Autor Wątek: Zamówienia grupowe - organizacyjnie  (Przeczytany 6898 razy)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« dnia: 16 Wrzesień 2014, 12:37:22 »
To może zróbmy taką akcję - w tym dziale organizator akcji zakupowej zakłada wątek o nazwie "Zamówienie Grupowe - [nazwa palarni,sklepu, czy co tam kupujemy]"

Podajemy namiary co i za ile można kupić, jakie są koszty transportu i ewentualnej redystrybucji po kraju. Ponieważ niektóre palarnie opłacają się tylko do albo od pewnych ilości podajemy takie informacje. Np.: zamówienie max 5kg, albo zamówienie powyżej 10 kg. Albo: maksimum 3 sztuki.

Podajemy informacje co do sposobu płatności. Zazwyczaj płatność po zamknięciu listy chętnych bądź też po złożeniu zamówienia.

Jak się zbierze lista chętnych to wątek finalizujemy, listę chętnych zamykamy, a po dostawie zamykamy wątek.

Jakieś sugestie, uwagi, komentarze??
LMWDP #469

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2014, 12:47:22 »
Ja mogę się zaoferować jak będą chętni z palarni niemieckich i rozesłać po kraju. Ewentualnie jak będę w Berlinie mogę się przejść po niektórych miejscach typu Barn, Bonanza itp. Mogę też pojechać do Berlina extra, to zaledwie 80 km pociągiem ( 18 euro w dwie strony ).
W młynie: ziarna

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2014, 18:56:05 »
Jakieś sugestie, uwagi, komentarze??
Tytułem komentarza pytanie zagadka: Jak długo taki wątek by się utrzymał na forum Caffeprego  :ogien:
Pięć kaw od Macieja jest w drodze do mnie a tu proszę kolejna oferta "koleżeńskiego importu"  :ok:
Przy okazji pozwolę sobie nieśmiało zasugerować (przypomnieć) autorowi wątku co by dał dobry przykład  ;)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2014, 19:09:59 »
:) dobry przykład
Na razie to mnie na silikon stać tylko a i to nie od razu. Wywaliłem furmankę kasy na książki do szkoło 3 i 5 klasa - same książki 800 PLN z dużym rabatem....
Teraz czas auto ubezpieczyć  :'(

Ale JCG zrobimy - spokojnie
LMWDP #469

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Wrzesień 2014, 19:24:11 »
Na razie mam kilka kaw od Gorana i Niemiecką paczkę w drodze więc na 2 tygodnie mam zapas no ale z końcem września się czerwona lampka zapali.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Wrzesień 2014, 20:25:21 »
Wywaliłem furmankę kasy na książki do szkoło 3 i 5 klasa - same książki 800 PLN z dużym rabatem....
QUE?
Skąd Ty takie cyfry bierzesz?
Młodszy w pierwszej liceum 150 zeta i koło stówki za angielski i niemiecki ekstra.

Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Geralt0073 Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1024
    • wszystkookawie.pl
  • Ekspres: Fracino Cherub, Syfon Hario, Drippery Hario i Tiamo, Phin, Chemex, Tygielek, AeroPress;
  • Młynek: Fiorenzato F83 E, LaCimbali Cadet, Mahlkonig EK 1 BF, Tiamo M. S. H.
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Wrzesień 2014, 20:54:26 »
Off-Topic:
Młodszy w pierwszej liceum 150 zeta i koło stówki za angielski i niemiecki ekstra.

A może to reformowane książki (inna okładka i ta sama treść)?
Jako rocznik doświadczalny muszę mieć same nowe książki, chociaż np. zbiory do matmy różnią się kolejnością zadań i okładką. Ale przecież wydawnictwa muszą zarobić.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Zamówienia grupowe - organizacyjnie
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Wrzesień 2014, 20:56:50 »
Nie będziemy aż tak odjeżdżać od on topu. :ups:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi