Autor Wątek: December Dripper - dripper z regulowanym przepływem  (Przeczytany 5311 razy)

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: December Dripper - dripper z regulowanym przepływem
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Marzec 2018, 15:57:04 »
Widzę, że sam tutaj jestem, ale napiszę może kogoś to zainteresuje, producent sam się przyznał do błędu z cieknącą wodą, podobno coś jest nie tak z objętością silikonu i dośle wspierającym na kickstarterze w kwietniu nowe, bo podobno są w produkcji.

Offline Bartus_M Mężczyzna

  • Wiadomości: 268
  • Ekspres: Aeropress, Hario V60-02, Kalita Wave 155, French Press, Hario Mizudashi, Kawiarki: G.A.T 2tz, Alza 6tz, Gabi Master A, Phin 340ml, Melitta 101
  • Młynek: Comandante MK3 Nitro Blade, Hario Skerton, Knock Aergrind
Odp: December Dripper - dripper z regulowanym przepływem
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Marzec 2018, 21:57:26 »
Jest tyle dostępnych zabawek, że nie starczy życia aby wyspecjalizowac sie w używaniu tych dostępnych w okolicach 100zl :), ale fajnie jak napiszesz więcej po otrzymaniu "naprawionego" egzemplarza :)
-------
pozdrawiam,
Bart :)
Kawę traktuję jako hobby i dobrą zabawę. Ciągle szukam swojego smaku i sposobu, a wyrażane przeze mnie opinie nie powinny być traktowane bezwzględnie jako źródło wiedzy.

https://www.instagram.com/bartmaliszewski/

Offline grex

  • Wiadomości: 1031
  • Ekspres: Aeropress+FlaVin sRGB, Phin, Moka 2tz inox, Slowpresso
  • Młynek: Eureka+mikro hopper
Odp: December Dripper - dripper z regulowanym przepływem
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Wrzesień 2018, 16:27:22 »
pojawiła się recenzja tego sprzętu. Stwierdzenia testera "perełka wśród alternatyw", czy "zdecydowanie jest to od dzisiaj mój ulubiony dripper" zachęcają do bliższego zapoznania się z tym sprzętem.
https://www.coffeedesk.pl/blog/december-dripper-test-recenzja/

ale tak sobie pomyślałem czy dałoby się wykonać samemu "regulację" przepływu poprzez mechaniczne zatkanie niektórych dziurek w zwykłym drippperze z płaskim dnem.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2018, 16:42:45 wysłana przez grex »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi