Autor Wątek: teges_pl - kawa najwyższej jakości  (Przeczytany 6566 razy)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6206
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Marzec 2024, 07:30:55 »
To już nie pierwszy raz.. Taki trochę mister of America :)

Offline Krzysiek206 Mężczyzna

  • Wiadomości: 126
  • Ekspres: Victoria Arduino Eagle One Prima
  • Młynek: Ceado E37s , Mazzer Omega (Soft), Comandante c40 mk4, 1zpresso jx pro
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #76 dnia: 20 Marzec 2024, 08:54:23 »
To nie jest dziwne 😀
To zapewne  forma  PR.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4829
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #77 dnia: 20 Marzec 2024, 11:35:46 »
Podoba mi sie sie ekspres Elektra Verve.
Prosze o zlozenie mi oferty NIE DO ODRZUCENIA na ten ekspres.

Właśnie zaczynamy współpracę z firmą ELEKTRA. Jakby nie było BELLEZZA jest w tej chwili częścią VEA Group. Podobnie jak ELEKTRA. Sami się do nas zgłosili...
Zapraszam do kontaktu na priv lub e-mail.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2987
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Marzec 2024, 18:17:01 »
teges, masz pretensje do innych, samemu przykładem nie świecąc, więc nie oczekuj, specjalnego traktowania.
To w kontekście Twojej wypowiedzi w innym wątku.
Janusz jakoś pod kolejną odsłoną na tym Forum nie stara się po raz enty zaistnieć.
 ;)
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline marcin.teges

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 2
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #79 dnia: 18 Kwiecień 2024, 21:24:11 »
Hej, wracam na łamy forum. Jest to mój 2 comeback w ciągu bodajże 3 lat. Jestem winny wyjaśnienia zwłaszcza klientom z forum, którzy zrobili u mnie zakupy i są zadowoleni, są osoby z forum z którymi spotykałem się osobiście nawet przekazując ekspresy i wiem, że nie wypowiadają się na mój temat bo po prostu wiedzą, że jestem normalnym sprzedawcą z którym można zrobić dobry deal a i już nie raz udowodniłem, że mam wiedzę o ekspresach i jeszcze się nie zdarzył nie naprawiony ekspres.

Moja burzliwa "kariera" na forum wynikała głownie z problemów osobistych, nie wiem czemu, ale za każdym razem kiedy zakładałem konta na forum pogrążałem się w poszukiwaniu akceptacji i próbach udowodnienia czegoś forumowej społeczności a rzeczywistość na co dzień była zgoła inna, czyli wykazywałem się pełnym profesjonalizmem w relacjach z klientami. Nie będę się tu rozwodził co mnie w życiu spotkało bo każdy ma swoje problemy i dla jednych moje przeżycia będą błahe a dla mnie innych itd..

Nie chcę składać jakiś deklaracji, że się zmieniłem lub coś się zmieniło w moim życiu i będzie to miało wpływ na moje posty. Czasami tak mam, że angażuję się w coś za mocno i tak było w przypadku moich ostatnich pobytów na forum.

To co mogę potwierdzić to to, że postaram się wypracować prawidłową relację z klientami na łamach forum oraz administracją. Mogę potwierdzić, iż mój biznes po fazie "pre-infzji" wchodzi w ekstrakcję, także myślę, że każdy zainteresowany będzie miał okazję w jakiś sposób skorzystać a ja zapewniam, że pozostaje wierny profesjonalizmowi.

Ps. Przepraszam jeśli kogoś uraziła moja bezpośredniość, ale tego niestety nie jestem się w stanie wyzbyć, zawsze byłem ekstrawertykiem i chyba już tego nie jestem w stanie zmienić.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi