Autor Wątek: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 438833 razy)

Offline Przemkos

  • Wiadomości: 24
  • Ekspres: Lelit Grace
  • Młynek: Eureka Mignon
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1560 dnia: 16 Grudzień 2020, 12:20:32 »
Pakują dzień po paleniu. Było już odpowiadane w tym wątku.
Ok, dzięki. Szukałem tej informacji ale chyba źle.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka


Offline D2mian Mężczyzna

  • Wiadomości: 189
  • Ekspres: V60 02; AP; FP
  • Młynek: 1Zpresso K-Plus
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1561 dnia: 16 Grudzień 2020, 15:42:58 »
@ranGo czy szykują się niedługo jakieś ciekawe kawki pod przelew??? Bardzo smakowała mi Etiopia i Kenia AA...Tanzania też fajna :) Między świętami i nowym rokiem będziesz normalnie wysyłać???

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1562 dnia: 16 Grudzień 2020, 18:04:40 »
Dzisiaj została włączona do sklepu bardzo smaczna Kenia Nanyuki Cheetah selection, po świętach też będzie dostępna. Zapasy Mocha Yemen i Rwanda Mamas starczą chyba tylko na ten miesiąc.

Do sekcji espresso włączyliśmy brazylijską kawę z obróbki anaerobicznej, mocno orzechową z wyczuwalną winną nutą w tle. Tanzanii Machare to już ostatnie torebki a zamiast niej na półkach znajdzie się etiopska Yirgacheffe Aricha.

Ostatnie paczki planujemy wysłać 22.12 a po świętach będziemy palić/wysyłać kawy od poniedziałku do środy ( 28/29/30.12 ).

Offline bioy Mężczyzna

  • Wiadomości: 13
  • Ekspres: Bialetti Kitty 6tz, Aeropress,
  • Młynek: Baratza Encore, Hario Mini Mill Slim
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1563 dnia: 16 Grudzień 2020, 20:22:21 »
Na jak długo wystarczy wspomnianej wyżej Brazylii anaerobicznej, oraz Ugandy kisinga anaerobic?
Mam spory zapas kaw, ale te nowości kuszą i nie chciałbym się spóźnić  ;)

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1564 dnia: 16 Grudzień 2020, 20:47:16 »
Ugandy jest mniej a Brazyliia dopiero wchodzi i jest jej dużo tak że na pewno będzie dostępna przez cały styczeń. Można zadzwonić lub napisać do nas i zarezerwujemy kawę przy ostatnim paleniu.

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1565 dnia: 16 Grudzień 2020, 23:13:30 »
@ranGo weź w opisie swoich postów dodaj linka do strony EuroCafe, proszę ;)
wygodniej będzie, jako, że nikt mi nie odpowiedział co i jak z Tanzanią oraz Boliwią olałem te anareobici i zamówiłem Yemen oraz Burundi, Yemen w tej cenie  :wow2:

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1566 dnia: 17 Grudzień 2020, 08:22:01 »
Ciężko Ci kliknąć w kule ziemską? :-)

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1567 dnia: 17 Grudzień 2020, 12:18:55 »
Jakoś tak moje lenistwo i z reguły wchodzę przez linki na forum do sklepów ;)


edit: DOPIERO zauważyłem kulę ziemską pod nickiem, dziękuję!  :poklon:
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2020, 13:45:33 wysłana przez dziewiecset »

Offline Truedomel

  • Wiadomości: 10
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1568 dnia: 17 Grudzień 2020, 16:47:26 »
 :lol2:
Ja p....., ile ja się uszukałem strony przed pierwszym zamówieniem w Euro Cafe bo nie miałem 100% pewności czy to co wywala google na pierwszej pozycji to to, bo cały czas czytałem na forum Goran i Goran, a na stronie Euro Cafe nigdzie nic o Goranie
A Wy tu teraz o globusiku .......

Offline cpu

  • Wiadomości: 329
  • Ekspres: Lelit Bianca, Aeropress, Prismo, Chemex, Gabi Master A, Clever Dripper
  • Młynek: Kinu M47 / Niche Zero / MYM54
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1569 dnia: 18 Grudzień 2020, 00:30:52 »
Bardzo dziękuję za sprawne przygotowanie zamówienia, pójście na rękę szwagierce i zmielenie pod przelew... I na dodatki - az zone zatkalo i teraz mysli ze ja w jakims procederze uczestnicze haha :-)

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1570 dnia: 24 Grudzień 2020, 11:47:13 »
Kochani,

Kończymy ten rok z wielka nadzieją że następny będzie dużo, dużo lepszy dla nas wszystkich. Mamy nadzieję że wszystkim zdrowie posłuży a życie w niedługim czasie wróci do takiego na jakie przywykliśmy. Z naszej strony będziemy się starać aby oferta nadal była szeroka i urozmaicona a znakomite kawy dostępne w przystępnych cenach. Już pracujemy nad przyszłoroczną ofertą i w styczniu pojawią się pierwsze nowe kawy m.in. będą to mikroloty z Kolumbii, Kostaryki, Gwatemali...




Klientów którzy dokonali u nas zakupów w grudniu chcemy zachęcić do małego foto konkursu. Wystarczy nam zdjęcie wykonane w okresie świąteczno-noworocznym z którego odbierzemy przynajmniej odrobinę waszego szczęścia i pozytywnej energii. Najlepiej z kawą w pierwszym planie lub w tle ale nie ograniczamy waszej wyobraźni. Zdjęcia nie będą oceniane pod względem technicznym a tylko "artystycznym".

Zdjęcia należy wysłać do 06.01.2021 na adres [email protected] z odpowiednio dołączonym oświadczeniem*. Zdjęcia mogą zostać opublikowane w naszym serwisie lub w sieciach społecznościowych a wygranych poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wygranej nagrodzie.

Pula nagród to 10 x zaparzacz Brewista Smart Brew + kawa




Życzymy dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku !!!
Euro Cafe





*OŚWIADCZENIE
Oświadczam,   że   jestem   autorem   i   wyłącznym właścicielem,dostarczonych  zdjęć.  Przekazuję  prawa  autorskie w  zakresie niezbędnym do   ich   publikacji   lub   innego rozpowszechniania,   przenoszę   nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe zdjęć na rzecz Euro Cafe bez ograniczeń czasowych i terytorialnych (art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r.) w tym szczególnie w zakresie wykorzystywania zdjęć techniką  drukarską  i  cyfrową, wystawiania,  udostępniania  na stronie  internetowej Organizatora i na profilu społecznościowym we wszystkich materiałach promocyjnych i reklamowych, bez względu na sposób ich zwielokrotniania  i wprowadzania do obrotu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla celów przeprowadzenia konkursu oraz w celu promocji tegoż przedsięwzięcia przez Administratora danych osobowych, którym jest Euro Cafe.
Zostałem poinformowany o tym, iż przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do wnoszenia do nich poprawek, jeżeli są one niepoprawne lub niepełne–zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t.-Dz. U. z 2016 r. r. poz. 2135 z późn.zm.)..

Offline Bazyl

  • Wiadomości: 319
  • Ekspres: Picopresso, Aeropress, Phin, Hario V60, Bialetti Venus, Hario Mizudashi, Hourglass 8 cup
  • Młynek: JX Pro
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1571 dnia: 24 Grudzień 2020, 21:04:31 »
Potrzebuję kawy, a nawet dwóch, która przebije się przez mnóstwo mleka, bo tak życzy PŻona. Sprzęt - kawiarka :) A, i pysznego przelewu też potrzebuję.

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1572 dnia: 28 Grudzień 2020, 08:46:22 »
Już jesteśmy po świętach, mamy nadzieję że odpoczęliście i nabraliście trochę więcej energii do życia. Jesteśmy do środy i w tym czasie będziemy produkować i wysyłać normalnie.

@Bazyl do mleka możesz LaVacę lub ze singli Gwatemalę ORO zonie przyrządzić. Obie kawy się niestety nie utrzymają jeszcze długo w naszej ofercie. Do przelewu Etiopia Guji Shakisso lub Burundi Gatukuza dadzą dobry efekt bez wielkiego wysiłku w przyrządzaniu.






Offline Bazyl

  • Wiadomości: 319
  • Ekspres: Picopresso, Aeropress, Phin, Hario V60, Bialetti Venus, Hario Mizudashi, Hourglass 8 cup
  • Młynek: JX Pro
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1573 dnia: 28 Grudzień 2020, 11:54:48 »
ze singli Gwatemalę ORO zonie przyrządzić

Zamówiłem w ciemno i z Gwatemalą trafiłem. Do kompletu poszły: Kenya Nanyuki Cheetah (przelew) i Mexico El Jaguar (mleko) :D Dzięki za odpowiedź :D

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #1574 dnia: 28 Grudzień 2020, 14:38:37 »
Szybko, sprawnie, kawy dobre ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi