w postaci migającego czerwonego wykrzyknika. Po zresetowania działał już poprawnie. Problem się powtarzał wiec zapobiegawczo wyczyściłem wszystko co da się łatwo wyciągnąć. Z zaparzaczem włącznie. Ekspres nadal dawał ten sam sygnał. Aż pewnego dnia pojawił się kolejny problem. Ekspres po wybraniu kawy mieli ziarna. Później jest dźwięk jak by zaraz miała zacząć kawa. W tym momencie ekspres staje i pokazuje się dioda „fusów” równocześnie miga wykrzyknik. Po chwili ekspres znowu wyglada normalnie. Świecą się zielone diody. Po wybraniu kawy problem ten sam. Wymieniłem już zaparzacz. Bez skutku. Czy ktoś wie może co to może być ? I pytanie bardzo ważne jak otworzyć obudowę ekspresu ? Mecze się z tym plastikiem z każdej strony i nic. Pomocy :/
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2019, 19:15:44 wysłana przez Thestopa »

Offline Jack005

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: melitta
Odp: DeLonghi magnefica S problem
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2021, 21:29:24 »
Witam troche póznawo na odpowiedz ale mam chyba podobny problem zobacz czy robi ci kawę z kawy zmielonej po zasypaniu : z zasypowej robi bez problemu ,młynek za krótko mieli kawe i wyskakuje  wykrzyknik kanał zasypu kawy do wyczyszczenia. W  instrukcji pisze aby przepchac nożem he he :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi