Autor Wątek: Podziękowanie  (Przeczytany 9794 razy)

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Podziękowanie
« dnia: 27 Kwiecień 2013, 21:56:49 »
Mamy zaledwie kilka dni ale już uzbierało się sporo osób, którym chciałbym podziękować. Są to niżej wymienione osoby w kolejności alfabetycznej:
- Albinos
- Bogusław Lwowski
- Dandy
- DrUsagi
- FUX
- Geralt0073
- Gromog
- Gsh
- Jaro
- Krzychk
- Maciek
- Olak
- Poe
- Goran
- Roger
- Szachowiec
- Wyspiarz
To dzięki Wam to miejsce istnieje i jest dokładnie takie. Dzięki Wam mamy taki świetny profil na Facebook i stronę główną. Mobilizowaliście mnie do pracy, próbowałem nadążyć za Maćkiem, Gsh, Szachowcem i Geraltem - Wam należą się szczególne podziękowania za ogromny wkład pracy. Wszyscy jesteście uhonorowani specjalną kategorią - Matki/Ojców Założycieli. Dziękuję Wam za bezinteresowną pracę, za miliony pomysłów, za zapał, za podtrzymywanie mnie na duchu, za wiarę, że zjednoczeni wspólnym celem możemy szybko i sprawnie działać. Dziękuję.
spinka2

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Podziękowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2013, 22:31:47 »
Yyy.
Zawstydzasz mnie...
Ja naprawdę uważam, że Wam w wiedzy kawowej nie dorównuję...

Z pełnym przekonaniem mogę lustrzanego posta napisać bez wymieniania nikogo, aby kogoś nie pominąć, a tym bardziej nie urazić!!!!
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Podziękowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2013, 22:39:23 »
Oj przestań  :redface:
Największe podziękowania należą się Tobie, za zmobilizowanie wszystkich do działania.

wznoszę filiżankę cappu za zdrowie wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego miejsca i wypełniają je treścią :ok:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi