Autor Wątek: EKSPRES ASTORIA - PROŚBA O POMOC  (Przeczytany 1760 razy)

Offline SOBERANO

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: Astoria, De Longhi, kawiarka włoska
  • Młynek: Starodawny polski
EKSPRES ASTORIA - PROŚBA O POMOC
« dnia: 20 Luty 2019, 20:52:34 »
Mam pytanie, wziąłem z pracy ekspres Astoria z 2000 roku. Robił fenomenalną kawę. Mam pytanie, ile teraz może być warty i jaki to model?
W pracy działał, ale nie mam w domu jak go podłączyć, bo to ekspres do użytku gastronomicznego, nie ze zwykłym podłączeniem do prądu. Może ktoś miałby ochotę go kupić? Dla mnie niestety zajmuje za dużo miejsca... Ekspres jest w Sulejówku, przy Warszawie. Dołączam zdjęcia...
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2019, 21:16:02 wysłana przez SOBERANO »

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: EKSPRES ASTORIA - PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2019, 13:51:32 »
To Astoria Argenta - wizualnie. Tabliczka znamionowa zamieszanie wprowadza bo mówi o dwóch grupach a jest tam ewidentnie jedna. 6-litrowy bojler. Bywały w opcji zasilanej również gazem.

Co masz na myśli mówiąc:
Cytuj (zaznaczone)
ekspres do użytku gastronomicznego, nie ze zwykłym podłączeniem do prądu

Tam powinno wedle tabliczki być 230V, zwykła wtyczka, nie 3-fazy.

Ile to może być warte - w tym stanie, do rozkręcenia, remontu i odmalowania to pewnie nie więcej niż 1000 PLN o ile da się to podłączyć i przetestować i nie będzie żadnych niespodzianek. Maszynę trzeba odkamienić, powymieniać uszczelki. Trzymać kciuki za panel i pompę.  Gdybyś ją odnowił i zrobił serwis to pewnie ktoś z dużą ilością miejsca by się skusił za 2000-2500 PLN
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi